Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Rena zazdroszcze slonecznej pogody!! My juz dwa dni bez spaceru. O ile deszcz i zimno by mi nie przeszkadzalo to koszmarny wiatr juz niestety tak :(

Cafe dobrze, ze chociaz dojazd masz w miare. ale prawko by sie przydalo, co? :)

Ufff, zlozylismy stol, poprzestawialismy meble w pokoju i jakos jest. Tylko nie mamy miejsca na 2 krzesla, bo wzielismy je na jakies okazje i teraz nigdzie sie nie mieszcza :lup:

Odnośnik do komentarza

Hej,
my po imprezce, w miare ogarniete, na nic wiecej nie mam sił.
Było bardzo sympatycznie, dziewczynki grzeczniutkie, zresztą one zawsze przy ludziach są pokazowe. Stasiu tez sie wyszalał, a wieczorem zaczął psikac i nosem pociągać.
Zosia cały dzień miała stan podgorączkowy, na imprezce zdrzemnęła sie 20 minut w wózku i wstała bez temperatury. Oby tak zostało!!!

Magda Michał boski. I niesamowicie szybko robi postepy. Super!!!
Jaki stół kupiliscie? My tez plaujemy zakup nowego do kuchni, bo narazie mamy starego 20-letniego chyba grata!!!

Cafe czekam na zjdecia z roczku. Oby ten tydzień szybko minął.

rena zazdroszcze ładnej pogody, u nas iście jesiennie.

Gosia normalnie podziwiam CIe za te wszystkie kuchenne zapały!!!

Anielinka oby cyrki nocne szybko sie skonczyły.
Z zabawek ja polecam(juz chyba nieraz pisałam) lego duplo, garnuszek na klocuszek itp. sa tez super, moje zołzy dostały pierwsze lalki, ale i tak wolą traktory:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Witajcie wieczorkiem....dopiero niedawno uspałam moją marude, normalnie aż mi się chce ryczeć czasami, że z takiego aniołka, co zasypiała bez usypiania, wszystko jadła i nigdy nie marudziła, zrobiła się taka diabliczka...niewiem czy to przez ząbki....mam nadzieje że to niedługo jej przejdzie...a my dziś na zakupach, kupiłam sobie płaszczyk w C&A:)) Amelce body i bluzeczke...i zabawke jej tatuś kupił, bo ona tak się nią zachwycała, że nie mógł się oprzeć:)) chciałam jeszcze kupić pantofelki z Gufo takie na impreze roczkową (i nie tylko), ale te co mi się podobały to były rozmiar większe, ale musze jeszcze wszystkie CCC w mieście obejść to może je znajde:)

Magda Michałek przesłodki, ten jego uśmieszeki i spojrzenie powalają na kolana:) :Całus:
aż się wierzyć nie chce że on też taki w nocy nieznośny:) (chyba wymyślasz :Oczko:)
brawa za wypite mleczko:)
Andzia rodzinka suuuper, dziewczyny fajowe kitajce :Śmiech: a takie sukieneczki oglądałam w H&M, ale ostatnio kupiłam podobne w 5-10-15:) brawa za różaniec, no to będziesz miała "pingwiny":)))
oby te kichanie Stasia nic nie wróżyło, super że z Zosią lepiej, oby tak zostało...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

witam porannie
mialam ponadrabiac i nici z tego....moje dziecie stoi w kojcu gdzie ma wszytskie zabawki i 500 pilek i je wlasnie teraz wyrzuca a jak sie przy tym cieszy a matka pozniej bedzie latac i je zbierac.....olek wstal o 6 ale oczywiscie w nocy to 3 razy....ja nie wiem co z nim jest w dzien malo je a w nocy to jak opetany.....

andzia dziewczyny super, a te kitki swietne....

anielinka ja tez chyba musze sie wybrac na zakupy czekam tylko na wyplate i na sobote bo u nas jest taki targ gdzie mozna taniej ciuszki kupic wiec sie tam musze wybrac bo sie zimno zrobilo a ja nie mam sie w co ubierac...jede spodnie i nic wicej....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam i ja:)
W piatek spędziłam aż 5h u fryzjera myślałam że już nie wytrzymam, ale warto było kolorek wyszedł świetny:)) popołudniu przyszły do mnie koleżanki i zrobiły nam niespodzianke przyniosły prezent Matiemu juz na urodzinki. Superowy płaszczyk i spodenki z zary. Mówie Wam wygląda w tym rewelacyjnie taki elegancik:))
Na weselu było extra! orkiestra poprostu rewelacja, kupa jedzenia itp. Balowalismy do 4 rano:)) Mateusz był u moich rodziców, odebralismy go po 14, poszlismy na spacerek i koło 19 byliśm dopiero w domku. A my bylismy tak spiacy że nie moglismy juz wysiedzieć także połozyliśmy malego do łóżeczka już przed 20 i modlilismy sie aby usnął a zaraz za nim my hehh. I tak też było, rano pobudka juz o 6.30 i marzeeee o spaniu....Do pracy mam na 11 także znowu cały dzień z głowy:((
Andzia, Cafe super że imprezki sie udały. Dziewczynki wygladały cudonie:))
Ja robie imprezke w domu. W sobote dla rodzinki a w niedzielę dla znajomych...mój Mąż się rozszalał i pozapraszał tyle ludzi że nei wiem gdzie my sie tu pomieścimy...
Ja tez przyłączam sie do prosby Justynki, może pomożecie wymyslic co podac do jedzonka??

