Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać!!!!! Ledwo teraz usiadłam z kawą i kompem to sie kawą oblałam... sierota ze mnie:/ Wczoraj poszłam późno, a dzisiaj o 5 musiałam wstać:/ i za chwile na autobus... brrrr... Dobrze, że pogoda ładna:) Przez taką wczesną pobudkę wieczorem pewnie padnę szybko, a ja mam tyle roboty:/ Kurcze a do tego jeszcze taka ładna pogoda.... a tyle nauki... uczyć to się jeszcze mogę na dworze, ale pracy nie napiszę:/

Odnośnik do komentarza

hej
Wczoraj mialam jeszcze popisac, ale i Michał i Ala sie obudzili i tyle bylo z siedzenia :lup:
Noc do dupy, ale to juz standard. Mała co prawda juz nie spi na mnie, ale obok i ciagnie cyca co godzine. wrrrr!
a potem wyglada jak wyglada.

Teraz P. ja uspil i juz pol godz spi w lozeczku na brzuchu. niestety juz pojechal do pracy, wiec bede sama walczyc :)

gosia ale kicha z autem!!! Cos powaznego poszlo?
My tak wlasnie cykamy sie z zakupem nowego samochodu. Kasa juz jest i tylko ogladamy ogloszenia, a cholernie boimy sie wpadki, bo z oplem wszystkie historie swiata przeszlismy.

aaaaa, dziewczyny fajne zabawki w Lidlu. Zestawy LEgo itp. My kupilismy tablice na magnesy Michałowi, a z drugiej strony jest rolka z papierem do rysowania. Do tego zestaw cyferek i literek. Akurat w temacie obecnym mlodego.
A jeszzce dokupie Lego i bedzie od mojej mamy.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!

Wczoraj zrobiliśmy sobie wypad nad wodę. Dzisiaj też mieliśmy jechać ale jakoś nie wyszło. Nie puściłam młodego do p-kola i kisiliśmy się w domu. Dzisiaj pierwszy raz od daaawna zasnął w południe:) Chyba za duszno było... Położył się, poleżał i w końcu sam zasnął:D W p-kolu leżakują, ale w domu już nawet nie próbuję go kłaść. Przynajmniej się wyspał i nie cudował.
Na dzień dziecka kupiłam mu używane klocki Geomag. Może nie o tym marzył, ale lubi się bawić magnesami więc myślę że będzie miał frajdę.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Magda bardzo bardzo współczuję Wam tych nocek... Szkoda, że nie ma jakiegoś złotego środka:Oczko: Ciekawa jestem czy mała Ala jeszcze zmieni nawyki i czy zacznie spać więcej, bo na razie to niezła numerantka:D
Też myślałam o kupieniu Filipowi tablicy takiej właśnie magnesowej, ale nie mam gdzie jej postawić:/ Muszę się przejść do lidla i pooglądać jak to wygląda. Szukałam jakiś czas temu takich na allegro. Fajna sprawa:yes:

Gosia co za pech z autem:(
Super z Dniem Mamy, ja też już się nie mogę doczekać! U Filipa będzie 30.05. Daj znać jak Kuba sobie poradził.

Cafe zdrówka dla K. Dobrze, że Ty się czujesz już dobrze.
Tak jak Andzia pisze, może akurat Ty będziesz w tych 10%? Trzymam kciuki, żeby tak było!

Andzia zazdroszczę chętnie jeżdżących dzieciaków! Tak bym chciała żeby Filip był trochę bardziej chętny do jazdy czy spacerów:/ No i superowsko z tą trampoliną! Jak mnie kiedyś zaprosisz, to pójdziemy poskakać, co? :D

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

u nas jest tak .... koło juli siwat sie kreci ...nadal pracyuje na 1...1000 etatu <--- wiem .. dramatyzuje ... jestesmy po zapaleniu płuc i tygodniu w szpitalu .... po 3 tyg ...znow zapalenie pluc ....tyle ze3 domowo ...a od pon... mamy miesiac rehabilitacji ... do wrzesnia absolutnie 0 przedszkola ....mąz wiecznie w wyjazdach i tak to u nas wyglada
RATUNKU !

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Witam,
Stachu od wczoraj w domu, bo kaszle. NIe sądziałam, że to kiedyś powiem, ale chyba wolałabym laski...nie radzę sobie ostatnio z tym człowieczkiem...

Magda dzięki za info o Lidlu. Ja na DD kupie tylko jakieś gówienka, bo dostali trampoline. Jak nocka?

Gosia do kiedy musisz oddać prace?

Mei
fajnie z wodą. Stachu jest ostatnio identyko jak Filip, jeszcze niedawno uwielbiał rower, piłę itp, wciąż był w ruchu, a od jakiegoś czasu nic mu się nie chce, łazi i mędzi, leń śmierdzący się zrobił jak nie wiem I te fochy, wieczne niezadowolenie ze wszystkiego...no nie ogarniam...:Padnięty:

Anouk
współczuje choróbsk. A rehabilitacja to nadal z powodu kręczu?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :) my własnie wychodzimy ale postaram sie u rodziców lookac do Was :))
Andzia Stachem sie nie martw , taki wiek ...najgorzej nieststy , ze trzeba to cierpliwie przetrwac :)) tak wiec nie daj sie i wytrwaj :))
my teraz rehabilitujemy następstwa kreczu ...moze do 18-ki sie wyrobimy ...
Hej Mei :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk no nie wierze!!! Babo, juz myslalam, ze nigdy do nas nie zajrzysz.
Ale macie urwanie glowy z chorobami, rehabilitacjami ...
Niech sie to juz skonczy!

Cafe jak u Was?

Andzia wspolczuje akcji Stasiowych.
ale juz Ci pisalam, ze moj chrzesniak dokladnie rok temu przechodzil to samo. JAkis czas temu przeszlo. ufff. Zdrowka dla niego!
aaaa, chudzino, widzialam fote na FB jak skaczesz na trampolinie. Ja tez chce!!!

Odnośnik do komentarza

a u nas nic nowego. Michu w p-kolu. a ja latam jak szalona, zeby wszystko ogarnac. zaraz pojdziemy na spacer, potem zakupy i po Micha. P. wroci ok. 22. dzien jak codzien.

Noc bez zmian. Mała co prawda juz nie spi na mnie, ale ... obok. ja wiecznie z cyckiem na wierzchu co by miala staly dostep. i co najlepsze to ona naprawde je tak duzo. jest juz duza i ciezka i po hipotrofii sladu nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za życzenia:Całus:
My byliśmy ze Stachem u mojej babci na kawce, duchota dzisiaj straszlwa. Popołudnia chce posadzić na działce zioła, kupiłam bazylie, tymianek, mięte, oregano, szałwię i rozmaryn:)
Licytuję na allegro uzywane białe sukienki do lasek, bo chce w tym roku chodzić z nimi do sypania kwiatków:lol: Zobaczymy co z tego wyjdzie::):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...