Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
cafe82
Mei
Cafe ja już na łazienkę nie mogę patrzeć. Zwłaszcza na ten kurz który wszędzie osiada:Kiepsko: A Filipa najczęściej sadzam na deskę więc chociaż nie osikuje.

a olas sam sika
i nie zawsze podnosi klape a raczej prawie nigdy:Szok:

co tam u was?
smigasz autem?

U mnie osikana klapa i podłoga:Padnięty:
I mam takie głupie płytki na podłodze, że jak kapnie woda to od razu zosatją mega zacieki:Padnięty:

hehe. U nas Michał jeszcze nigdy nie zasikal ani klapy ani podlogi :)
Klape podnosi zawsze, robi siku, ale nie zasikuje, potem wszystko zamyka i splukuje :)

Odnośnik do komentarza

MEi fajniutkie autko :) Moja kuzynka od kilku lat jezdzi wlasnie taka Fiesta i jest bardzo zadowolona. Sa,a nia jezdzilam i bardzo wygodnie sie prowadzi.
Za kilka dni je wyczujesz i bez problemu bedziesz jezdzic :)
Fanie, ze rodzice P. tez przyszli na filipowa imprezke. Młody pewnie byl speszony duza iloscia ludzi.

Cafe byliscie w tym p-kolu?
Nasmialam sie z Julka, ze sie rozbiera. Cos te blizniaki chyba tak maja.
Auto, ktorep okazalas zajebiste, ale silnik ogromny :lup:

Rose zdrowka!
Wspolczuje przeprawy z dachem!

Andzia az tak zołzy dokuczaja? szkoda, ze pogoda dupiasta i ciezko chocby na spacer wyjsc :(

Gosia ale Was sniezyca zalatwila, ale nie ma co ryzykowac i sie stresowacp o dordze. Jutro ma byc juz o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj rano odwiozlam Michała i pojechalam do kumpeli. NAsiedzialam sie u niej i prosto pojechalam po mlodego :)
Nabawilam sie z 3,5 m-cznym maluchem, super fajny - mega usmiechniety.
A jej starszy syn (ten po przeszczepie) to w ogole przesada. Ostatnio jak bylam to byl na etapie nauki czytania i fazy na mape Polski.
Jest niecaly rok starszy od naszych maluchow.
Teraz czyta juz bez problemu, na komputerze w Googla wrzuca co chce wyszukac :lup:
Noi faza na punkcie mapy Europy. Zna wszystkie kraje i ich stolice!!! A ostatnio jak byli na spacerze to podniosl kawalek lodu. Oglada i mowi: fajny, wyglada dokladnie jak Serbia :lup:
Fajny chlopak :)

Michu juz spi, a ja tez zmykam sie polozyc, bo moj kregoslup wysiadl kompletnie. Kazdy krok to ogromny bol :(

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo:)
Cały czas u teściów:/ Kuba własnie zasypia.. Boję się czy przypadkiem Kuba nie ma glisty ludzkiej:/ ehh na początku myślałam o owsikach, ale tak coś lekarka wspomniała o gliście ludzkiej i przeczytałam objawy i kurcze może się zgadzać... zgrzytanie zębami, częste zapalenie oskrzeli:( no nic jutro rano skoro świt wracamy do domu i jeszcze jutro zaniosę ten jego kał do badania:(

Odnośnik do komentarza

Anielinka P. miał na początku lutego pierwsze podejście, ale na mieście go oblał, jak P. wjeżdżał na rondo to mu zahamował i stwierdził, że P. nie zdążyłby wjechać i skręcić... trafił mu się jakiś egzaminator który chciałby świat naprawiać i moralizować:/
Magda fajny dzień za wami:)
Rose ale Cię rozłożyło:/ Niezmiennie zdrówka!!!
Andzia co z tym Stasiem się dzieje??? Mam nadzieję, że to nie dojrzewanie jeszcze;)

Odnośnik do komentarza

magda_79
A ja dzisiaj rano odwiozlam Michała i pojechalam do kumpeli. NAsiedzialam sie u niej i prosto pojechalam po mlodego :)
Nabawilam sie z 3,5 m-cznym maluchem, super fajny - mega usmiechniety.
A jej starszy syn (ten po przeszczepie) to w ogole przesada. Ostatnio jak bylam to byl na etapie nauki czytania i fazy na mape Polski.
Jest niecaly rok starszy od naszych maluchow.
Teraz czyta juz bez problemu, na komputerze w Googla wrzuca co chce wyszukac :lup:
Noi faza na punkcie mapy Europy. Zna wszystkie kraje i ich stolice!!! A ostatnio jak byli na spacerze to podniosl kawalek lodu. Oglada i mowi: fajny, wyglada dokladnie jak Serbia :lup:
Fajny chlopak :)

Michu juz spi, a ja tez zmykam sie polozyc, bo moj kregoslup wysiadl kompletnie. Kazdy krok to ogromny bol :(

