Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny:)
Cafe WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA OLECZKA!!!
a wszystkim chorym dzieciaczkom żeczę dużoooo zdrowka!!
Ja niedawno wróciłam z pracy i teraz siedzę i popijam sobie piweczko:))

Muszę się Wam pochwalić mojemu Mateuszkowi wyrósł 2 ząbek:D Prawa górna jedynka:)

Przeczytałam zaległości i niestety zapomniałam co komu miałam odpisac...starość nie radość ehhe
Ja jutro mam wolne, rano fryzjer potem odwiedzajaa mnie moje koleżanki zapowiada sie fajny dzonek a w sobote weselisko:))

Odnośnik do komentarza

Amelce dałam paracetamol i temp. spadła, oby już nie wróciła...ja kupuje jej teraz buty rozmiar 19.
Andzia oby ta biegunka przeszła u STasia, bo nie daj Boże żeby znowu ci się zaczeło z choróbskami..
Tynia fajny dzionek cię jutro czeka, a na weselisko też bym poszła:)
Gosia podziwiem cie za te buraczki, ja je uwielbiam, ale ja kupuje w sklepie gotowe :Oczko: bo jak już pisałam niecierpie robić weków...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
CHciałam sie przejechac w sobote do Poznania, ale nie wiem co zrobic z dziewczynami...
Wyrosły mi przez lato z ciuchów i nie mam im czego zakładać, wszystkie spodnie i bluzki z długim rekawem za małe:(

Andzia nic nie mów o ciuchach, u mnie też taka bida że szok...spodnie i bluzki na długi rękaw zrobiły się za krótkie, a teraz to sporo tych ciuchów trzeba, dziś Amelke przebierałam 3 razy.... :Szok:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
CHciałam sie przejechac w sobote do Poznania, ale nie wiem co zrobic z dziewczynami...
Wyrosły mi przez lato z ciuchów i nie mam im czego zakładać, wszystkie spodnie i bluzki z długim rekawem za małe:(

Andzia nic nie mów o ciuchach, u mnie też taka bida że szok...spodnie i bluzki na długi rękaw zrobiły się za krótkie, a teraz to sporo tych ciuchów trzeba, dziś Amelke przebierałam 3 razy.... :Szok:

Dziewczyny nic nie mówcie o ciuszkach u mnie też wszytsko małe...
Jak bylismy w Krakowie to chiałam coś kupic Matiemu, ciuszki były super ale ceny szoking...... wszystko od 50 do 100 zł:((

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...