Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kobietki:)
Za nami fajny weekend:) w sobotę na studiach, ale wczoraj suuuper:) Byliśmy na mega spacerze, Kuba na rowerku, z 8 km zrobił jak nic:) jęczał trochę jak wracaliśmy, że go nogi bolą, ale dał radę:) A o dniu mamy z nim rozmawiałam i mówię do niego, że niepotrzebnie tak bardzo się bał, a on mówi: "Mama ja się nie bałam, ale ja się bardzo wstydziłem" ehhh no mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej:)
Cafe ty piracie drogowy:) o tankowaniu nic nie mów, dobrze, że nam renault mało pali...
MAgda super starszy brat z Michałka:) z naszym autem już ok. Jesteśmy lżejsi o 1200 no ale mamy zrobiony już rozrząd, a mieliśmy go robić w czerwcu...
Mei no niby do 13 lipca daleko, ale pracę muszę zdać do dziekanatu do 29 czerwca:/ a do tego moja promotorka w środku czerwca wyjeżdża... jak nie dam rady oddać jej do sprawdzenia pracy całej teraz na sobotę to potem może być już za późno...

Odnośnik do komentarza

Alka wykapana, wlasnie wisi na cycku.

gosia no kupa kasy Wam poszla, ale jak rozrzad juz wymieniony to spoko.
my w sobote poplynelismy 400 zł na przednia szybe, bo nam pekla. taki kuzwa bez sensu wydatek.
no to Ci Kuba wytlumaczyl co i jak z wystepem :)

cafe juz to widze jak bedziecie sie uczyc! ja jakos nie wyobrazam sobie uczenia sie z kims. zawsze jest o czym pogadac i czas leci :lup:

mei my tez akurat terz musimy poplacic ubezpieczenia aut :( i tez kicha z tym placeniem za wakacje, ale nic nie wiedzialam wczesniej. nigdy tak nie bylo, a nowy wlasciciel wprowadzil nowe zasady.

Odnośnik do komentarza

Cafe ja podobnie jak Magda z kimś to niczego bym się nie nauczyła:lup:
A do pełna jeszcze ani razu nie zatankwałam!:Histeria:

Gosia powiem Ci, że super, że Kuba powiedział co i jak. Ja z Filipa muszę wszystko wyciągać...
Mnie też czeka wymiana rozrządu...

Magda właśnie to jest najgorsze, że wyskoczyli tak trochę znienacka, ale cóż... Zapłacimy i będzie z głowy::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei no niby pisali w tym mailu, kotry Wam przeslalam z wyliczankami, ze druga czesc do 07.06, ale myslalam, ze uda sie to jakos zalatwic.
No i czuje sie winna. Ale tez mam pretensje do p. Jurka, bo nic kompletnie nie powiedzial. NAwet nie wiedzialam, ze jest nowy wlasciciel. Dopiero z tego maila.
No i ceny zostaly te same, ale zasady totalnie rozne. O takich rzeczach powinien mnie poinformowac.

Odnośnik do komentarza

Hej lasencje,
w piątek byłam na tym aerobicu wodnym, który okazał się Tropical Party z okazji dania mamy. Nawet dokłądnie nie obejrzałam biletu i byłam mega zaskoczona. Impreza rewelka, prawie 100 babek, wszystkie baseny dostępne, w jednym aerobic, w drugim zumba, sauna, jaccuzzi, mnóstwo pater z owocami, drinki owocowe, porady fryzjerskie, dietetyczne, kosmetyczne. Impreza trwała od 20 do północy i to wszystko za 25 zeta:)

W sobote K. był oczywiście w pracy, Stasiu poszedł po bułki i zrobili mi z laskami śniadanie do łóżka:) A później pojechaliśmy do kolezanki i spędziliśmy u niej cały dzień. Ona m dwóch synków, jeden w wieku Stasia, a drugi w wieku lasek. Do tej pory jak się spotykaliśmy to Stachu z Szymonem się super bawili, a na maluchy trzeba było uważać, a teraz odwrotnie, maluchy rewelacja się dogadywały, normalnie dzieci nie było, a te dwa starszaki obręczni, wszystko dla nich nuda, tylko siali ferment.