Magda aż mi szczena opadła!
Szok, taki zdolny chłopak w tym wieku!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Witam wieczorowo:)
Cały czas u teściów:/ Kuba własnie zasypia.. Boję się czy przypadkiem Kuba nie ma glisty ludzkiej:/ ehh na początku myślałam o owsikach, ale tak coś lekarka wspomniała o gliście ludzkiej i przeczytałam objawy i kurcze może się zgadzać... zgrzytanie zębami, częste zapalenie oskrzeli:( no nic jutro rano skoro świt wracamy do domu i jeszcze jutro zaniosę ten jego kał do badania:(

Jeżeli Cię to Gosia niepokoi to zrób wyniki i będziesz wiedziała co i jak, kiedys ten temat już tutaj poruszyłyśmy, bo Rose miała takie wątpliwości co do Marcela...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Magda normalnie dwa razy przeczytałam, że ten Mateusz o ile dobrze pamiętam tylko rok starszy od naszych maludów. Zdolny niesamowicie!!!
Fajnie, ze dzień miło zleciał

Gosia dla spokoju zrób wyniki, ale z tego co kojarze to Marcel też zgrzytał zebami i wyniki wyszły dobre, u Was też na pewno tak będzie.

Anielina ide zaraz na bok

A Stasiu ma strasznie brzydką skórę, całe plecy i tyłek w chrostach i jedna taka duża chropowata chrosta gdzieś 2cmx2cm. I mam niezłą zagwozdkę co to i od czego???

Odnośnik do komentarza

Anielinka ide zaraz na bok poczytac.

Gosia zrob zrob wyniki, szkoda sie zamartwiac.

Andzia moze Stasiu cos zjadl w CK, co?
Michał tez od tygodnia ma skore jak suchar. Masakra. Juz daaaaawno tak nie mial :( Ale mamy fajna masc robiona w aptece na bazie wazeliny i jakos troszke lepiej.

A Mateusz jest niesamowity. Jest 11 m-cy starszy od naszych dzieciorkow.
Mowilam jego mamie, ze w ramach rekompensaty za chore nerki dostal super zdolnosci. Jest obledny. Zna takie rzeczy, ze ja sama nie mam o tym pojecia, chociazby jaki ksztalt ma Serbia :hahaha:

Odnośnik do komentarza

i ja witam

madzia na zdrowie:D
a mateusz(mam nadzie,ze nie pomylilam imienia:) ) jest niesamowity
ale wiecie co,zauwazylam,ze olasa tez zaczynaja interesowac literki,panstwa...co chwile mowi,ze mieszka w polsce itd-oczywiscie w ogole nie porownuje go do mateusza,ale chodzi mi raczej o to,ze teraz jest fajny wiek na poszerzanie horyzontow
zaczelam kupowac ksiazki nie o kubusiu puchatku a o zwierzetach,dinozaurach
z mapa tez super pomysl,na pewno wykorzystam

a poki co olek jest u moich rodzicow:D
wczoraj wieczorem go zabrali i dzisiaj mam caly dzien spokoj,jakkolwiek to brzmi

cezar buszuje od 6 a julian jeszcze spi
pierwszy raz w zyciu jeden nie spi a drugi lula i lula

Odnośnik do komentarza

hej
To chociaz przez chwile mozesz przypomniec sobie jak to bylo z jednym dzieckiem :)

Wracajac jeszcze do MAteusza to on juz w wieku 2 lat znal wszystkie litery itd. A teraz to doslownie chloni wszystko. MA faze na Warszawe, centrum potrafi zbudowac z klockow, wszystko stoi dokladnie tam gdzie powinno. No i buduje wieze WTC, tez stoja odpowiednio i wygladaja :)Ale co najfajniejsze to przy tym jest zupelnie normalnym lobuziakiem. Tak samo jak mapy uwielbia ciuchcie, auta i rozrabianie :) Jest bardzo zywy.

A teraz faktycznie fajny czas na wprowadzanie roznych nowych rzeczy do nauki. Moje dziecko niestety nadrabia czas jedynie zabawowy. Auta, rozwalanie, rozne historie. Nic innego go nie interesuje :lup:

Odnośnik do komentarza

Witam,
dziś już tak nie wieje, więc koło 11-tej idziemy sankami do babci na pączusie:)
W. ma wrócić do tego czasu, żeby pójść z nami, bo sama bym nie upchała dwóch par sanek:)

Magda ja za pączkami nie 0przepadam, ale dzisiaj sobie nie odmówie:Oczko:
A Ty jedz na zdrowie, niech Ci w brzuch idzie:lol:

Cafe fajnie, że rodzice zabrali Olka.
Jak ja nie lubiałam takich akcji, że rano jedna spała dłużej od drugiej, bo później ciężko było ucelować im wspólną drzemkę.
A chłopcy śpią w sowjej sypialni, tak? Daleko jest to od Waszej?
Zołzy nie interesują się literkami, chociaż Stasiu w ich wieku znał wszystkie.
Licza za to pięknie do 15-tu, potrafią wszystko dokładnie policzyc i super odróżniają prawa-lewa, Stasiu do dzisiaj musi pomyślec która ręka jest która:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...