Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisiaj latam od rana na pełnych obrotach..... Rano zawiozłam tylko próbki do badania, bo była taaaaaaaaaaaaaaaaka kolejka cukrzyków, oczywiście żadna babacia nie przepuści , mimo że nie spieszy się nigdzie......zrezygnowałam i umówilam się na jutro w szpitalu, dogadałam się z pielegniarką i w razie "w" pomoże trzymac gada. Próbke też zanioslam do szpitala, bo w przychodni musiałam bym stać 28 z próbką, bo też nikt nie wpuści do gabinetu.:lup:

Po za tym skoczyłam jeszcze do ortodonty, podrzucilam papiery swoje i poszlam po skierowanie do lekarza MP:36_1_21: I badanie ieg w szpitalu kosztuje 35zł, a nie 150zł.

Odnośnik do komentarza

KasioleQ ja zawsze tylko złotem i zawsze schodzi najszybciej :yes: Może spróbuj innym pierścionkiem, najlepiej jakąś obrączką jak masz gdzieś w zasięgu.

Cafe ja tez kupiłam zapas. W netoo jest pesto po 4 zl, muszę jeszcze tam skoczyć. Fajny pomysł z pokojami dla chłopaków. My planujemy powiększyć salon o cały ganek i wstawić kominek :36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Heloł!

Dzień nam zleciał nawet nie wiem kiedy:Szok: Odebrałam młodego, jak mnie zobaczył to się rozryczał, bo jakiś starszak go zbił:Szok: Szybko go uspokoiłam i poszliśmy do lekarza. Babka powiedziała, że faktycznie migdały powiększone i zaczerwienione, ale bez ropy :yipi:Powiedziała, że dobrze, że robiłam te tymiankowe inhalacje, bo to odkażające i zapisała jakieś pierdółki, typu tabletki do ssania i syrop domowej roboty:Oczko: Ważne, że nic się nie rozwinęło. Młody teraz śpi a ja się do roboty na jutro szykuję.

Kasioleqq
witaj:) Niestety nie pomogę na jęczmień, bo i u nas jakoś obyło się bez...

Anielinka dobrze, że Amelka powoli znowu się wciąga w przedszkole. Niedługo będzie już całkiem dobrze:yes:

Rose no masakra czasem jak tak ludzie uparcie czekają i nikogo nie przepuszczą:Szok:
Fajne macie plany budowlane. My się zabieramy za remont kuchni gdzieś od dwóch lat:lup:

Andzia co tam? Wszystko w porządku?

Magda daj koniecznie jutro znać po wizycie:)

Cafe
udało się Wam wyskoczyć na trochę? Podziwiam Cię, bo ja do czytania muszę mieć spokój. Nie umiem się inaczej wczuć i skoncentrować:)

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej
Chlopaki pojechali, a ja znowu myk d lozka :)
Ale dzisiaj juz nie na dlugo, za duzo mam roboty. Wizyta dopiero na 18.40 - strasznie nie lubie tak pozno, bo caly dzien czekania. Jeszcze musze 1 wynik odebrac.
Młoda wczoraj wieczorem sie rozkrecila i do rana szalala :lup:
Do tego w nocy snil mi sie porod. KAzali mi biegac wokol szpitala, a potem poszlo juz szybko. hehe

Mei fajna lekarka. Nie faszeruje zadnymi antybiotykami. Oby jej sposoby zadzialaly :)
Nam jak najbardziej termin Twojego urlopu pasuje! Dokladnie w tym samym czasie P. ma zawsze urlop. On nie ma opcji przesunac na kiedy indziej :(
Ide pirata obejrzec!

Cafe rycerz swietny! Bylam ciekawa jak wyglada w tym stroju. Fajna tarcze i miecz dokupiliscie.
I ja mialabym problem, zeby uczyc sie pomiedzy chlopakami :)

Kasioleqq moze w aptece podpyta co na jeczmien. U dziecka nie ma co kombinowac. I blagam, nie pluj jej w oczy :hahaha:

Anielinka jak sie czujesz? JAk Amelka w p-kolu?

Andzia hop hop!

Odnośnik do komentarza

Witam,
dzis mam tylko Stasia w domu, więc mam nadzieje, że uda mi się popisać. Maryśka jeszcze wczoraj została, ale już nie kaszle, więc dziś ja posłałam. Niech się w końcu zrobi wiosna, albo niech spadnie śnieg i trochę przymrozi, bo to co jest za oknem nie sprzyja zdrowiu.

Cafe zajebisty pirat!!! To jest ten strój z Lidla? Naprawde rewelacja:great:
Fajnie z zakupami w Ikei, masz jakies konkretne łóż ana myśli? A chłopaki już za duzi na łóżeczka?

