Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Kobitki:)
Widze że u Was juz tak bardzo świątecznie:)) a ja przyznam sie że jeszcze nie mysle nic o świętach...jakos tak o nich zapomniałam...będę biegać znając siebie zaraz przed i wszystko załatwiać:)
Czytam Was regularnie ale wybaczcie nie wiem co komu mam odpisać:)

A co u nas... Mateusz biega juz po całym domku, zaczął fajnie pokazywać juz co chce i można spokojnie się z nim dogadać:P co do poznawania nowych wyrazów to nie ciagnie go wcale jak narazie...

Ja znalazłam prace:) będe pracowac w tym samym miejscu i nawet przy tym samym biurku heheheheh. W poniedziałek jade na tygodniowe szkolenie aż do Gniezna:((
A powiem wam jescze że zrobiłam sobie wczoraj pazurki żelowe i tak sie jakos lepiej czuej od razu hehhehe jakos tak bardziej atrakcyjna...hmmm nie wiem jak to nazwac ale jest super:DD

Dziewczynki czy Waszym smykom też sie tak strasznie rozdwajają paznokcie?? bo mojemu strasznie....i nie wiem co z tym robić...

U nas pogoda nie za piękna ale idziemy na spacerek do mojej mamy bo wczoraj wróciła wieć idziemy sie przywitać:)) czekam tylko aż mój syneczek najpierw usnie... i potem idziemy. A wieczorek spędzę samotnie bo mój maz ma dzis piłkę....

Pozdrawiam Was serdecznie

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry kochane...
Dziś jestem strasznie niewyspana, Amelka obudziala się dziś na mleko o 4, więc myślałam że dłużej pośpi...a tu d... obudziła się o 6.30 nie myślała nawet o śnie:(
A mnie dziś głowa boli, zaraz chyba wezme jakąś tabletke bo nie wyrobie...Amelka poszła juz spać o 10 bo tak marudziła, no ale nic dziwnego po takiej porannej pobudce :grrrrrr:

Magda brawa za pierwszy dialog z Michałkiem, u nas nad łóżeczkiem też wisi Kubuś i Prosiaczek- Amelki ulubieńcy:) z rozmawianiem też się bardzo rozbujała, śmiejemy się że ona zacznie szybciej gadać niż chodzić :Oczko: , jak woła kotka to mówi kici, kici...jak woła pieska to tak cmoka i pokazuje rączką żeby przyszedł do nóżki...a jak chce zagwizdać to robi takiego dzióbka i tak gwiżdze na niby, aż pluje...hihi ale pocieszne się robią te nasze dzieciaczki:))
Tynia super że znalazłaś nową prace, czy to znaczy że spowrotem cię przyjęli, czy jakieś nowe stanowisko? / Mateuszek widze że śpi w takie pozycji jak Amelka:) słodko wyszedł...
Mei nie tylko nas czytaj, ale też i pisz...
Andzia jak dziś dzieczyny się czują? i co zdecydowałaś się na któryś stolik?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hej. odkopuje sie powoli ze stosu dokumentów :)

Tynia ale super z praca! Tez spytam: ta sama czy inne stanowisko? jak to sie stalo?

Michał spi dokladnie w takiej samej pozycji jak MAteusz :) Słodziak!

Anielinka pobudka o 6.30 to nie tak zle, przynajmniej u nas :). A Wasza psina jest w domu czy w ogrodzie?

Czy ktoras z was ma moze krzeselko-uczydelko? Nie wiem czy warto sie nad tym zastanawiac.

Odnośnik do komentarza

Witam:)

Zołzy śpią, a ja czekam aż mi wyrośnie ciasto na pizze, Gosia narobiłą mi smaka:D

Mei nie podczytuj, tylko pisz, u nas ostatnio ruch jak w ulu:Niewiniątko:Brawo dla Filipka za nowe słowa!!!

Tynia ty to samo, nie podczytuj tylko pisz:)
Bardzo sie ciesze z pracy i tez jestem ciekawa szczegółów.
Gniezno jest niedaeko mnie, jakieś 80 km:)

Anielinka współczuje bólu głowy. CO do stoliczka to chyba zdecyduje sie na Chicco.
Zołzy tez wołaja kicikici, koko na kure, ihaha na konia i pokazuja jak robi małpa:) Wydawało mi sie, ze mówia wiecej niz Stas w ich wieku, ale córka mojej koleżanki tez z wrzesnie gada jak najeta: mama pić, miś, lala, auto, normalnie szok:)

