Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Kaśka sikam z żaby:hahaha:
Anielinka no ja właśnie zaczęłam wystawiac. A Ty sprzedawałaś swoje ciuchy tez? Mówisz, że było zainteresowanie?

Wystawiłam po raz pierwszy swoje ciuchy i nie spodziewałam się że tak ładnie pójdą:)
np. bluzki wystawiłam po 20 zł a poszły po 25-30 zł. spódnice H&M wystawiłam za 30 poszła za 45 zł. kamizelka jeansowa wystawiłam za 30 poszła za 45 zł. i tak jakoś się uzbierało :)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

cafe82
verciato daj znac koniecznie
no marcel chyba padnie jak zobaczy ten traktor!

andziazjdecia cuuudne a dziewczynki w tycj kieckach wygladaja bosko
a ty to w ogole...no w zyciu bym nie powiedziala,ze masz trojke dzieci

dokladnie patrzę na te fotki pełna podziwu, Andzia cudnie wyglądasz!!! dziewczyny też super w tych sukieneczkach rewelacja!!!::):

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
Mei dziewczyneczko Ty nasza::): ja już CI kilka razy mówiłam, że wyglądasz jak niepełnoletnia:lol:
Najwazniejsze, że już po, teraz wracaj szybko do formy i odpoczywaj ile się da!!!

Anielinka
super, że Amelka nadal chętna. U nas kilka dzieci, które od początku chodziły chętnie, teraz też mają kryzysy, dzisiaj dwójka rano w szatni popłakiwała. A Zośka wleciała na sale i powiedziała: dzień dobry, ide kupe, zaraz do Was wróce:Niespodzianka:

:sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

vercia no to po testowaniu daj znać od razu :Oczko:
Marcel pewnie będzie przeszczęśliwy:)

Anielinka to super Ci poszły ciuszki:) ja nie mam weny do wystawiania ciuchów, od czasu do czasu jak mi się uzbiera dużo ciuszkó po dzieciakach to wrzucam na tablice.pl i tam też ładnie schodzą ale oddaje je w sumie za bezcen...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

andzia dżizas, zajebista z Ciebie laska! Fotki super. Co chwila do nich wracam, laski cudne, a w tych sukienkach to juz w ogole bombowe! stachu w ciut dluzszych wlosach zajebisty facet!

Co do Stasia to Michał wczoraj zakladal buty od niego (dalej faza) i mowi: biedny Stasiu, zostaly mu tylko sandaly :hahaha:

Kasia zdrowka dla Kacpra i powodzenia u dentysty. Idz babo, nie rezygnuj, ja tak rezygnowalam i w ogole jazdy mialam :(

Anielinka super z Allegro. Moze faktycznie udaloby Ci sie wrocic do interesu?

Mei sił! Najwazniejsze, ze juz jestes po! Super, ze udalo sie endoskopowo - szybciej sie wszystko zagoi. Dlaczego przy narkozie tak bolalo?

Cafe szafa powiadasz? :sofunny:
Ja trzymam porzadek tyklko w Michałowej.
W naszej po stronie P. porzadek, wszystko pod linijke, a u mnie totalny miszmasz. P. mnie ostatnio prosil czy moze umnie poukladac :lup:

Vercia ale Marcel bedzie szczesliwy jak zobaczy ten traktor!!!
Mam nadzieje, ze @ przyjdziej akos sensownie, zebys sie nie meczyla!

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia dżizas, zajebista z Ciebie laska! Fotki super. Co chwila do nich wracam, laski cudne, a w tych sukienkach to juz w ogole bombowe! stachu w ciut dluzszych wlosach zajebisty facet!

Co do Stasia to Michał wczoraj zakladal buty od niego (dalej faza) i mowi: biedny Stasiu, zostaly mu tylko sandaly :hahaha:

Kasia zdrowka dla Kacpra i powodzenia u dentysty. Idz babo, nie rezygnuj, ja tak rezygnowalam i w ogole jazdy mialam :(

Anielinka super z Allegro. Moze faktycznie udaloby Ci sie wrocic do interesu?

