Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
a mi pierwszy raz od dawna smutno, ze mlody juz jutro d p-kola. hehe
fajnie sie z Alka bawi i moge spokojnie sie czyms zajac, bo tylko woła: Ala sie przewrocila, Ala placze, Ala ma w raczce cos malego. hihi i bawi sie z nia, rozsmiesza :)

Boziu, złote dziecko:)
I fajnie z puzzlami, ja mam nadzieje, że u nas wróci miłość do nich. Kiedyż Zośka układała sama 260 elementów, a teraz pewnie z 30 miałaby problem

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda nie znam tej Mafii, fajna?
My w święta graliśmy w stary, dobry Eurobiznes:Oczko:, Stasiu praktycznie gra już w nasze wszystkie dorosłe gry, Prawo dżungli, Rummikuba czy Skibbo.
A wczoraj graliśmy w Tabu. Znacie?Ale się naśmialiśmy:Oczko:

Adam opowiadal o tej grze w ten wieczor kiedy razem gralismy. Czesc osob jest z mafii, ktos jes tszeryfem itd. Podobno super.

Stasiu jest niesamowity! Ja kocham takie gry i mam nadzieje, ze Michał tez kiedys polubi, bo poki co to ciezko z nim grac w cokolwiek. W glupie malpki dzisiaj gralismy i pod koniec juz nas wkurzal. rzucal nimi, potem probowal zebrac jak najwiecej itp.

Tabu nie znam.

Odnośnik do komentarza

magda_79
No wlasnie z Dobble nie gramy :( jak moj chrzesniak przychodzil to zawsze gralsimy. A tak sami to bez sensu. Czasem z Michem gram, ale on sie szybko nudzi.

Ta gra ze zwierzatkami jest suuuper! Skad Wy bierzecie te gry?

Magda my uwielbiamy gry. I tak jak CI opowiadałam, w jednym z CH jest stoisko z grami, gdzie jest super sprzedawca, wszystkie gry ma otwarte, pokazuje dokładnie o co chodzi, doradza, można nawet z nim pograć. Szkoda tylko, że są cholernie drogie::(:

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
No wlasnie z Dobble nie gramy :( jak moj chrzesniak przychodzil to zawsze gralsimy. A tak sami to bez sensu. Czasem z Michem gram, ale on sie szybko nudzi.

Ta gra ze zwierzatkami jest suuuper! Skad Wy bierzecie te gry?

Magda my uwielbiamy gry. I tak jak CI opowiadałam, w jednym z CH jest stoisko z grami, gdzie jest super sprzedawca, wszystkie gry ma otwarte, pokazuje dokładnie o co chodzi, doradza, można nawet z nim pograć. Szkoda tylko, że są cholernie drogie::(:

No tak, pamietam, ze pisalas, ze macie takie stoisko.
Swietna sprawa.
Ja nieraz chce kupic Michałowi jakas fajna i wchodze do sklepu i stoje jak glupia, bo nie mam pomyslu.

Odnośnik do komentarza

Hej,
Na ten Nowy Rok życzę
żeby się działo, żeby się chciało i żeby kasy nie brakowało!!!
No a tak poważnie
SPEŁNIENIA MARZEŃ I ZDROWIA DLA WAS I DLA WASZYCH BLISKICH!!!

Cafe ale znajomi mieli jazdę w sylwestra. My w domciu siedzieliśmy, mały padł o 22-giej, a tak czekał na fajerwerki!
Dziś za to mieliśmy gości, niedawno poszli, mały w łóżku śpi, więc trochę spokoju.
Magda my też mamy etap puzzli - dziś ułożyliśmy 100-el. dinozaury, na razie większa ilość to za dużo.
A co do gier - sama uwielbiam grać więc często gramy - teraz gramy w Monopoly z kasą, często wracamy do żabek skaczących na drzewo. Teraz na gwiazdkę Patryk dostał Wyspę Skarbów ale jeszcze nie otworzyliśmy?!?Zastanawiam się czy nie za trudna bo tam chyba jest 6+. Andzia w Doblle nie grałam nawet nie słyszałam o tej grze.
A u nas z Nowym Rokiem laptop się rozkraczył - dosłownie - bo monitor oddzielnie i druga część też. Na jakimś kabelku się trzyma i o dziwo działa. Pewnie tylko patrzeć jak padnie - oj wtedy będzie niefajnie. Nie wiem czy z tym się da coś zrobić, bo teraz kupna laptopa w planach nie ma!:no1:

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

kurde ja tez mam zawsze problem z grami
ale zapisuje sobie wasze porpozycje i cos na pewno wybiore
najgorsze wlasnie,ze drogie te gry baaardzo

andzia no dla mnie sylwester dzien jak zawsze:)
i wiemy,ze naprawde nawet jakbysmy chcieli gdzies wyjsc to nie szans,bo chetnych do opieki nad dziecmi brak
wiec na spokojnie

a tak w ogole to wojtka zostawili z szpitalu
badaja pod katem mononukleozy
no jakies cZary wyszly,sieklo go bardzo

Odnośnik do komentarza

Hej,
ale mam znowu roboty, maskara:Padnięty:
I u nas poranek cięzki, K. wyjechał juz o 6-tej, więc musialam sama opanowac sfochowane towarzystwo.

Magda współczuje nocki:Całus:
Cafe super z autkiem::):
A znajomy miał nie dawno grype? Często właśnie po nieodlezanej grypie sa rożne takie powikłania. Oby wszystko się dobrze skończyło

Odnośnik do komentarza

Hej
Magda współczuję niewyspania. U nas nocka w miarę, choć mały obudził się z zapchanym noskiem, nie wiem już co robić z tym katarzeniem, raz jest raz go nie ma. A Patryk rozdrażniany, chodzi i marudzi. Eh, mam dziś trochę spraw do załatwienia, a nie mam go z kim zostawić, więc zaraz wyruszam. Miłego dnia!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Kurcze napisalam dlugiego posta i mi wcielo:/
U nas ok. Dzisiaj bolesny powrot do pracy ale za 1,5 tygodnia ferie, a wiec bede lamentowac po poworcie z ferii bo potem to juz praktycznie ciagiem do wakacji bez dluzszych przerw. Sylwester udany. Przyjechali znajomi pogralismy w playstation - dzisiaj wszystko mnie boli... W nowy rok wchodzimy tez z mieszanymi uczuciami... Tez mega dol finansowy, ale przeciez w koncu musi byc lepiej... innej opcji nie ma...
Cafe fajnie sie ciebie czyta:) tyle pomuslow i optymizmu:) Trzymam kciuki za mieszkanie lub dom no i powodzenie w interesach:) A ja bede miala do ciebie troche pytan ale to na boku bo mam pewien pomysl... marza mi sie nadgodziny;)
Andzia widze ze u was tez bylo chorobowo w swieta... fajnie ze imprezk sylwestrowa udana:) ta gre ze zwierzetami ogladalam przed swietami jakbym wiedziala ze ona taka fajna to pewnie bym sie skusila... a w ktorym CH taka fajna obsluga w tym stoisku?
Mei ale nieciekawa sytuacja w pracy... trzymam kciuki za pomyslne zakonczenie....
Magda wierzyc mi sie nie chce ze to juz czas twojego powrotu do pracy... z Michala fajny starszy brat:)

Odnośnik do komentarza

Oj chwila wytchnienia, dziś miałam dzień latany, a po łodzi jeździć w godzinach szczytu to masakra. Jestem umordowana, dobrze że M przyjechał trochę wcześniej z pracy i przejął Patryka, bo ten dzis nie możliwy. Głowa boli mnie do tej pory choć jestem po tabletce, ale to pewnie ta pogoda - u nas deszczowo - raczej jesień a nie zima.
Wspominacie o feriach, a ja nawet nie wiem kiedy u nas są - chyba na końcu, w drugiej połowie lutego?! I tak nigdzie się nie wybieramy, a Wy jakieś plany na ferie?

Dobrej nocki

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

andziamasz moze jakies ciacho takie na dzien babci i dziadka do przedszkola
bo chce upiec do przedszkola i nie mam pomyslu
cos fajnego,podzielnego i nie bardzo czasochlonnego
bo muffiny zrobily taki szal,ze musze upiec 100szt:lol:

a poza tym co
za chwile lece do pracy,na caly dzien
jutro tez
jak dobrze,ze w poniedz juz ania wraca

a jutro tez olek idzie do kolegi na urodzinki

takze ciegle cos

za to w niedziele K zabiera dzieciaki na caly dzien do tesciowej
do mnie przyjezdza kolezanka,troche sie pouczymy,troche posiedzimy
za 2 tyg zaczyna sie sesja:Męki:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...