Magda ja nie mam krzesełka, ale wydaje mi sie, ze ono jest bardzo podobne do stoliczka, wiec warto kupic.
Słodki dialog z Michałem:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie! Przepraszam, ze nikomu nie odpisuje ale nie mam niestety glowy... Wczoraj po lekarzy Julka dostala antybiotyk, i noc cala sie budzila i tak strasznie plakala, temp ciagle ok 40, spada tylko na chwile po czopkach. jak do popoludnia nie bedzie troche lepiej to pojedziemy na testy grypowe do szpitala. teraz sie bawi i nawet troche zjadla, zeby tak zostalo!!!!:36_7_9:

Odnośnik do komentarza

a my po spacerku, głowa troche przestała boleć, ale z chęcią bym ucieła jakąś drzemke...marzenia:)

Magda nasza psina to domowy piesek:) ale jak wychodzi na dwór żeby pobiegać, to Amelka stoi w oknie i go wtedy woła:)/ stoliczka nie mam, chciałam kupić na roczek dla Amelki, ale coś Gosia wspominała że jej koleżanka ma i podobno wywrotny jest, ale nie wiem jaka w tym prawda...
Sylwia współczuje takiego gorączkowania u Julci. Tulam mocno!!!:Kiss of love:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

a u mnie.....ehhhh....przeprowadzamy sklep do innego lokalu...akurat zlozylo sie tak,ze mamy mozliwosc wynajac w samym centrum za dobra cene i postanowilam sprobowac(liczac na to,ze dzieki temu bedzie nas wkrotce stac na zatrudnienie pracowika)
olusiem poki co zaopiekuje sie moja siostra
K bedzie jutro wieczorem,w sobote tez ma klienta do pozniego wieczoru wiec jestem w ta cala przeprowadzka sama...no ale musze dac rade bo najpozniej we wt chce juz dzialac

Odnośnik do komentarza

Cafe super, ze jeszcze nie odpuszczacie! A ten nowy lokal to juz u Was w miescie czy znowu Cie dojazdy czekaja?

Andzia jak pizza? Ale mi smaka narobilyscie. Jutro siedze w domu i moze zrobie :)))
Jak dziewczyny? Zdrowe?

Sylwia jak Julka? Mam nadzieje, ze juz bez goraczki no i ze to nie grypsko.

Anielinka pytalam o psine bo nie wiem jak z klakami u Was. Linieje bardzo?

Odnośnik do komentarza

A u nas dlaje zeby na pierwszym miejscu. Ta nieszczesna dwojka juz sie zaczela przebijac, dziaslo otwarte i czubeczek widac, wiec mam nadzieje, ze jutro juz Michał bedzie mial troche spokoju. Jak na razie od 45 minut probujemy go uspic. Teraz P. walczy i nic. Mlody juz prawie nieprzytomny, ale zasnac nie moze.
Placze co chwila. Nurofen juz dostal, mam nadzieje, ze szybko zacznie dzialac!

Odnośnik do komentarza

Cafe szkoda, ze znowu tak daleko :(

Jutro mam wolne, bo odbieram wolny dzien za to, ze 26 wypada w sobote :)
Mlody w koncu spi, ale w koncu ja z nim zawalczylam.
P. poszedl po Reddsika dla mnie, ale pewnie jak zwykle wypije 3 lyki i to wszystko.

A w ogole to musze sie pochwalic, bo szefowka dzisiaj mnie wychwalila i dowiedzialam sie, ze pomimo, ze pracuje tam tylko 4,5 m-ca to dostane calkiem niezla nagrode - jescze przed swietami :)

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda ciesze sie bardzo,bardzo fajnie,ze szefowa potrafi pochwalic i docenic w postaci nagrody,bedziecie mogli zaszalec:)

No lwasnie jestem w szoku, bo szefowa nie jest zbyt wylewna i raczej oszczedna w pochwalach.
Ale zeby nie bylo tak pieknie to P. dzisiaj sie dowiedzial, ze miasto nie ma kasy i dostana wyplate, ale bez nadgodzin :(((

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem,
Stachu miał dzisiaj dzień świni i kilka raz mi nerwy puściły. Padam na twarz:glass:

Cafe jesteś niemożliwa. Miałaś w łóżku leżeć, a Ty sklep przenosisz!!! Trzymam kciuki aby na nowym miejscu było lepiej!!!

Magda brawo za pochwały!!! Biedny Misiek z tymi ząbkami, mam andzieje, ze szybko przestaną dokuczac:Całus:
Moje zołzy juz zdrowe, dziekuje, drugi raz udało sie bez antybiotyku:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...