Mei sił! Najwazniejsze, ze juz jestes po! Super, ze udalo sie endoskopowo - szybciej sie wszystko zagoi. Dlaczego przy narkozie tak bolalo?

Cafe szafa powiadasz? :sofunny:
Ja trzymam porzadek tyklko w Michałowej.
W naszej po stronie P. porzadek, wszystko pod linijke, a u mnie totalny miszmasz. P. mnie ostatnio prosil czy moze umnie poukladac :lup:

Vercia ale Marcel bedzie szczesliwy jak zobaczy ten traktor!!!
Mam nadzieje, ze @ przyjdziej akos sensownie, zebys sie nie meczyla!

:hahaha::hahaha: nie mogę... :sofunny:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Ja sei czuje jak kupa. Wczoraj pol dnia rzygalam, ciagle mi niedobrze, bleeee!

Ale bardziej mnie martwi Michał. Wczoraj od 17 do 19 walczylismy z kupa. Biega po mieszkaniu, krzyczy, placze i powtarza, zen ic mu sie nei chce. Az nie wytrzymal po 2 h i zaczal robic kupe na stojaco!!! I dalej wyprostowany jak struna, nie moglam go na kibelku posadzic. Nawet w tylek dostal, zeby go otrzezwic. Ja nie moge nic nosic, a szarpalam sie z nim. W koncu zrobil. Jakis obled :(

W p-kolu caly sie zasikal. a rano nam powiedzial, ze boi sie, ze pani go zamknie w lazeince samego! P. rano zp ania rozmawial, zeby zwrocilam uwage na to czy on sie zalatwia.

Odnośnik do komentarza

kurde magdajeszcze rzyganie cie meczy
byle te wszsytkie dolegliwosci jak najszybciej odpuscily!

a z miskiem nie mam pojecia co doradzic,co powiedziec
chociaz i olek raz sie zasikal-takze tym sie nie przejmuj
naszemu lobuzowi szkoda czasu na sikanie i w polowie nieraz zaczyna sie ubierac
w domu mam ciagle lazienke zasikana :Histeria:

a pani co mowi?
jak michal sie zachowuje?

Odnośnik do komentarza

Michał w p-kolu ok. No i najwazniejsze, ze zadowolony. Widocznie musimy przeczekac ten najtrudniejszy czas. Martwi mnie ten problem z kupa. Wczoraj bylam bezradna!

Andzia przepraszam, ale musze to napisac!
Dzisiaj mi sie snilo, ze .... urodzilas szescioraczki! Serio: 4 chlopcow i 2 dziewczynki - Ale i Ole (mega podobne do Zosi i Marysi). Ja do Ciebie przyjechalam i zamiast zajmowac sie dziecmi to gadalysmy, ktora ma bardziej nieogolone nogi :sofunny:

Odnośnik do komentarza

magda_79
Michał w p-kolu ok. No i najwazniejsze, ze zadowolony. Widocznie musimy przeczekac ten najtrudniejszy czas. Martwi mnie ten problem z kupa. Wczoraj bylam bezradna!

Andzia przepraszam, ale musze to napisac!
Dzisiaj mi sie snilo, ze .... urodzilas szescioraczki! Serio: 4 chlopcow i 2 dziewczynki - Ale i Ole (mega podobne do Zosi i Marysi). Ja do Ciebie przyjechalam i zamiast zajmowac sie dziecmi to gadalysmy, ktora ma bardziej nieogolone nogi :sofunny:

posikałam się :hahaha::hahaha:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia dżizas, zajebista z Ciebie laska! Fotki super. Co chwila do nich wracam, laski cudne, a w tych sukienkach to juz w ogole bombowe! stachu w ciut dluzszych wlosach zajebisty facet!

