Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

ufff wreszcie siadłam ...my juz po mega zakupach , po wizytacjach u Mam i teraz wreszcie chwila spokoju ... zaraz se pifko otworze i za groma juz dizś nigdzie doopy nie ruszam !!!
widąc wszystkie gdzies wybyłyscie :)) udanej zabawy i czekam na relacje :D jeszcze zajrze wieczorkiem kontrolnie ;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

za nami super dzien
coprawda zaczelismy go o 5,ale przed 7 bylismy na szperach,hehe
nic nie kupilismy,pojechalismy do kobylina,bo musialam podrzucic towar
przy okazji K zlozyl mamie zyczenia,szybka kawka i do ostrowa
bo na 14 bylismy umowieni ze znajomymi(blizniakami) na pokaz lotniczy-dziewczyny rewelacja,to co piloci wyprawiali,doslownie sie wrecz balam
a olek z kuba mieli mega mega radoche
mamy mase zdjec tylko robil rafal wiec musimy od niego zgrac

pozniej szybka kapiel
mlodzi padli raz dwa
K poszedl pojezdzic na motorze,olas sie bawil-kupilismy mu farme z wadera-polecam
a ja troche sie pouczylam
teraz K kapie olka a ja ogladam xfactor i czekam na pizze:D

Odnośnik do komentarza

hej hej:)
Ale jestem padnięta:/ miałam dzisiaj taki dzień, że zasypiałam na stojąco:/ zaraz się ogarnę i chyba pójdę spać...
Mały był dzisiaj u rodziców, a ja i P w szkole. Wczoraj pisałam ostatni rozdział pracy:) został mi tylko jeden podrozdział w rozdziale...pierwszym... :lup: w pracy licencjackiej pierwszy rozdział miałam o tym samym co teraz i strasznie mi ciężko pisać znów o tym samym, cały czas porównuje, a ma być inaczej :lup: no ale mam nadzieję, że do soboty wszystko ogarnę bo 13 lipca mam mieć obronę :lup:
Wczoraj byłam na dniu mamy:) i powiem wam, że jakbym wiedziała, że Kubuś będzie się tak tremował i denerwował to chyba wolałbym go nie puścić:( jak on się biedny stresował:( tak mi go było szkoda:( pocieszam się, że teraz ma po prostu taki czas, bardzo się wstydzi wszystkich... może następnym razem bardziej się przełamie... a ja nie potrafiłam się cieszyć jego występem jak widziałam, jak on walczy z sobą żeby się nie rozpłakać :( Ale za to pięknie tańczył z NAtaszą w parze:) Natasza śliczna dziewczynka i taaaak pięknie razem wyglądali:)
Ehh no nie dość, że śpiąca jestem to jeszcze tartą się objadłam...

Odnośnik do komentarza

hej
ja jak zwykle z ssakiem przy cycku. weekend ok. szkoda tylko, ze tak szybko wtedy czas leci.
sobota na grillu u mamy na dzialce. ale z nasza gwiazda to srednia przyjemnosc,bo ciagle na rekach.
no, ale najwazniejsze, ze Michal zachwycony, podlewal, grabil i na chwile nie usiadl.

a wczoraj mialo byc super, ale P. rano mnie tak wk..., ze spedzilismy dzien osobno :(
ja nie narzekam, bo bylam u swojej przyjaciolki i chrzesniaka, ale nie tak to mialo wygladac.

Odnośnik do komentarza

Gosia oj wyobrazam sobie jak musialo Ci serce pekac jak patrzylas na Kube! wczesniej tez tak przezywal wystepy? no, ale i tak byl super dzielny! masz jakies fotki?
jak auto?

cafe nigdy nie bylam na pokazach lotniczych.musialo byc super. intensywny dzien za Wami! a co wczoraj robiliscie?

justynka z tymi dziecmi to cos czuje, ze u nas bedzie podobnie. Jedno spokojne, a dugie to czorcik.

dyrektorka Michała p-kola powiedziala, ze rzadko zdarza sie tak dobrze wychowane dziecko jak Misiek. zawsze prosze, dziekuje, przepraszam, zawsze usmiechniety i bez fochow.
a ja pomyslalam tylko: poczekajcie jak Alka do was przyjdzie :hahaha:

Odnośnik do komentarza

magda ja zagladalam i zagladam,ale sama pisac nie bede:oczko:

mam nadzieje,ze juz sie pogodziliscie
ciezki czas,co?
jeszcze troche i ala mozeda wam troche zyc:)
brawo dla miska
panie wreszcie zaczynaja go dostrzegac,dostrzegac jego zalety

u nas znow olek ma gorszy czas
dzikuje,krzyczy...odbieramy go codziennie brudnego od stop do glow
gacie brudne nawet
mam gosc juz tego prania,piachu i syfu
w czwartek dzien mamy i taty u niego a pani narzeka,ze owszem mowi najlpeiej z calej grupy,najglosniej:lol: i najwyrazniej,ale nudza go proby,nie slucha,ucieka
no wstyd!

