Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
gosiammm
cafe82
witam

u mnie jesien
nie moglam sie zdecydowac jak ubrac olasa

trzecia z rzedu masakryczna nocka
cezar budzil sie ze 20 razy
a olek jak kolo 23 zaczal sie budzil-snilo mu sie,ze zabieraja mu zabawki:hahaha:
tak do 1 chyba nie mogl zasnac
zasypial i budzil sie ,zasypial i budzil....przezywa bidok nasz

juz po 6 chlopaki pojechali
na szczescie mlody z checia sie ubiera,cos tam je i juz popedza K,zeby jechac
boje sie,zeby po paru dniach nie przyszedl jakis kryzys

Ehhhh u nas właśnie przyszedł kryzys:36_1_4: Dzisiaj od rana mi powtarzał, że nie chce iść do przedszkola... Myślałam, że mu przejdzie... Wybrał sobie autko, które chce zabrać, po drodze już nie płakał... A w przedszkolu znów zaczął...:36_1_4: Pani musiała go ode mnie odciągać:36_1_4: Kurcze... a wczoraj był taki zadowolony, tak opowiadał co robili, że w życiu nie przypuszczałam, że będzie takie akcje odstawiał:36_1_4::36_1_4::36_1_4::36_1_4::36_1_4:

goska nie martw sie
to chwilowe na pewno

tak wlasnie jest,ze niektore dzieci placza w pierwszych dniach
a inne po jakims czasie
na pewno przezywasz bardzo
ale kubula da rade

Ehhhh mam nadzieję:( Bo jestem załamana:( Z jednej strony popołudniu zadowolony, a z drugiej kurcze..... mam nadzieję, że mu to minie...

Odnośnik do komentarza

Gosia to normalne, że przychodzi kryzys, u lasek w grupie jest też kilka takich dzieci, które z poczatku super chętnie, a teraz płaczą. Będzie dobrze, Kubuś na pewno już się dawno uspokoiłi ładnie się bawi!!!

Anielinka brawo dla Twojego dzielnego przedszkolaka, super, że Amelka tak chętnie została i chce nadal chodzić:yes: Udało się rano porozmawiac z panią?

Cafe
współczuje:Całus: Niech te zębiska im wyjdą jak najszybciej!!!
Fajnie, że Olek taki zadowolony, laski też rano mnie popędzają, najchętniej już o 5-tej by szły. Nie spodziewałam się, że po tym jednym kryzysowym dniu, gdzie były na siłe odklejane od Kuby, tak szybko złapią bakcyla:) Wczoraj Zocha biła Maryśke, K. mówi: oj, jeszcze raz ją uderzysz i jutro jest kara-nie pójdziesz do p-kola. A Zośka: pójde, już jej nie bije, ale pójde!!!

Magda
fajnie, że i Misiek tak chętnie chodzi, oj dzielne te nasze dzieciaki:)
U nsa Pani bardzo chętna do rozmów, ale czasem tez przychodzi kilkoro rodxiców naraz, kazdy pyta czy dziecko jadło, a ona biedna nie jest w stanie spamiętać kto i ile czego zjadł:)

Odnośnik do komentarza

hejka!

my nie mamy wrażeń przedszkolaka, a nocki też ostatnio gorsze, dzisiaj o 3 Kacper mnie obudził z krzykiem że ktoś mnie wrzucił do dolu jakiegoś i tam były kamienie ale on mnie wyciągnął... zresztą od kilku nocy ma jakieś głupie sny...

u nas pogoda poprostu taka okropna, że ryczeć się chce!!!
nie nawidzę takiej pluchy,...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Cafe super, że tak się udało z tymi spodniami, za 30 dychy to naprawde okazja. Ja szukam własnie legginsów dla lasek i jakiś spodni dla Stacha, najlepiej jakies dresole. Wczoraj kupiłam laskom dresy w Pepco za 15 zł, nigdy w życiu tam jeszcze nic nie kupowałam, ale wyglądają nie najgorzej, cieniutkie, takie na teraz. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

Nas już Pani z góry w czerwcu przepraszała, że czasami nie będzie mogła z nami rozmawiać, bo przecież ma pod opieką nasze dzieci i nie może ich zostawić, a rozmawiać z jakąś mamą, a więc zapraszała wtedy kiedy np schodzi z dyżuru... Ale, że jest pomoc i jeszcze stażystka to w miarę możliwości Pani z nami rozmawia i przekazuje informacje:) Dzisiaj nadal nie wiem co zrobić z Kubą, kiedy go odebrać, bo przez to, że nie chciał iść z głowy mi wyleciało, żeby się spytać... Ale chyba o 12 po niego nie pojadę, nie chce żeby widział, że mogę go wcześniej odebrać i może jechać do babci... Jakoś inaczej to zorganizuje...