Co do Stasia to Michał wczoraj zakladal buty od niego (dalej faza) i mowi: biedny Stasiu, zostaly mu tylko sandaly :hahaha:

Kasia zdrowka dla Kacpra i powodzenia u dentysty. Idz babo, nie rezygnuj, ja tak rezygnowalam i w ogole jazdy mialam :(

Anielinka super z Allegro. Moze faktycznie udaloby Ci sie wrocic do interesu?

Mei sił! Najwazniejsze, ze juz jestes po! Super, ze udalo sie endoskopowo - szybciej sie wszystko zagoi. Dlaczego przy narkozie tak bolalo?

Cafe szafa powiadasz? :sofunny:
Ja trzymam porzadek tyklko w Michałowej.
W naszej po stronie P. porzadek, wszystko pod linijke, a u mnie totalny miszmasz. P. mnie ostatnio prosil czy moze umnie poukladac :lup:

Vercia ale Marcel bedzie szczesliwy jak zobaczy ten traktor!!!
Mam nadzieje, ze @ przyjdziej akos sensownie, zebys sie nie meczyla!

Posikałam się :sofunny::sofunny::sofunny:

magda_79
Michał w p-kolu ok. No i najwazniejsze, ze zadowolony. Widocznie musimy przeczekac ten najtrudniejszy czas. Martwi mnie ten problem z kupa. Wczoraj bylam bezradna!

Andzia przepraszam, ale musze to napisac!
Dzisiaj mi sie snilo, ze .... urodzilas szescioraczki! Serio: 4 chlopcow i 2 dziewczynki - Ale i Ole (mega podobne do Zosi i Marysi). Ja do Ciebie przyjechalam i zamiast zajmowac sie dziecmi to gadalysmy, ktora ma bardziej nieogolone nogi :sofunny:

Tu już mi mniej do śmiechu:Oczko:
Mam nadzieje, ze nigdy nie miałaś proroczych snów:lol:

Odnośnik do komentarza

Dziękuję kobiety za komplementa, ale do nastolatki to mi hohoho...jak oglądam zdjecia sprzed 5 -ciu lat to myślę sobie, kurcze ale byłam młoda. Serio...

Magda ale biedny Michał z tą kupą. Nie wiem co Ci poradzić, już tak ładnie robił, więc dziwne, że znowu ma hamulce. A twardą ma tą kupę?
Wymiotów współczuje, coś późno CIę dopadły, niech mijają jak najszybciej!!!

Vercia napisz koniecznie jak Marcel zareagował na traktora!!!

Cafe jak tez mam wiecznie zasikaną łazienke, mimo iż już dawno schowałam nocniki. Ech, wczoraj np. laski siedzą w kuchni i układają puzzle, M. krzyczy ide siku, pilnj mi puzzli, żeby mi Zośka nie rozwaliła. Jakby się nie odezwała, to Zocha by nawet nie zauważyła, że ta wychodzi, no ale jak to usłyszała to oczywiście od razu: rozwale Ci!!! No więc Maryśka, dobra to nie ide, zsikam się w gacie Tłumacze jej, że będe pilnować i Z. na pewno nic nie popsuje. NIe siedziała tak długo, aż nie ułożyła i oiczywiście jak już doszła do łazienki to ledwo zdjęła majty to siku poleciało na podłoge, nie zdążyła wsiąść na kibel:Wściekły:

Anielinka super ceny, ja mam kilka ciuchów, w których nie chodzę, muszę spróbować wystawić!!!

Odnośnik do komentarza

Magda co za sen :sofunny::sofunny:
Anielinka super z ciuszkami, no i za dobra cenę poszły :yes:

Skończyłam dopiero golony:Szok: trochę poprasowałam i zaraz będzie trzeba po młodego lecieć...chyba pojadę rowerem.....

zatestowałam-negatywny:Padnięty: mówię wam zwariuję z takimi cyklami i @.....musze pojechac do jakiegos porządnego lekarza....wszystko rozregulowane na maksa.....zazwyczaj po odstawieniu malpa mi wracała normalnie bez problemu.....

