Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
gosiammm
Witam wieczorowo:)
Ja po desperadosie... cud, że hasło dałam radę wpisać bo się czuję jakbym pól litra wypila;))))))

Hehe:)
Ja kiedyś piłam desperadosy, potem reddsy jabłkowe, a w DZiwnowie nauczyłam sie pić Radlerki cytrynowe-rewelacja i mają tylko 2%

To akurat można uznać za ich wadę :-P co 6% to 6:)

Odnośnik do komentarza

Heloł!

Dalej mnie rozkłada i chyba się jutro wybiorę do lekarza:Kiepsko: Udało nam się wyskoczyć na plac zabaw. Było nawet ciepło i nie padało. Po powrocie młodemu odpaliło i nie chciał zdjąć butów. W końcu zdjął, wleciał do pokoju, gdzie siedziałam i tak mi przyrąbał z plaskacza w plecy aż mi w pięty poszło:Histeria: Ale mnie poniosło:Wściekły:
Teraz łobuz już śpi. Byliśmy ostatnio w bibliotece i Filipo wybrał sobie Martynkę (chyba przez te przesłodzone rysunki) więc znów czytamy bo ostatnio mieliśmy przerwę...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe ładnie sobie Olas nazbierał:yes: Kasę dostaje tylko od Was? Ja wrzucam Filipowi i skromnie u niego:/ Ostatnio było 10zł dopiero:Histeria:
Powiem szczerze, że mi się nie chce wracać. Za krótko! ::): A pazurki różnokolorowe:Psoty:

Andzia :hahaha: jaki Stasiu jest słodko motywujący:lol:

Magda
jak tam "zasmoczkowanie"? :Oczko:
P. jak zwykle sfoszony o paznokcie. Chciał młodemu zmyć ale Filipo się nie dał:D
Współczuję bólu... Kręgosłupa lepiej nie lekceważyć:Całus: Dobrze, że pójdziesz to sprawdzić. Oby Ci szybko przeszło!

Gosia to mało czasu, oby poszło po Twojej myśli i byli tylko "sami swoi".
Po desperadosie mówisz? Ja od dłuższego czasu "lecę" na reddsach i jakoś na nic innego nie umiem się przestawić.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda cwicze dzisiaj 6 Waidera podchodzi Zośka i pyta: a ciocia Magda czemu z Tobą nie ćwiczy? Mówię: pewnie ćwiczy, ale u siebie? Zośka: na plaży?
Za chwile Stachu, mama a to jest na odchudzanie? Między jednym wdechem a drugim kiwam, że tak, a on: ale nie widać, żebyś schudła:Kiepsko:

Bo padne :sofunny:

Kocham te Twoje dzieciory normalnie.
Ucaluj jutro Zośke od cioci!
A Stachu wygral :hahaha:

Odnośnik do komentarza

dzien dobry
K zawiozl chlopakow,ale luuuz:))

olek ma faze na lego duplo
dokupilam mu wczoraj na allegro kilka zestawow(uzywanych oczywiscie)
bo i chlopcy uwielbiaja autka z lego takze wiem,ze warto
zreszta to akurat na lata

musze podjechac do lumpa,ale to na godzinke
pozniej zakupy
zapowiada sie dzien na spokojnie

za to jutro jestem w pracy do 15,buuu

Odnośnik do komentarza

u nas znow tesciowa w szpitalu
polozymy chlopakow,moja mama z nimi posiedzi a my pojedziemy zobaczyc co i jak
przy okazji moj samochod do mechanika zawieziemy,bo to po drodze,na caly weekend
bedzie robil na raty,bo w 2 dni nie da rady a w tyg to z kolei ja nie moge bez auta
no i pozniej lakiernik,ale to juz kilka dni potrwa:Szok:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...