Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hejka
od rana na osmym biegu. ja pierdziele, ciagle cos :lup:
Juz przed 9 sprzedalismy naszego puntolka :) I z glowy! Jeszcze gosciu powiedzial, ze jak bedziiemy chcieli sprzedac Opla to mamy dzwonic :)
Potem do sklepu, P. musial kupic jeansy, bo ostatnie juz mu sie rozpadly. Zajrzelismy do jednego komisu z wozkami, ale nic ciekawego. no i zamowilismy czesci auta, bo bedziemy wymieniac rozrzad i olej.
NA obiad pizza :lup:
Na szczescie P. zabral Micha do pracy, Alicja spi, a ja poprasowalam kilka rzeczy i siedze z kawka. Co za leniuch ze mnie :(

Odnośnik do komentarza

cafe82
magdano i dobrze,ze punto sprzedane
zawsze to z glowy
nas tez czeka wymiana rozrzadu

a do lekarza jednak nie pojechali
cezar odpukac nie ma goraczki od paru dobrych godzin
nie wiem moze zle robimy,ale odpuscilismy
najwyzej jutro podjedziemy

Mysle, ze dobrze, ze nie pojechaliscie. Chlopcy juz nie sa tacy mali i mozna poczekac z lekarzem. a najwazniejsze, ze C. zdrowy!

Odnośnik do komentarza

Dopiero położyłam laski, poszliśmy popołudniu do znajomych, zrobili grilla i tak nam sie zasiedziało. K. poszedł teraz na jakieś zebranie, a ja czekam, aż zołzy przestaną śpiewać i mykam pod prysznic.

Cafe i ja myślę, że nie ma co panikować. Wszędzie piszą, żeby jechać z dzieckiem do lekarza dopiero, gdy gorączka trwa dłużej niż 3 dni. MOże jakiś wirus go dopadł i sam go zwalczył.

Magda współczuje marudera. A ma już Alka jakiś stały rytm, czy jeszcze nie?

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Magda o której będziecie w Świerkocinie? Muszę jutro zobaczyć czy mam twój nr tel.:)
Andzia fajnie z grillem:)
Cafe dobrze, że C już bez gorączki:)

Chcielibysmy ok. 9 wyjechac, mysle, ze 2 h nam zejdzie. Ale wiesz jak to z dziecmi, ciezko co do minuty zaplanowac.
Moj nr tel. zaraz na boku napisze jeszcze raz. Twoj mam, ale tez podaj w razie W. :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
gosiammm
Magda o której będziecie w Świerkocinie? Muszę jutro zobaczyć czy mam twój nr tel.:)
Andzia fajnie z grillem:)
Cafe dobrze, że C już bez gorączki:)

Chcielibysmy ok. 9 wyjechac, mysle, ze 2 h nam zejdzie. Ale wiesz jak to z dziecmi, ciezko co do minuty zaplanowac.
Moj nr tel. zaraz na boku napisze jeszcze raz. Twoj mam, ale tez podaj w razie W. :)

A więc my około 11 będziemy czekać;) wiem, wiem jak to z dziećmi także będziemy w kontakcie:) ale się cieszę:36_7_8:

Odnośnik do komentarza

gosiammm
magda_79
gosiammm
Magda o której będziecie w Świerkocinie? Muszę jutro zobaczyć czy mam twój nr tel.:)
Andzia fajnie z grillem:)
Cafe dobrze, że C już bez gorączki:)

Chcielibysmy ok. 9 wyjechac, mysle, ze 2 h nam zejdzie. Ale wiesz jak to z dziecmi, ciezko co do minuty zaplanowac.
Moj nr tel. zaraz na boku napisze jeszcze raz. Twoj mam, ale tez podaj w razie W. :)

A więc my około 11 będziemy czekać;) wiem, wiem jak to z dziećmi także będziemy w kontakcie:) ale się cieszę:36_7_8:

troche nas przeraza jutrzejsza pogoda, ale bedziemy. jedzie tez moja przyjaciolka z chrzesniakiem. nie moge sie juz doczekac! jakie spontaniczne spotkanie :yuppi:

Odnośnik do komentarza

Witajcie baby:)
My dzisiaj spędziliśmy fajny dzień:) Od 13 do wieczora byliśmy nad jeziorem:) 10 km od teściowej jest suuuuper jeziorko, woda czyściutka... chyba za rok zamówimy sobie tam domek:) Domek można mieć praktycznie za grosze a naprawdę jest fajnie:) A jeszcze nad wodą był P. kuzyn z żoną i córkami jedna lat 12 druga 8 i super zajmowały się Kubą:) Mały nie chciał wracać do domu:)
A jutro pobudka śniadanko i jakoś o 10 wyjedziemy:) Też mnie pogoda trochę przeraża ale pocieszam się, że cześć zoo można autem z klimą objechać;) a resztę damy radę;)

Odnośnik do komentarza

Heloł!

Andzia foty CUDOWNE! W ogóle lubię takie miejsca... Szkoda, że spływ nie wypalił, ale nic straconego::):
Na treningach są dwie grupy, od 4 do 6 i od 7 do chyba 9-ciu lat. Pierwsze dwa spotkania były razem i była trochę kicha (chociaż Filipowi to pasowało bo był jego kuzyn) a teraz już są osobno zajęcia dla młodszych i starszych.

Cafe jak tam dzisiejszy dzień? Byliście gdzieś? Dobrze, że Czarek już ok...
Już Ci to pisałam, ale się powtórzę:D Zazdroszczę zaradności Olka i jego śmiałości... Filip też sam już zostanie w kulkach, ale niechętnie nawiązuje kontakt... Najfajniej jest jak nikt mu w drogę nie wchodzi...
Podziwiam Cię za sprzątanie. Ja na razie sprzątam powierzchownie. Porządnie się za to wezmę jak młody wróci do p-kola:Oczko:

Magda biedna Aluśka z tymi zębolami! ::(: Kurde no straszna szkoda, że ten kuzyn mieszka daleko... Michu ma z nim taki fajny kontakt, że pewnie jakby spędzał z nim więcej czasu może łatwiej byłoby mu się przełamać przy kuzynie do pewnych rzeczy...
Kociaki są trzy::): Wszystkie brzydko-urocze:Oczko: Jednego weźmie gruby (tzn. P.), na dwa pozostałe też już są chętni wśród znajomych. Liczyliśmy po cichu, że choć jeden będzie taki ładny jak tatuś, ale nie wyszło:D Jest jeszcze szansa, że będą miały takie dłuższe (denerwujące) futerko. Zobaczy się.
Szkoda, że nie mieszkam bliżej. Na pewno bym pojechała do tego zoo... Jak wrażenia?

Gosia i Twoje foty są SUPER! Fajna sprawa z tym wypadem nad takie jeziorko. My mieliśmy dwa lata temu fajną miejscówkę (wchodziło się po samą szyję a nadal stopy było widać) ale woda okazała się trochę zakwaszona (dlatego było tak czysto). Ale chyba w przyszłym roku znów będziemy tam jeździć, bo tam gdzie teraz jeździmy nawiedza co raz więcej ludzi i parking zrobili płatny. Dzisiaj też byliśmy i nawet ciężko było przejść, żeby komuś na koc nie depnąć!
Jak tam Wasze spotkanie?!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj też byliśmy nad wodą. Niby fajnie, ale ludzi stanowczo za dużo... No a teraz siedzę na nocce... Dobrze, że chociaż dzisiaj zapowiada się spokojnie, bo ostatnio czy dniówka czy nocka to urwanie głowy.
Gadałam z Filipem, że jutro znów ma trening. Ucieszył się i na pytanie kto ma go odprowadzić, powiedział, że ja i P. ale że mamy się schować w domu bo będziemy mu przeszkadzać:lol:
Pofoczę Wam na boku:Psoty:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...