Wczorajsza niedziela też super, byliśmy na rowerach i na kolacji, bo mieliśmy rocznice ślubu. Dostałam od męża prezent-nie pojechał do pracy:lo: i talon do wypasionego salonu kosmetycznego:)

Odnośnik do komentarza

Magda śliczne rodzeństwo. I super niania z Miśka. Fajnie, że Panie go chwalą, a Ty nie narzekaj, jakbyś miała dwójkę taką grzeczną jak Michał to już by było przegięcie:lol:

Z tą płatnoscią kiszka. Rzeczywiście tak było napisane w tym mailu, ale myślałam, że da się to przeskoczyć::(: No cóż...a jak nie zapłace w terminie, to cofną mi wakacje?:Oczko:

Mei oby mamie pogoda dopisała. Fajnie, że możesz liczyć na siostre, odkąd moja pojechała na studia to ma nas w nosie:Oczko:
Ja jeźdże codziennie rowerem, skacze na trampolinie, wystarczyło, że przez weekend pofolgowaam i prze dwa dni mam 2,2 kg więcej. Masakra...:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Cafe ale fajna niedziela za Wami:) JA też nigdy nie byłam na pokazach lotniczych, super, że znajomość z mamą bliźniaków kwitnie:)
Współczuje sesji, ja pitole, ja bym teraz tego na bank nie ogarnęła, ale kto jak nie Ty ma dać rade:)

Gosia
biedny Kubuś, że tak się nastresował:Całus:
Z pracą na pewno dasz rade!!!

Odnośnik do komentarza

mlodzi juz swiruja
olas jeszcze spi,ostatnio nawet budzic go musimy,heheh

a ja mam dzisiaj urwanie glowy i na 15,30 dzien mamy w zlobku
tak wiec niedlugo mykamy,zeby sie na spokojnie wyrobic
w piatek ruszam wreszcie z kobylinem wiec jutro o pojutrze bede tam walczyc

no i 1go czerwca przyjezdza moja siorka na 2 tyg,mam zamiar ja na maxa wykorzystac
wyspaceruje sie za wszystkie czasy:oczko:

Odnośnik do komentarza

hej
dzieki za zyczonka :)
Ja dzisiaj tez ide na dzien mamy i taty doMichała na 15.30. Potem od razu jest spotkanie dla rodzicow. mam nadzieje, ze Alka da rade.

andzia ale fajnie wyszlo z tym basenem :)
No i swietny przent dostalas :)
wapno pilas? ja tez czaje sie na truskawki. juz 2 razy jadlam kilka i jakos nic u Ali nie zauwazylam. ufff. bo chyba zrezygnowalabym z karmienia :hahaha:

cafe ale fajowo, ze i w zlobie wystepy :)

Odnośnik do komentarza

hej
Ja mam doła. po wczorajszym Dniu Mamy w p-kolu. Z moim dzieckiem naprawde jets cos nie tak. Stal, nic ni zaspiewal, jak kos chcial z nim z rece zatanczyc to sie wyrywal, obie rece jednoczesnie do buzi wkladal, dziwnie ruszal buzia - jak dziecko autystyczne. Cle szczescie, ze P. odwolali turniej i mogl byc to po 3 czy 4 piosence zabral do siebie na kolana bo bylo coraz gorzej. masakra :(((

Cafe nie ma sie do dziwic, ze maluchy chcialy do rodzicow. I tak naprawde super, ze panie cos zorganizowaly.

Andzia narobilas mi smaka na truskawki. Dzisiaj ja poszaleje.
A Ty sie z powolaniem minelas, moze jakies prywatne p-kole, co? :hahaha:
No pogoda WAm sie psuje na wyjazd, ale oby tylko nie padalo. U nas juz zimno. brrrrr. I niebo zachmurzone.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...