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jestem dzisiaj nieprzytomna. Nocka dramat, ale to zadna nowosc.

Andzia powiedzialam P., ze dziewczynki wyvbraly rozaniec, a on powiedzial, ze beda z nich modelki, bo korale sobie upatrzyly :)

Anielinka wspolczuje metamorfozy dziecka, ale wiem o czym piszesz, bo Misiek to tez maly diabelek sie zrobil :(

Tynia super, ze weekend udany! Prosimy o fotki fryzurki :)

Justynka gratki za zebolki!
JA nie pomoge jesli chodzi o jedzenie na roczek, bo my robimy tylko na slodko.

Odnośnik do komentarza

Czesc kobitki,
u nas nie wesoło, Zosia obudziła się przed 23-cią z wielkim płączem i zasnęło dpiero o 2.30, cały czas płakała, nie moglismy jej uspokoic, prawdopodobnie bolał ją brzuszek i miała wzdęcia. A rano wstała z temp. 39. Stawiam na 3-dniówke, dziś powinna wyjsc wysypka.
A na dworze jak na złość piękna pogoda!!!

Tynia super, ze weekend udany, ja tez poprosze o fotki pofryzjerowe(w ogóle o jakiekolwiek:Oczko:)
Justynka ciężko mi doradzić z jedzeniem, jas przewaznie łącze zimny bufet razem z kolacja.
Magda współczuje nocki, ja tez ledwo na oczy widze, spałam 3h!!!
Anielinka fajnie, ze zakupy udane

Odnośnik do komentarza

Andzia trzymam kciuki, zeby to faktycznie byla tylko trzydniowka. I wspolczuje nocki.

JA juz nie moge wytrzymac, glowa mi ciazy, oczy sie same zamykaja. Do tego czuje, ze mam goraczke :((( MAm nadzieje, ze mlodego nie rozlozy.
Wlasnie P. do mnie dzwonil, ze Michał rozwalil sobie brew, huknal gdzies o meble :lup:

Problem z butami nierozwiazany. Pajacujemy z P., a histeria jaka byla taka jest. Wczoraj az sie przerazilam jak zobaczylam jak sie trzesie :(((

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
widze że nie tylko u nas nocka do du... i że nie tylko ja niewyspana:((((
u nas do 1 był co chwile płacz, rzucanie się, jak usnęła to przed 4 znowu to samo:(( dałam już jej paracetamol, bo pomyślałam że to ząbki ją męczą, smarowałam żelem... ale oczywiście to nic nie pomogło...dziś rano wstała z katarem i lekko pokaszluje... :Kiepsko: :Kiepsko:
teraz ją uspałam i mam nadzieje że troche pośpi i da mamie troszke odpocząć :Oczko:
chyba dziś kupie wapno i witaminki i zobaczymy co będzie dalej, całe szczęście ze gorączki nie ma...

Tynia super że imprezka udana, koniecznie wrzuć jakieś swoje fotki :Oczko:
Justynko ja robie roczek tak że będzie tort i jakieś ciasta, ale też i przystawki na zimno, jeszcze dokładnie nie wiem, ale myśle żeby zrobić jakąś rybe, sałatki, może jakieś mięsa pieczone...
Magda widze że koszmar z tymi butami u Michałka, nawet nie myślałam że dziecko tak może się butami stresowa:( ....a na tą gorączke to weź sobie jakiś fervex, albo gripex to może pomoże...zdrówka kochana!!!
Andzia oby to tylko 3-dniówka no i żeby nikogo nie zaraziła...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo:)

Andzia dziewczynki śliczne! A Zosia jaką zaciętą ma minkę nad tym tortem;) Widzę, że hello kitty u was rządzi;)) uwielbiam ciuchy z H&M dla dziewczynek:)

Magda zdrówka kochana!!!

Tynia super, że wesele udane!

Anielinka współczuje nocki, zresztą nie tylko Tobie Andzi i Magdzie też!

Jak tak opowiadacie to jestem tymi nockami przerażona i ciągle czekam kiedy u nas się takie zaczną...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...