Odnośnik do komentarza

cafe Olek to inteligentny chlopak i nudza go te proby. wszystko zna, wiec po co kolejny raz ma to przerabiac :lup:

U nas impreza dla Mamy i taty jutro. P. nie bedzie :(

My po placu zabaw, Mlody wykapany przy ryku Ali, na szczescie juz spi. jeszcze ta mala gadzina mi zostala. ale ide najpierw wypic kawke, bo jeszcze nie mialam na to czasu.

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Cafe hehe, wyobraź sobie, że przeskakiwałam z kanału na kanał i na chwilę się zatrzymałam na tvn24... Patrzę, a tam pokazy lotnicze w Ostrowie:D Nawet chwilę popatrzyłam, czy gdzieś Was w tłumie nie wypatrzę:Oczko:

Magda mogę popłakać?:Histeria: Jak tylko dostanę wypłatę to Ci przeleję resztę kasy...
Szkoda, że P. nie będzie jutro na przedstawieniu... Bardzo jestem ciekawa jak Michu sobie poradzi::):

Gosia biedny Kuba się nastresował:( Ale już jest po:Oczko:
Z pracą na pewno się wyrobisz:yes: Do lipca jeszcze sporo czasu zostało...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Ja Wam już z tego wszystkiego nie napisałam, że moja mamuśka sobie w sobotę wyjechała na wakacje! Więc młody chodzi spać do mojej siostry, ale kompletnie mu to nie przeszkadza:Psoty: Ale to dobrze... Idę na bok bo tam jest chyba coś nowego, co?

Anouk mmm pojadłabym truskaw! Jutro trochę kupię:yes:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe uwierzymy! Kursujesz non stop to i na liczniku leci :) Suuuper z autem, co?

Mei a gdzie mamuska sie wybrala? Fajnie, ze Filip bez problemu chodzi do Twojej siostry. Problem z glowy.
Kicha z tym wczesniejszym placeniem za pobyt. Nic o tym wczesniej nie wiedzialam. Pan Jurek dzisiaj dzwonil do mnie i mowil, ze chca nad wszystkim miec kontrole i tyle. I nam nie pasuje :(

Odnośnik do komentarza

Cafe 2000km? Łał:D Rozhulałaś się! Ja tylko do pracy, rzadziej na zakupy czy nad wodę.
Mama pojechała do Międzywodzia na 2 tygodnie:) Pojechała ze stowarzyszeniem osób niepełnosprawnych, ale w sumie bez żadnej koleżanki. Mam nadzieję, że pogoda jej dopisze.
A takiej siostry każdemu życzę:yes:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

magda_79
A ja wlasnie popijam kawke, bo nie bylo na to czasu wczesniej :)
LAska spi i zamiast szykowac jej kapiel to siedze przy lapku.

Micha musze pochwalic. Moja niania prywatna. Super zajmuje sie siostra, a ja moge cos na szybko zrobic :)

no niania pierwsze klasa!
zajebiste dzieciaki
pieeeekni naprawde

Odnośnik do komentarza

magda_79
Mei juz wczesniej Ci pisalam, ze mam rzeczy dla Filipa. Chcialam je dzisiaj wyslac, ale wlasciwie to bez sensu, przywieziemy Ci do Dziwnowa, ok?

Dzięki, naprawdę::):

Jeszcze nie doczytałam, że Michał świetnie się opiekuje Alą jak właśnie o tym pomyślałam, że pewnie jest superowym starszym bratem! Ech... Już się nie mogę doczekać kiedy Was wszystkich zobaczę!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
mei ale te oplaty sa masakryczne,co?
jak tankuje to mi slabo
ale tak jak mi auto ulatwilo zycie
naprawde nie mam pojecia jak ja dotychczas dawalam rade:D

Dokładnie... Wcześniej w domu byłam godzinę po zakończeniu pracy a teraz myk i 15 po 7 już jestem! Na zakupy spokojnie jadę, mamę wożę jak czegoś potrzebuje... Ja tego nie odczuwam tak dobitnie jak Ty, bo Ty masz multum na głowie, ale przyznaję, że auto to niesamowita wygoda. Teraz nawet mimo ładnej pogody ciężko mi wybrać się do pracy rowerem... Owszem, poszłabym pojeździć gdzieś tam, ale "do" i "z" pracy to jakoś mi się już nie chce:Psoty:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...