Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cafe ale ci zazdroszcze tego oglądania bajek, u mnei Maryśka oglądała pół godzinki w sobote, jak Zośki nie było, jak są dwie to nie ma szns. Jak są dwie to nie ma sznas na jakąkolwiek normalną zabawe. A wszyscy mówili: zobaczysz jak będa starsze jak się będą pięknie razem bawić. Dupa sraka jak to Mei mówi:Niewiniątko:

Odnośnik do komentarza

no i wpadlam na chwilke do was julek juz po drzemce ale moze za godzinke znowu pojdzie a olek wlasnie poszedl spac....ja gotuje obiadek dzisiaj skrzydelka z indyka i do tego ziemnaczki i fasolka szparagowa a na kolecje ( juz nie moge sie doczekac) tesciowa kupilam mi bób :36_1_21::36_1_21:

musze isc za sad po marchewke i pietruszke bo musze julkowu ugotowac zupke, gotuje mu na dwa dni i dzisiaj znowu musze....

andzia wiesz co ci powiem tez bym ci tak powiedziała ze jak beda starsze to zobaczysz jak beda sie ladnie bawiły, naprawde jak nie ma sie doczynienia z blizniakami to tak wszyscy mysla.... ale najlepsze jest to ze mnie tez wszyscy mowia ze jak julek podrosnie to beda sie razem bawic a wiadomo to czy olek bedzie chcial sie bawic z mlodszym bratem....

no wlasnie anielinka nic sie nie oddzywa....ciekawee co tam u nich??

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie laseczki :Oczko:
Andzia współczuje wydatku....kupa kasy!!!
Justynka ja młodemu też co drugi dzień gotuję zupę....a może kup mamie jakies kosmetyki albo coś.....
Cafe współczuje zeboli....ja tez nie wiem, jak wychodza zeby......oby szybko wylazły!!
Andzia tylko weźcie hustawkę z instrukcją...my kupilismy plac zabaw bez instrukcji w środku i skręcanie masakra...wszystko na czuja.....

Odnośnik do komentarza

Heloł!

Wczoraj nawet nie wiem kiedy odleciałam z młodym:Nieśmiały: Normalnie nie wiem co się dzieje... Dzisiaj siedzę w pracy a że zbliża mi się @ to bez przerwy bym jadła:Szok:

Cafe sił! Pocieszyłaś mnie trochę:Oczko: Już myślałam, że tylko ja tak mam i jestem jakaś wyrodna:D Pamiętam jak młody całą noc kiedyś cudował bo go bolało i nawet ibufneu nie chciał a ja już nie wyrabiałam:Histeria:
Oblałam bo miałam zielone, przejechałam i zatrzymałam się za sygnalizacją przed znakiem stop:Kiepsko: To było strasznie głupie, ale zamiast słuchać rozumu to ja się za bardzo wczułam i przedobrzyłam:lol: Dobrze, że to tylko egzamin i nie spowodowałam wypadku...

Vercia no laska z Ciebie, że hej! Zazdroszczę ogrodu:yes: Bardzo fajna ta huśtawka ze ślizgawą.
Co do serialu... To ja już tak dwa zaczęłam (Breaking Bad i Walking Dead) i trzy serie książek! Nic już nie wiem jak się kończy i strasznie mnie to wkurza:Wściekły: Zwłaszcza, że zaczynając nie wiedziałam, że mi się historia urwie:Histeria:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Ja już w szpitalu:/ na szczęście lapka wzięłam, a więc będę zaglądać... Z dwa dni temu napisałam posta zaakceptowałam... byłam pewna, że wszystko ok i nie wiem gdzie go wcięło:/ Wczoraj spędziliśmy fajny dzień:) Wieczorem spotkaliśmy się ze znajomymi, pojechaliśmy do Boszkowa, pospacerowaliśmy, poszliśmy na lody mali pojeździli na różnych pociągach, autach i innych cudach:) Kuba fajnie dogaduje się z Wiktorią, która jest o rok młodsza:)
Cafe współczuje kleszcza:/ Na pewno wszystko będzie dobrze... cholerna dziadostwa:/
Magda suuuuper fotki:) Pięknie wyglądacie... Michałek słodki jak zawsze.. Fajnie, że się trochę rozkręcił:)
Veronica super macie ogród! a Marcel jak urósł!!!
Andzia współczuje wydatków z autem:/
Mei szkoda, że egzamin oblany, ale za drugim razem na pewno się uda:Całus:

Odnośnik do komentarza

Cafe co do kleszcza to Olasowi na pewno nic nie będzie:Całus: Chociaż wiem jak takie akcje stresują...:Szok:
Zjadłabym sobie dobrego spagetti... Hmmm...

