Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Magda super, że Ala tak dobrze przyjęła t. Nie spodziewałam się::):

Cafe
spacery? Ty optymistko:Psoty:

Filipowi podobało się na balu. Ja oczywiście nie wyrobiłam się i nie byłam u lekarza:/ Wyobraźcie sobie, że już dwa razy zmieniałam lekarza:Szok: Po wycięciu tej cysty z zatoki twierdzą teraz, że przyczyną chorób jest krzywa przegroda. Może i bym zapisała się na zabieg, ale cholera z kim bym nie gadała, to twierdzi, że nic mu prostowanie przegrody nie dało:Szok: I bądź tu człowieku mądry...
Kurde, jestem na nocce i nie mam chwili spokoju. Ciągle ktoś coś::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej
ale marnie sie czuje, kaszle okropnie, a tak slaba, ze ponosilam troche Alicje i ledwo zyje :(
No, le trzeba dac rade, bo chlopaki jada do kina. To Michała debiut i najbardziej to nie moze sie doczekac popcornu :lup:

Andzia ja mam BRW i nie jestem zadowolona, a te z Ikei baaaardzo mi sie podobaja :)

Cafe juz sobie wyobrazilam latem ten Wasz dom. Piekna pogoda, drzwi na ogrod otwarte, mmmmm

Odnośnik do komentarza

hej, ja dziś trochę łażę, przez te trzy dni które leżałam w mieszkaniu sajgon!!! Ja czuję się lepiej, katar trochę przechodzi, tylko jakaś taka zapchana jestem - poszło pewnie w zatoki?!?
M nagotował rosołu, mam nadzięję że mnie wzmocni bo w poniedziałek muszę być już na nogach. W poniedziałek też mieliśmy jechać na mecz siatki, ale chyba odpuszczę.

Magda, też jestem strasznzie słaba, pocę się jak ... . A po tym ciepłym rosole masakra!!!
Michu pewnie podekscytowany kinem, no i popcornem?? A na co pojechali?

Cafe moim zdaniem masz 100%rację z tym kredytem - przecież jak masz komuś płacić to lepiej być na swoim i płacić kredyt. U mnie M też ma taki pogląd na kredyt jak Andzia napisała - boi się jak ognia. Ale jakbyśmy byli w takiej sytuacji wynajmować czy kredyt to nie byłoby się nad czym zastanawiać.
Miłego popołudnia!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

i ja na szybko. Dni leca jak szalone. Jutro do pracy ... i ciesze sie bardzo :yuppi:
JA jednak musze miec jakas odskocznie :lup:
Po tygodniu z obojgiem jestem wykonczona, pomimo tego, ze P. przeciez byl.
Michał nam tak dal popalic. niestety jutro znowu nie pojdzie do p-kola. Czesto dzisiaj chodzi siku i jesli mu nie przejdzie to trzeba mocz sprawdzic :( Biedak taki zawiedziony, ale trudno :(

Wczoraj byli w kinie, ale Misiek wysiedzial niecala godzine :lup:
Wypil picie, zjadl popcorn i zelki i wlasciwie mogl juz wracac do domu :hahaha:

Odnośnik do komentarza

hej
A my w domciu. Patryka nie dałam do przedszkola, bo nie miał go kto zawieść, M musiał być dziś wcześniej, a ja nie byłam w stanie. Wstałam nawet, ale krew z nosa mi poszła więc wróciłam do łóżka. Posiedze jeszcze dziś w domu. Z meczu nici, bilety znajomym daliśmy, buuu.

Magda choróbsko zawsze zjawia się w najmniej dogodnej chwili, miał nadzieję że w pracy rozumieją!!!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Weekend zleciał jak zwykle szybko.
W sobote zrobilismy ze znajomymi kulig po lesie, dzieciaki miały frajdę, że hoho::):Jak zgram fotki to Wam wrzuce:)
A wczoraj z rana moi rodzice zabrali całą trójkę do kina !!!!!!!!!!!!!!!!
Ale mieliśmy luz, do 11-tej w łózku, skończyłam czytac ksiązkę, cisza, spokój, no bajka::):
A popołudniu jechalismy do mojej babci na Dzień Babci, babcia jak zwykle przygotowała kupe atrakcji dla dzieciaków, jakies konkursy, losy, nagrody itp.
A dzisiaj nie ma zajęć w CK i t. trochę kręciła nosem, żeby zostać z dzieciakami...ech...już mówilam K., że jeszcze jedna taka akcja i chyba rzuce tą robotę w cholerę...najgłośniej krzyczala, że siedze w domu i nic nie robię, zreszta pytalam czy zapisać laski na dyżury, ale powiedziała, że ona się nimi zajmie...nienawidze takich sytuacji:Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Sylrom kuruj sie!!!
Magda na kaszel polecam inhalację, mi naprawde pomogły.
Jak dzisiaj w pracy?
Laski wczoraj w kinie poszły na poranki dla dzieci, była jakas bajka o barbie, ale i tak najbardziej były zafascynowane popcornem:)
Myslalam, ze Michu ze spokojem wysiedzi. A jak ogólne wrazenia? Podobało mu sie?
Cafe na pewno zaliczenia bedą do przodu:yes:
Odeślę Ci dzisiaj Twoje książki, za które bardzo dziękuję.:Całus:
Muszę upolować dwie ostatnie części Kwiatów na poddaszu i Grey'a::):

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
My w sobotę zjechaliśmy do domu:) ehhh jak fajnie w domu... Wzięłam się za robotę... pranie, sprzątanie i takie tam... Trochę się bałam powrotu bo śnieg zaczął sypać ale jakoś daliśmy radę... Wczoraj P. był cały dzień w szkole a ja z Kubą w domu... Dzisiaj Kuba poszedł do przedszkola, ale chyba do końca tygodnia nie pójdzie bo okazało się, że w przedszkolu malutko dzieci... wydaje mi się, że w tamtym roku było więcej... Kuba strasznie przeżywał, że musi iść do przedszkola:( ahhh coraz bardziej mnie dołuje to jego podejście:( Dostaliśmy ostatnio list ze SP o zapisach do zerówki, ale na 99% zostawiam Kubę w przedszkolu...

Odnośnik do komentarza

hej, ja już na nogach, pojechałam do pracy jakieś dokumenty podpisać, zawiozłam Patryka do p-la, a tam 5 dzieci!!!! Pani załamana bo w czwartek jadą do teatru, a w piątek dzień babci, dziadka!!!
Patryk do teatru nie jedzie, bo mamy badania, więc chyba odwołają ten wyjazd. Zresztą moim zdaniem trochę źle to ułożyli bo dzień po dniu.
Andzia u nas ze śniegiem tragedia, na parkingu szukaliśmy dzisiaj samochodów , bo zasypało je totalnie!!! Z kuligiem super sprawa, my w tym roku jeszcze nie robiliśmy, ale w tamtym roku to u przyjaciółki na wsi z konikiem i saniami, och super było!!!
Magda pewnie zapracowana?!?

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...