Odnośnik do komentarza

andzia
Vercia ja po odstawieniu tabsów tez miałam nieregularne @. DObrze, że test negatywny:Oczko: ? A może nie dobrze?

W sumie po ostatniej wizycie nastawiliśmy się tak , że jak ma być to będzie i tyle. Zawsze chciałam drugie dziecko, jak będe miala stała pracę...ale chcialabym i prace i dziecko, a nie da się trafić ani w jedno ani w drugie....jak będę ciągle czekać na prace to nigdy nie urodzę dziecka.....teraz się stresowałam, bo zaczęłam brac antybiotyk i zaraz jak to ja miałabym schizy....Nie wiem jak to wszystko ogarnąć, do tewgo martwię się, ze jak nie będe leczyc hormonalnie pco to dostane nadcisnienia albo cukrzycy......obłęd!

Andzia a tez po odstawieniu przytyłaś? Kurczę ja ledwo wchodzę w swoje ulubione spodnie...i to mnie martwi, bo jem tyle co zawsze, a nawet mniej słodyczy niż zazwyczaj.....dosłownie czuję się jak napompowany balonik.....
zmykam po młodego.....

Odnośnik do komentarza

Odebrałam Amelke, nawet dzis udało sie porozmawiać z Panią, mówiła że Amelka baaardzo ładnie i chętnie je, zawsze zasypia na leżakowaniu, nie płacze i ładnie się bawi :)))
Dziś tylko troche popuściła w majtki, ale z tego co widze to bardzo częśto tam się zdarza dziecią...musze jej zanieść tam majtki i spodnie na zmiane i włozyć do szafki...

A na przyszły piątek muszę przynieśc jakiś bukiet czy kompozycje z kwiatów świezych albo suszonych, bo w poniedziałek jest wystawa jakaś :Szok: nie mam kompletnie pomysłu jak i z czego to zrobić...

Veronica może Ty masz jakiś pomysł???::): bo Ty w tym temacie uzdolniona jesteś :Oczko:

nie wiem, może w jakimś koszu z wrzosów czy mchów, do tego jakieś liście, suszki...no nie wiem...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
Odebrałam Amelke, nawet dzis udało sie porozmawiać z Panią, mówiła że Amelka baaardzo ładnie i chętnie je, zawsze zasypia na leżakowaniu, nie płacze i ładnie się bawi :)))
Dziś tylko troche popuściła w majtki, ale z tego co widze to bardzo częśto tam się zdarza dziecią...musze jej zanieść tam majtki i spodnie na zmiane i włozyć do szafki...

A na przyszły piątek muszę przynieśc jakiś bukiet czy kompozycje z kwiatów świezych albo suszonych, bo w poniedziałek jest wystawa jakaś :Szok: nie mam kompletnie pomysłu jak i z czego to zrobić...

Veronica może Ty masz jakiś pomysł???::): bo Ty w tym temacie uzdolniona jesteś :Oczko:

nie wiem, może w jakimś koszu z wrzosów czy mchów, do tego jakieś liście, suszki...no nie wiem...

Anielinka możesz zasuszyć liście z drzew i zrobic z nich później różyczki, taki bukiet...na pewno znajdziesz instrukcję z foto na necie....pęk lawendy z fioletową wstęgą......fajnie też wygląda zboże w pęk i zanurzone w jakiejś farbie, w rudej wygląda ślicznie...możesz skręcić bukiet i wtedy będzie stał.....albo wrzosy......

Odnośnik do komentarza

Traktor wytestowany :lol: mlody zadowolony na 102! szkoda tylko, ze ja mam nogi nie powiem gdzie, bo marcel jechał nim do mojej mamy na skróty laskiem ale to i tak daleko.....oczywiści pod koniec rozładowywał się akumulator i musiałam pchać :lup: z powrotem mama nas odwiozła samochodem
G. przywiózł mi ciasto z piekarni, moje ulubione i co...zjadłam całe :lup: :Histeria:Od jutra zacznę chodzić pieszo do przedszkola, bo w nic nie wejdę.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...