Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
andzia
Cafe super z autkiem. A prawko będe robić, jak zdam to na pewno Wam sie pochwale:lol:
andzia
Bardzo się ciesze, że Olek został bez problemu w przedszkolu::):

Ogarniam hacjende i ide prasować. Musze spakować nas i dzieciaki, rano zawieźć klunkry do mamy i z przedszkola odbierze ich Weronika

hmmmm co to ma znaczyc??
zaczelas juz jezdzic
przyznaj sie!

Jeździć to ja jeżdże od dawna:lol:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Cafe super z autkiem. A prawko będe robić, jak zdam to na pewno Wam sie pochwale:lol:
andzia
Bardzo się ciesze, że Olek został bez problemu w przedszkolu::):

Ogarniam hacjende i ide prasować. Musze spakować nas i dzieciaki, rano zawieźć klunkry do mamy i z przedszkola odbierze ich Weronika

hmmmm co to ma znaczyc??
zaczelas juz jezdzic
przyznaj sie!

Jeździć to ja jeżdże od dawna:lol:

ale juz pod katem egzaminu??
nic mendo sie nie pochwalilas

Odnośnik do komentarza

gosiammm
andzia
Cafe na razie nie jeżdże:)

Gosia póki nie schudnie to nawet nie chce myślec o krótkich rękawkach

Zaginęła mi gdzieś jedna walizka, nie wiem czy komuś pożyczyłam czy cuś:Padnięty:

A po co ci walizka??? Sexi bielizna zmieści się do kieszeni:lol: Cóż więcej wam potrzeba?

:sofunny:
Ale 3 dni w tej samej bieliźnie?

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm
andzia
Cafe na razie nie jeżdże:)

Gosia póki nie schudnie to nawet nie chce myślec o krótkich rękawkach

Zaginęła mi gdzieś jedna walizka, nie wiem czy komuś pożyczyłam czy cuś:Padnięty:

A po co ci walizka??? Sexi bielizna zmieści się do kieszeni:lol: Cóż więcej wam potrzeba?

:sofunny:
Ale 3 dni w tej samej bieliźnie?

A nie macie 3 kieszeni????? :lol:

Odnośnik do komentarza

Cafe no tez się ciesze na ten wyjazd, ale z radości nie skaczę::):
A Olkiem się nie przejmuj, da chłopak rade!!!

A ogólnie panie i samo przedszkole jakie wrażenie na Tobie zrobiły? Chociaz po pierwszym dniu to ciężko o jakąś opinie...

Gosia na manicure z moimi sinymi pazurami ide na 12.30:)

Odnośnik do komentarza

hej
w ramach mojego lezenia Michał dzisiaj zostal w domu :(
Juz wieczorem nie mogl spac, cala noc sie rzucal poplakiwal, nawet sie zesikal w naszym lozku, co mu sie nie zdarza. Rano mowil, ze go glowa boli. No i zostal. Dalam mu syrop i wariuje :lup:
A ja po mega zajebistej nocy od rana piore zaszczane poszewki i koldry. No trudno.
A jakies mialam przeczucie, bo mialam sie na dzisiaj umowic do fryzjera, a jakos tego nie zrobilam.
Nie wiem jak jutro - czy go puscic czy nie.

Cafe masz super dzielnego syna! Nowe miejsce, a on bez problemow poszedl. Na pewno wroci zadowolony.
No i brawa dla Ciebie, ze go zawiozlas sama. '

Gosia troche dlugo bedziecie czekac na te wyniki, ale najwazniejsze, ze macie je porobione.
Ciekawe na jak dlugo starczy Ci tego zapasu snu :hahaha:
A jak w ogole Yoko? Grzeczna w domu? Zaczela juz liniec?

Andzia ale fajnie z tym wyjazdem!!! To daleko od Was?
Co do Marysi i jej zachowania to juz bys wiedziala gdyby cos sie takiego dzialo. U nas takie sytuacje sa rozwiazywane na biezaco, a u Ciebie Pani jest zajebista, wiec na pewno pilnuje.

Odnośnik do komentarza

Magda zdrówka dla Miśka! Oby to nic takiego nie było i żeby mógł jutro iść do przedszkola! A Yoko nasza dopiero co przestała linieć:( bidna miała jakieś uczulenie i to chyba na naszą wodę z kranu... Zaczęłą tak linieć i bóle dostała na skórze... No masakra była... odkurzanie kilka razy dziennie... Poszliśmy do weterynarza, wodę dostaje tylko przegotowaną, lub mineralną, dostała witaminy i zastrzyki i jest lepiej... A teraz pewnie zacznie linieć na wiosnę :Padnięty: no ale najważniejsze, że ona już lepiej:)

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Magda zdrówka dla Miśka! Oby to nic takiego nie było i żeby mógł jutro iść do przedszkola! A Yoko nasza dopiero co przestała linieć:( bidna miała jakieś uczulenie i to chyba na naszą wodę z kranu... Zaczęłą tak linieć i bóle dostała na skórze... No masakra była... odkurzanie kilka razy dziennie... Poszliśmy do weterynarza, wodę dostaje tylko przegotowaną, lub mineralną, dostała witaminy i zastrzyki i jest lepiej... A teraz pewnie zacznie linieć na wiosnę :Padnięty: no ale najważniejsze, że ona już lepiej:)

No lwasnie u nas jest podobnie. Milan 2 tyg temu przestal liniec, a teraz znowu sie zaczelo :(
I on jest alergikiem i jest na karmie dla alergikow, a i tak wczoraj na skorze mial mega czerwone plamy, jakby obtarl. Mielismy jakis krem to go P. posmarowal. Za cholere nie wiem na co to :lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...