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe super, że tak się udało z tymi spodniami, za 30 dychy to naprawde okazja. Ja szukam własnie legginsów dla lasek i jakiś spodni dla Stacha, najlepiej jakies dresole. Wczoraj kupiłam laskom dresy w Pepco za 15 zł, nigdy w życiu tam jeszcze nic nie kupowałam, ale wyglądają nie najgorzej, cieniutkie, takie na teraz. Zobaczymy...

no okazja
babeczka wyslala od razu i na drugi dzien mialam

zaczelam zapisywac na co wydaje kase
bo ostatnio sie gubie:Histeria:
masakra
oplaty za przedszkole
ciagle cos dla olasa
szoook
5 stowek prawie na ubezp,komitet i oplate za wrzesien
wczoraj jeszcze bluze w tesco dorwalam fajna
a jeszce pare rzeczy potrzebuje

a w pepco kupowalam majtki kiedys,zajebiste

Odnośnik do komentarza

Kasioleq u na też pogoda do duszy.
kiedyś coś pisalaś o p-kolu dla Kacpra, tak jak pisałyśmy 5 h jest darmowych, płacisz tylko za wyżywienie, moze udałoby się coś jeszcze zorganizowac? Podzwoń, popytaj, pewnie predzej czy później gdzieś sie zwolnią miejsca.

Cafe nic nie mów o wydawaniu kasy, musze dzisiaj powystawiac to co mam na all, może będzie na kurtki zimowe:Oczko:

Gosia ja bym go zostawiła na cały dzień, na pewno po Twoim wyjściu się uspokoił i już się ładnie bawi:yes: A Kuba śpi w p-kolu?

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Nas już Pani z góry w czerwcu przepraszała, że czasami nie będzie mogła z nami rozmawiać, bo przecież ma pod opieką nasze dzieci i nie może ich zostawić, a rozmawiać z jakąś mamą, a więc zapraszała wtedy kiedy np schodzi z dyżuru... Ale, że jest pomoc i jeszcze stażystka to w miarę możliwości Pani z nami rozmawia i przekazuje informacje:) Dzisiaj nadal nie wiem co zrobić z Kubą, kiedy go odebrać, bo przez to, że nie chciał iść z głowy mi wyleciało, żeby się spytać... Ale chyba o 12 po niego nie pojadę, nie chce żeby widział, że mogę go wcześniej odebrać i może jechać do babci... Jakoś inaczej to zorganizuje...

a moze tata go odbierze,co?

i pewnie,ze pani nie zawsze moze wszsytkim odpowiedziec na wszystkie pytania

Odnośnik do komentarza

cafe82
gosiammm
Nas już Pani z góry w czerwcu przepraszała, że czasami nie będzie mogła z nami rozmawiać, bo przecież ma pod opieką nasze dzieci i nie może ich zostawić, a rozmawiać z jakąś mamą, a więc zapraszała wtedy kiedy np schodzi z dyżuru... Ale, że jest pomoc i jeszcze stażystka to w miarę możliwości Pani z nami rozmawia i przekazuje informacje:) Dzisiaj nadal nie wiem co zrobić z Kubą, kiedy go odebrać, bo przez to, że nie chciał iść z głowy mi wyleciało, żeby się spytać... Ale chyba o 12 po niego nie pojadę, nie chce żeby widział, że mogę go wcześniej odebrać i może jechać do babci... Jakoś inaczej to zorganizuje...

a moze tata go odbierze,co?

i pewnie,ze pani nie zawsze moze wszsytkim odpowiedziec na wszystkie pytania

Tata dzisiaj nie może:( Może mamę poproszę, ale nie wiem czy będzie mogła się wyrwać ze sklepu:( Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

Anielinka gratuluję dzielnej córci!!! super że się udało, dziś mam zamiar też się przejsc po p-kolach i popytać czy się może coś zwolniło...

