Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny:)
Trochę was zaniedbałam:/ ale poniedziałek i wtorek w biegu... W poniedziałek po pracy zjedliśmy obiad i pojechaliśmy do znajomych:) Kuba się zobaczył ze swoją Wiktorią:) Ja z nich nie mogę:) oni wszędzie za ręce razem chodzą:))) słodko wyglądają, a najważniejsze że się dogadują:)
A wczoraj to nawet nie wiem kiedy ten dzień zleciał... Dzisiaj P. w Poznaniu, a ja do 12 laba:)))
Kuba zadowolony chodzi do przedszkola:) ja mniej zadowolona chodzę do pracy i jakoś leci;)

Odnośnik do komentarza

dzieki andzia
musze skoczyc do ksiegarni i cos wybrac
olek uwielbia czytac
czytamy wieczorem i w ciagu dnia tez
i chce to pielegnowac,bo widze,ze sprawia mu to autentyczna przyjemnosc

a jak czytalam dziewczynom?
nie mam pojecia jak to tecznicznie rozwiazac
chce wprowadzic wieczorne czytanie i nie wiem jak:Szok:
mam siedzie cmiedzy lozeczkami i czytac?

Odnośnik do komentarza

Gosia fajnie, że Kuba zadowolony chodzi do p-kola. A Ty byle do Wielkanocy:lol:
Magda ja nigdy nie miałam ropy, zęby mam brzydkie, ale raczej zdrowe i mocne. Mam nadzieje, ze to nie to. Po Ibupromie ból zmalał, ale do dentysty i tak musze się wybrać:Kiepsko:
Anielinka podziwiam Cię i gratuluję CI zacięcia w odchudzaniu.
I fajnie, że gubisz wage powoli, bez żadnej diety cud, wtedy na pewno łatwiej będzie ją utrzymac:yes:

Odnośnik do komentarza

Cafe dla Olka mogę śmiało polecić jeszcze serie o Martusi Martusia i Gufi - tom 1 - Brigitte Yerna - Lubimy Czytać, mamy kilka tomów, Stasiu je uwielbiał. Poza tym miał długo faze na Disneya, mamy takie dwie fajne książki ze wszystkimi bajkami typo 101 dalmatyńczyków, Piotruś Pan itp.
Co do laske to od dłuższego czasu mamy wieczorny rytuał czytania książek, ale one nadal niestety nie interesują się nimi. Od kilku tygodni non stop wałkujemy Brzechwe, znają wszystkie wiersze na pamięć. Książki typu Frankiln je nie rajcują, niestety:Kiepsko:. O ile Maryśka jeszcze się w miare skupia, to Zośka niestety wcale. Mam nadzieje, że i do tego kiedyś dojrzeją

Odnośnik do komentarza

Na szybko wpadam, dopiero zobaczylam ktora godzina. Musze szykowac sie po Michała. Zaporowadze go do babci i lece na ktg. Taaaak mi sie nie chce.
Wlasnie skonczylam prasowac miliony pieluch, posciel, jakies pierdoly, a szafa sie juz nie domyka od kolejnych rzeczy do prasowania. Nie nadazam :(

Ja juz mam torbe spakowana, jeszcze dla mlodej cos musze przygotowac i nie wiem kompletnie co.

andzia ale masz wene. Chyba ta ode mnie do Ciebie doszla :)
Kurcze, jakies torciki robisz. WOW! :o_master:

Cafe ja tez duzo czytam Michalowi i tez wlasnie zastanawialam co nowego mu kupic. Byl moment, ze chyba przez 3 m-ce nie chcial w ogole, zeby mu czytac, a teraz na szczescie znowu chce :)
Codziennie 40-60 min czytamy.
Mam nadzieje, ze bedzie kiedys w przyszlosci sam lubil czytac.
Jak widze jak moj chrzesniak pozera ksiazki to az miło :)

Gosia super, ze Kuba zadowolony z p-kola! A jakie juz milosci przechodzi :hahaha:
Jeszcze tylko miesiac i znowu bedzie wolne :)

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Taaa, bardzo zorganizowana:sofunny:

Co to za prawo Agaty?

no zawsze zawsze i bardzo!

nowy serial na tvn
z dygant,kozuchowska

Aaa, i co, fajny?
Ja staram się nie wciągać w żadne seriale, wczoraj nawet przegapiłam Przepis na Życie, a ponoć był rewelacyjny odcinek

JA tez raczej nie ogladam seriali, ale "Przepis na zycie" to podstawa. Wczoraj obejrzalam tylko polowe, ale co sie nasmialam ...
A potem jest Kuba Wojewodzki i wczoraj zaczely sie nowe odcinki i tez nie odpuszczam.

Odnośnik do komentarza

Magda ja KW też oglądam, ale wczoraj zupełnie przegapiłam, że wtorek. Za to widziałam pasjonujący odcinek MjM:D
A torciki bardzo lubie robić, mam kilka sprawdzonych przepisów na proste, bez pieczenie, a przy tym pyszne i efektowne. Z boku jest przepis, spróbuj, nie ma opcji, żeby nie wyszło:D

Powodzenia na KTG!!!

My zmykamy zaraz do biblioteki i po laski

Odnośnik do komentarza

WOw, ale tu ruch ostatnio. Jeszcze troche i 1 strone bedziemy ze 3 dni pisac :)

Michu spi, wiec moge usiasc. Po ktg w miare. Tzn. z mała ok, ale mi pisaly sie skurcze. Oby jeszcze ten tydzien :) chociaz znajac zycie to jak bedzie juz "bezpiecznie" to nic sie nie bedzie dzialo.

Michu byl u t. Jak wrocilam to oczywiscie siedzial przy bajkach. W ogole ich nie odwiedza, a i tak 2,5 h nie moga sie z nim pobawic tylko od razu bajki. Niby dopiero co zaczal ogladac :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Witajcie wieczorowo:)
Faktycznie ruch tu ostatnio kiepski:( mi praca dzisiaj bardzo szybko zleciała:) po Kubę byłam dwie minuty przed 16 bo nie dałam rady szybciej się wyrobić:/ ale mały ostatnio na przedszkole nie narzeka, a więc nie było mu przykro, że tak długo czekał.
Magda cieszę się, że z małą ok:) i trzymam kciuki za to żeby jeszcze z tydzień dała sobie spokój z wychodzeniem na świat:) a co do Kubusiowych miłości to on mi ostatnio powiedział: "Twój jest tata, moja jest Wiktoria:)))"
"Prawo Agaty" oglądałam i bardzo mi się podobało:) Chociaż tż staram się jak najmniej wciągać w seriale:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...