Mei dobrze, że trafiła się sensowna lekarka i najważniejsze, że migdały nie sa ropne:yes:
Co do terminu to ja nie wiem, K. może wziąć wolne kiedy chce, a to zależy od tego jakie będzie miał zlecenia. Zawsze jeździliśmy w sierpniu, ale możemy się dostosować:Oczko:

Magda ale Alka szalona dziewczyna:Oczko:
Super, że Misiek się rozkręca, ale jeśli CIę to niepokoi to idź do psychologa, dla własnego spokoju. I nie dziwie się, ze różne głupie myśli chodzą CI po głowie, my matki tak mamay. Ja swego czasu tez miałam schizy, że z Zoska jest coś nie tak, nawet Wam nie pisałam, ale ona czasami też zachowuje się "inaczej", jakby miała swój świat i kompletnie nie dociera do niej co mówie...

Odnośnik do komentarza

Andzia fajnie, ze juz jestes :)
Zdrowka dla Stasia! Faktycznie moglaby sie ta pogoa bardziej zadeklarowac, bo caly syf wisi w powietrzu.
Michałowy katar powrocil :( Antybiotyk pomogl na tyle, ze nie jest zielony. Teraz ma po prostu znowu zatkany nos i nic nie leci. Wiosna i latem tego nie ma, wiec niech juz bedzie wiosna!

Co do wakacji to u nas raczej tylko ten lipiec, ale wiadomo, ze my zawsze mozmy podjechac w odwiedziny :yuppi:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj posluchalam fajnej wypowiedzi psycholog odnosnie dzieci. Zeby przestac porownywac, zaakceptowac i dac mnostwo czasu. I dopiero sie martwic jak w dluzszym czasie nie ma postepow.
Odpuszczam Michałowi, ciagle widze postepy, ale nie zawsze w tym co ja bym chciala. A w koncu to nie koncert zyczen. Zobaczymy. Poki co to odkad wrcoil do p-kola jest naprawde ok.

Odnośnik do komentarza

no andzia dobrze,ze jestes
tak,to ten stroj z lidla

magda sikam z biegania wokol szpitala
daj nam znac po lekarzu

a co lozek dla chlopcow to sami nie wiemy
poki co beda spac w lozeczkach jeszcze ale niedlugo chcialabym ich przerzucic do normalnych
pamietam,ze olek krotko spal w lozeczku
a ci sie tak obiaja,siniaki na twarzy-powaznie
to co robia to szkoda gadac

a na allegro pelno uzywaznych,najrozniejszych w super cenach

Odnośnik do komentarza

magda_79
Wczoraj posluchalam fajnej wypowiedzi psycholog odnosnie dzieci. Zeby przestac porownywac, zaakceptowac i dac mnostwo czasu. I dopiero sie martwic jak w dluzszym czasie nie ma postepow.
Odpuszczam Michałowi, ciagle widze postepy, ale nie zawsze w tym co ja bym chciala. A w koncu to nie koncert zyczen. Zobaczymy. Poki co to odkad wrcoil do p-kola jest naprawde ok.

Porównywanie to jest najgorsze co może być. Ja staram się nie porównywac, szczególnie lasek między sobą, ale czasem siłą rzeczy jest to nieuniknione...

Nas znajomi namawiają na wakacje za granicą, ale jeszcze nie wiemy do końca...
Nawet jeśli wylecimy, to i tak zajedziemy na kilka dni do Dziwnowa:)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Wczoraj posluchalam fajnej wypowiedzi psycholog odnosnie dzieci. Zeby przestac porownywac, zaakceptowac i dac mnostwo czasu. I dopiero sie martwic jak w dluzszym czasie nie ma postepow.
Odpuszczam Michałowi, ciagle widze postepy, ale nie zawsze w tym co ja bym chciala. A w koncu to nie koncert zyczen. Zobaczymy. Poki co to odkad wrcoil do p-kola jest naprawde ok.

dobrze powiedziane
mimo wszsytko jednak trudno nie porownywac:Oczko:
ale dawanie czasu to najlepsza metoda

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Wczoraj posluchalam fajnej wypowiedzi psycholog odnosnie dzieci. Zeby przestac porownywac, zaakceptowac i dac mnostwo czasu. I dopiero sie martwic jak w dluzszym czasie nie ma postepow.
Odpuszczam Michałowi, ciagle widze postepy, ale nie zawsze w tym co ja bym chciala. A w koncu to nie koncert zyczen. Zobaczymy. Poki co to odkad wrcoil do p-kola jest naprawde ok.

dobrze powiedziane
mimo wszsytko jednak trudno nie porownywac:Oczko:
ale dawanie czasu to najlepsza metoda

Wlasnie ciezko nie porownywac. Wchodze do p-koal, widze inne dzieciaki i jakos samo to przychodzi. Ale ppostaram sie tego nie robic. Albo widziec tylko te pozytywne na korzysc Michała roznice :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...