Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczorkiem:)
Powiem wam,że strasznie się dzisiaj nalatalam. I marzę, żeby była juz wiosna, wtedy będę mogla latac z malym po mieście. Teraz to jak chcę na misto to musze Marcela z calym ekwipunkiem zawozić do mamy. Ważne, że wszystko załatwiłam i zaliczyłam solarium i oczywiście RAK! Moja skóra się totalnie odzwyczila od opalania. Przy okazji zaopatrzylam lodowkę dla Marcelka. Zastanawiam sie tylko jak ten jego jadłospis mawygladac, mleko, obiadek, deser, kaszka?? czy tylko jedno dziennie urozmaicenie?? Andzia jak przy Stasiu robiłaś???
I wrocil mój G., ledwie się przywitał i już poleciał coś jeszcze załatwić :(.
Gosiamm Marcel dzisiaj tez po południu marudził i płakał, może taki dzień.

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny wieczornie:) my właśnie kończymy pokoik Kuby, wkleje wam zdjęcia za chwilę...
Co do posiłków, to ja chcę robić tak:
1. mleko
2. kaszka
3. obiadek
4.i tu też mam dylemat anielinka bo dałabym małemu deserek ale to musiałabym mu zacząć dawać jakąś godzinkę po obiadku... żeby nie zgłodniał za bardzo bo będzie awantura...
5. mleko z kleikiem

Odnośnik do komentarza

Gosia no to podobny jadłospis jak u nas, tylko że ja jak daje małej mleko, to za każdym razem dodaje jej łyżeczke kleiku, tak dla zagęszczenia, ale jak kupie ten smoczek co jest specjalny do kleików (trójprzepływowy z Aventa), to już będe jej dawac normalną proporcje tak jak na opakowaniu jest napisane, ale chyba też tylko na nocke.

Pokój Kubusia bombowy, ja dziś oglądałam na allegro naklejki na ściane, ale w motylki, kwiatki itp. i musze wpasc na jakis konkretny pomysł i jej zrobic jakiś kącik.
Dobranoc wszystkim!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam kobitki z kawka i ze sniadankiem:)

Odwiedziła mnie wczoraj wieczorkiem psiapsiółkai siedziałyśmy prawie do 2-giej, a dziś jestem mega niewyspana, bo od 6-tej na nogach. Dziewczyny właśnie zasypiaja, kaszki dziś nie za bardzo chciały jeść:(

Klaudia szczesliwej podróży!!!
Gosia
pokój prześliczny!!!
Justynka rzezcywiście 100 zł nie ma w tej chwili żadnej wartości, a jedzenie jest tak cholernie drogie:(
rena macie znowu śnieg????
Magda pochwal się mabelkami, moje dziecikai maja strare meble, jeszcze moje panieńskie, ale przynajmnie j jest tam dużo półek. Oprócz tego mamy pełno takich pojemników na zabawki z Ikei-fajna sprawa, bo zajmują mało miejsca i są pojemne.
Veronica, Anielinka ja też mam problem z tym karmieniem i też nie mam gdzie wcisnąć deserku:(
Nie pamietam jak to było ze STasiem, on w kazdym badz razie był dfzieckiem wszystko- i dużożernym, a księżniczki wybrzydzaja, co nie ukrywam strasznie mnie wkurza!!!

u mnie od kilku dni wyglada to mniej wiecej tak

6-mleko
10-kaszka
13.30 obiad
16 mleko
17.30-18 deser
19.30 mleko z kleikiem lub Sinlac

Odnośnik do komentarza

Witam się z gorącą kawką :)
Gosiamm pokój EXTRA!!
Klaudia udanej podroży,odezwij się na miejscu.
My już od 6 na nogach :ehhhhhh: i dopiero teraz maruda zasnęła, nawet mleka nie wypił. A gile oczywiście dalej siedza wnosie, wkurza mnie ten zapchany noc.
Ja daję kaszkę na noc i mam zwykły smoczek, tyle że zrobilam nożem dużą dziurę.
U nas posiłki wyglądają tak:
1. mleko
2. mleko
3.obiadek+soczek albo herbatka
4.deserek
5.kaszka ryżowa

Odnośnik do komentarza

Cześć;)
coś nie mogę ostatnio za wami dziewczyny nadążyć. My już dzisiaj po szczepieniu - mała starsznie płakała;) tak mi jej zawsze zal przy tych szczepieniach. Teraz z tego żalu spi. MAły grubas waży 7920 - jestem w szoku;).

Muszę nadrobić czytanie - na razie zdążyłam zauważyć prześliczny pokój Kubusia - Gosiu to są naklejki czy też może dzrewmie w tobie dusza artystyczna i sama tak pieknie pokój pomalaowałaś?:).
Andziu co ty z tymi oknami tak szalejesz?;) zostaw sobie coś na wiosnę;).

Musze chałupe ogarnąć ale strasznie mi się nie chce - nic to napewno musz eobiad ugotować i na spacer z dzieciarnią pójść bo ładnie dzisiaj u nas.
Miłego dzionka i tymczasem;)

http://lilypie.com/pic/090107/ajmb.jpghttp://by.lilypie.com/7tmSp1/.png

http://lilypie.com/pic/090107/HBh0.jpghttp://by.lilypie.com/smghp1/.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Baetka!
Andzia jak tak dobrze Ci idzie z oknami to zapraszam do mnie :oczko:
Ja mam lenia dzisiaj jak nic. Maly jakiejś wścieklizny dostał i szaleje od rana, nie chce nawet sam sie bawić:glass: W łazience czekają 2 kosze prania, w pokoju nadal siedzi mysz ehh:ehhhhhh: zjadlam na poprawę humoru pół paczki trufli i może wena się obudzi...Jeszcze dzwonię od rana do ZUS, żeby wydali zaśiwadczenie o amcierzyńskim ale dodzwonienie się do tej instytucji graniczy z cudem!!!

Odnośnik do komentarza

A co tu taka cisza dzisiaj?
My po spacerku, rece mi tak zmarzly, ze ledwo pisze...
Okna nie dokonczylam:(

Gosia jakby co to ja nic nie wiem:Oczko:
Ale tak Ci zazdroszcze
Beata to rzeczywiscie wielkolud:) A skad Ty jestes, jesli moge spytac???
Veronica królowo porzadkow, mnie bedziesz do okien nacxiagac? Zaloze sie, ze jak Cie najdzie, to wszytskie w jedenm dzien machniesz:)

Odnośnik do komentarza

My zaliczyliśmy krótki spacerek... nie chciało mi się strasznie, ale nawet kawy do mleka nie miałam...
Dzisiaj przez spacer mały nie dostał obiadku tylko mleko, bo jak już przyszliśmy to bręczał że głodny, a jeszcze nie ma tyle cierpliwości żeby jeść łyżeczką jak już czuje pustkę w żołądku... on chyba jeszcze nie rozumie że to też jest jedzenie:lup:
Beatka to oczywiście są naklejki, jeżeli we mnie drzemie talent to jeszcze nieodkryty;) my tylko z m. malowaliśmy ściany:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...