Andzia dzień faktycznie superowy:yes: Tobie też (i Anielince i wszystkim co mają ogródki:Oczko:) zazdroszczę!
Współczuję koszt ów naprawy... Ja się zawsze bardzo boję takich niespodziewanych sporych wydatków...
Do domu pewnie w niedzielę wrócisz z takim towarzychem:lol:

Justynka ale Oleczek ma apetyt! Co do mamy, to też bym porozglądała się dla nij za czymś bardziej osobistym, ale wiadomo, że gusta są różne::): Zależy co mama lubi...

Cześć Gosia! Ten egzamin był już piąty:Kiepsko: z tym, że ostatni raz zdawałam trzy lata temu:lol: Fajnie, że Kuba się dogaduje z Wiktorą:yes: Z Filipem to nigdy nie wiem czy mu ktoś podpasuje, a nawet jeśli to i tak mu odpala i muszę cały czas mieć go na oku... Ech...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej laseczki!
Pisze od mamy. Michał na wykonczeniu, a ja nie moge sie zebrac, zeby wrocic do domu. Od rana bylismy na dzialce, P. pozniej pojechal na trening,a my do mamy. Przyjechala z Koszalina moja kuzynka z corka, wiec fajny dzien za nami. No i w koncu sie dopalilam konkretnie. Wiem, ze slonce skodzi itd, ale mi to daje kopa na caly kolejny rok :)
Wczoraj pogralam 1,5 h w siatke i nie moge sie ruszac. Boli mnie kazdy centymetr ciala, cala nic cierpialam. Do tego zbilam sobie reke i jakas gulka mi wyskoczyla :lup:
No, ale jak to ja jakby ktos mi znowu zaproponowal granie to od razu bym poelciala :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Andzia wspolczuje wydatkow z autem. My w maju i czerwcu wydalismy ponad 2 tys. na Opla, ktory jest starym sztruclem. Ateraz szukamy jakiegos mniejszego kombiaka.
Fajna imprezka Ci sie szykuje, super, ze masz takie zgrane dziewczyny!

Gosia jak tam Ci w tym szpitalu? Jesc daja? :)
Jakies badania juz Ci robili? Dobrze, ze lpaka wzielas, zawsze czas inaczej bedzie Ci lecial. A z kim jestes na sali?
Za Wami tez fajny czas, super, ze Kuba ma kontakt z dziecmi.

Cafe jak Ty tego kleszcza wyczailas? Byl widoczny? Ja sie taaaak okropnie boje kleszczy. Niby wiem jak wygladaja, bo ciagle z psa zdejmuje, ale one sa juz wyrosniete.
Sil na zabkowanie!!! A wiesz, ze wiem co mowie. I wcale Twoje odczucia nie sa nienormalne, mialam dokladnie tak samo. Bywalam wsciekla.

Vercia ide poogladac fotki :)
Jak sie teraz czujesz? Mam nadzieje, ze lepiej!

Mei kiszka z egzaminem, ale pewnych sytuacji nie da sie uniknac, czlowiek sie stresuje i robi czasem glupoty.

Justynka i ja jestem za prezentem dla mmay bardziej osobistym. Tym bardziej, ze to 50 urodziny :)

Odnośnik do komentarza

Gosia dlugo cię potrzymają?
Mei ja się nie spodziewałam, ze kilka odcinków i koniec:Wściekły: Zanim wyemitują kolejne to zapomnę co oglądalam :lup:
Magda fajny dzień za wami....dopalenia zazdroszczę, ja przy młodym nie mam szans na opalanie bo on wszystko robi 5 minut....a po 15 ma ogrodzie ucieka do domu, bo jest mamo za gorąco :lup: I tyle z opalania! Zostało solarium.....
Coś tam poszperałam na necie od czego mnie niby moga boleć...nie mogę nawet obcislej bluzki ubrać bo dostaję wścieklizny!. Nic sensownego w necie nie znalazlam
:lup:, a po testy nie mam odwagi ruszyć, bo wciąż wydaję mi się to nonsensem....tyle, że brzuch trochę przestal ale momentami szarpie......dam sobie spokój i tyle!

Odnośnik do komentarza

Justynka i co wybraliście?
Andzia, Cafe jak minął dzień?
My w końcu ruszyliśmy na zakupy i do mamy.....odważyalm się wziac młodego do sklepu i to był mój błąd!! Widocznie nie jest jeszcze gotowy na sklepy:Wściekły: W ogole wszytsko wrzucał do koszyka, niby grzecznie bo mówił do siebie: "teraz ja zrobię tobie zakupy....najpierw musze kupić groszek, jeszcze picie, płyn, makaron....itd.:Wściekły: Później nie bardzo chciał odkładac zawartośc na półki.....a na koniec wepchał się z plastikowym koszykiem do kasy przed facetem i powiedział do niego "ja byłem pierwszy i musze tutaj połozyc zakupy...a tam idzie moja mama...":Wściekły: Najbardziej balam się, że wexmie coś szklanego i stłucze...w takim tempie smigał między regałami, że momentami głupialam gdzie on właściwie teraz jest :lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...