Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
wczorajszy piknik baaardzo udany. Znaleźliśmy takie dzikie miejsce, gdzie przez caluteńki dzień żywej duszy nie było widać. Pogrilowaliśmy, pojedliśmy i poleniliśmy się na maxa. Dzieciaki grzeczne, pograliśmy z nimi w piłę, w badbingtona, nawet wszyscy razem bawiliśmy się w berka i w chowanego::):

Spływ w weekend niestety nie wypali, bo jednym znajomym coś wypadło, ale jesteśmy napaleni i jak we wrześniu dopisze pogoda to na pewno pojedziemy.
Stachu idzie w sobotę i w niedziele na urodziny, a my nie mamy na razie żadnych planów

Odnośnik do komentarza

mei fajnie,ze filip chce mimo wszsytko chodzic
godzina faktycznie pozna,ale najwazniejsze,ze mlodemu sie podoba
tez bym pokiblowala troche z ksiazka:D
moze kiedys

andziaale zajebiscie z tym piknikiem
i super,ze dzieciaki grzeczne

my tez nie mamy planow na weekend
wiem,ze w sobote K jedzie do pracy i wroci pozno
w niedziele moze grill,moze do zoo skoczymy
zobaczymy

magdajak tam n a dzialce?dala aluska troche odpoczac?

Odnośnik do komentarza

hej
my po 2 intensywnych dniach. wczoraj na dzialce bylo w miare. Alka oczywiscie na rekach, ale jakos dalismy rade. pojezdzilam autkiem :))) suuuper!
a dzisiaj razem z moja mama, kuzynka i jej dziecmi zaliczylismy godzinny rejs po Odrze, potem zajechali do nas na kawke. Michal przeszczesliwy, bo kuzyn 17-letni swietnie sie nim zajmowal. wszedzie tylko razem z nim, pogadali, pobawili sie. szkoda, ze jutro juz jada i szkoda, ze blizej nie mieszkaja :( Mich byl markotny jak pojechali, az w koncu sie poplakal:(

Alicje okrutnie mecza zeby :((( marudna i widac, ze cierpi.

Odnośnik do komentarza

cafe jak zakupy? udalo sie cos mamie kupic?
kurcze, super, ze Olas sam zostaje w kulkach, dla mnie to abstrakcja :lup:

mei wspolczuje takiego tempa, ze nie masz czasu odpoczac :(
co zrobicie z mlodymi kociakami? ile ich jest?
super z zajeciami Filipa, troche pozno, ale jak chce chodzic to rewelacja!

andzia daj jakies fotki z wczoraj :)
super, ze wypad sie udal!
a co do splywu to jesienne tez sa super :)

Odnośnik do komentarza

Hej,
i my spędziliśmy fajne popołudnie. Przyjechała koleżanka z dziećmi, dwójką swoich i jednym cudzym, hehe-ma chrześniaka na wakacjach. W chacie robili mega rozpierduche, ale potem zabrałyśmy ich na plac zabaw i tam już było ok.
Miałam się od dzisiaj odchudzać, a znowu obżarłam się na kolacje jak świnia:Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Cafe fajnie, że masz chociaż trochę czasu dla siebie bez dzieci. Dla mnie to ostatnio absrakcja i tak już chyba będzie. Bo w to, że ktoś je gdzieś dobrowolnie zabierze to nie wierzę:Zakręcony:
Kupiłaś coś dla mamy?

Magda ale super czas za Wami. Dawaj jakieś fotki z działki i z rejsu.
Mam nadzieje, że Alkę nie będę tak męczyć zęby jak Michała:Całus:
A próbowałaś go kiedyś zostawiać w kulkach? A nóż widelec by mu się spodobało?

Do Świerkocina mamy ponad 200 km, węc odpada...poza tym Stachu idzie na 15-tą na urodziny, więc możemy sobie zaplanować czas tylko do tej godziny. Ale koniecznie zdaj relacje, może kiedyś sie skusimy::):

Zgram jakieś fotki z wczoraj i wrzuce na bok, tylko się nie przestraszcie, bo tyje w oczach:Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
melduje się szybciutko:) U nas super ostatnie dni wakacji w biegu. Jak będę miała troszkę czasu to pofoczę:)
Mei ale ty masz siły... ja bym w życiu nie dała rady po nocce funkcjonować...
Andzia fajnie, że piknik udany:) super pomysł:)
Cafe al ci fajny mąż sprawił prezent:) fajniutki taki tablet:) Sił na ten czas urlopowy!
Magda my może się wybierzemy do Świerkocina, ale to ci jeszcze w sobotę napiszę na 100 %. Chcieliśmy jechać w sobotę ale jak wy jedziecie w niedzielę to bezsensu się minąć:)

Odnośnik do komentarza

gosiammm
magda_79
Gosia byloby suuuuper!
My juz powiedzielismy Michałowi, wiec na pewno pojedziemy :)
Ale super byloby sie spotkac

Postaramy się, postaramy:) Napaliłam się na ten świerkocin jak szczerbaty na suchary;) jak nic nie wyskoczy to myślę, że się zjawimy:)

hehe, ja tez sie tak napalilam
myslalam, ze to o wiele dalej od nas, ale sprawdzalam na necie to niby 125 km

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...