Gosia trzymam kciuki, żeby kryzys szybko minął i żeby Kubuś znów chętnie wstawał do p-kola!!!

Magda idę do profesji, za darmo, ale muszę sobie kupić fartuch obuwie jakieś specjalne i 150zxł zapłacić na kosmetyki, które będę potrzebowała do zajęć praktycznych:)

cafe oby ząbki u mlodziaków szybko wyszły!!! i brawa dla Olka!!!
kochana możesz wrzucić link do tych spodni z h&m?

vercia zdrówka dla Was!!!!

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Kasioleq zapomniałam, super ze szkoła!!! Kosmetyka to teraz bardzo popularna profesja i na pwno nie bedziesz miała problemu ze znalezieniem pracy!!! Mnie ostatnio koleżanka namawiała na kurs, ale ja mam dwie lewe ręce, sama się wymalowac nie potrafie, a gdzie dopiero kogoś:)

Gosia najlepiej zadzwonić i uprzedzić, że ten raz w tygodniu możesz się spóźnić:yes:

Odnośnik do komentarza

Ale sie rozkrecilyscie.

Gosia i ja po cichutku obawiam sie takiego kryzysu. ale pewnie to tylko jednodniowy dolek i jutro bedzie juz ok! Dobrze, ze nie odbierasz Kuby wczesniej, tak jak mowisz, szybko zalapie, ze mozna wyjsc wczesniej :)

Cafe na razie kupilam mlodemu troche spodni dresowych, wiec te z H&M odpuszcze. W sklepie je ogladalam i faktycznie sa zajebiste, ale kasy teraz brak :(
Tez te oplaty, rzeczy dla mlodego itp. nas dobily.
do tego w ciagu m-ca wydalam 600 zl na ta moja ciaze :(( Jakis obled.

Kasioleqq pogoda koszmarna, co? Rano ryczec mi sie chcialo jak sie szykowalam do pracy.
Poczekaj do pazdziernika, pewnie cos sei zwolni w przedszkolach. Popytaj tez o takie punkty przedszkolne, gdzie zajecia sa krocej. Kurcze, popdpytam kolezanke, bo ona tam dala swojego synka. chodzi od 8 do 14 chyba i placi jakos 150 zł. I nie ma tam mozliwosci zostawic na dluzej. W Palacu Mlodziezy tez jest taki punkt przedszkolny. Tylko tam za daleko od Ciebie.

andzia te Twoje laseczki sa niesamowite. tak szybko wszystko ogarniaja!
Ja w Pepco tak jak Cafe kupowalam mlodemu majtki. Potem kupowalam jeszcze w Tesco i selgrosie, ale te z Pepco sa najlepsze .... i najtansze :)

Odnośnik do komentarza

andzia
Kasioleq zapomniałam, super ze szkoła!!! Kosmetyka to teraz bardzo popularna profesja i na pwno nie bedziesz miała problemu ze znalezieniem pracy!!! Mnie ostatnio koleżanka namawiała na kurs, ale ja mam dwie lewe ręce, sama się wymalowac nie potrafie, a gdzie dopiero kogoś:)

Gosia najlepiej zadzwonić i uprzedzić, że ten raz w tygodniu możesz się spóźnić:yes:

Chyba tak zrobię... przecież spóźnię się najwyżej 10 minut...

Odnośnik do komentarza

Magda na którą dzis do lekarza?
Mam nadzieje, że Micha żaden kryzys nie dopadnie, on podobnie jak laski płakał jeden dzień, stwierdził, że nie warto, bo w p-kolu jest super i zobaczysz, że będzie już ok!!!
Zapomnaiąłm wczoraj patzreć na te majtasy w Pepco, chociaz już wcześniej trochę dokupiłam i na razie powinno wystarczyć. A wczoraj w szatni czekały na mnie brudne galotki Zosia-panie musiały jej przebrać, bo próbowała sobie sama wytrzeć tyłek po kuopce i nie do końca jej to wyszło:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...