Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze do tej pory Michał potrafil bawic sie tymi autami sa. Wymyslal dialogi i super sie bawil. A teraz juz sam nie chce :(

Jej, jak jutro nie bede sie czula lepiej to zwariuje. w tym wszystkim szkoda mi tylko Michała, bo jak juz go odbiore, wrocimy do domu i zrobie obiad to nie mam sily na zadne zabawy.

Andzia rzuc babeczkami do Sz-na! Ja tam post nie post - slodycze pozeram, a nie zjadam.
Chociaz obiecalam sobie, ze od jura troche bardziej zaczne to kontrolowac, bo jest mi niedobrze, a zre dalej :lup:

Odnośnik do komentarza

magda_79
anielinka
Niedawno co do mnie zadzwoniła...uwaga! T. :lol:
zaprosiła nas w piątek po p-kolu na obiad...:Szok:
jestem ciekawa tej "przemiłej" atmosfery jaka będzie panowała po ostatniej akcji:Padnięty:

hehe. sama jestem ciekawa. moze cos sie dwoiesz wiecej.
Ł. cos sie odzywa? Interesuje mloda?

Nic... Nie dzwoni, nie pisze...kompletna cisza!

Mysle że t. za duzo nie powie...cwana bestia:Oczko: synuś ją przeszkolił:lol:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
magda_79
anielinka
Niedawno co do mnie zadzwoniła...uwaga! T. :lol:
zaprosiła nas w piątek po p-kolu na obiad...:Szok:
jestem ciekawa tej "przemiłej" atmosfery jaka będzie panowała po ostatniej akcji:Padnięty:

hehe. sama jestem ciekawa. moze cos sie dwoiesz wiecej.
Ł. cos sie odzywa? Interesuje mloda?

Nic... Nie dzwoni, nie pisze...kompletna cisza!

Mysle że t. za duzo nie powie...cwana bestia:Oczko: synuś ją przeszkolił:lol:

Kurcze, moze jakos daloby sie ja podkrecic?
A powiesz jej, ze Ł. nie inetresuje sie Amelka? Ciekawa jestem jej zdania na ten temat? Tak super wychowala synusia?

Odnośnik do komentarza

andzia ze ty masz jeszcze nerwy do babeczek i kremow
podziwiam
a stachu widze na wszsytko ma odpowiedz,co?
jak mi olas zacznie pyskowac to chyba do konca zwariuje

magdaa gadalas z pania o tych rajstopach?

anielinkadzialamy dzialamy,bo mu ze wszystkim na szybko i to nam wychodzi na dobre
i ja jestem ciekawa co t wymyslila
a moze ma kobita dobre checi?
a Ł celowo sie nie odzywa i nie pokazuje
to ze ma amelke w dupie to juz wiemy od dawna
a teraz to po prostu chce to wykorzystac przeciwko tobie
ale o tym nie tutaj

Odnośnik do komentarza

Witam kobietki:)
Dwa najgorsze dni w pracy za mną:) jutro już z górki! Jutro jeszcze o 5 rano jedziemy do Poznania, bo w lipcu jak byłam w szpitalu, a P. w maju wzięliśmy udział w takich badaniach i teraz musimy znów się przebadać. Dwie godziny ma to wszystko trwać, a więc mam nadzieję, że zdążę na 12 do pracy...
Co do moich planów to... ups... zapomniałam tam dzieci uwzględnić :lup:
A ty Andzia - czarownico jedna :lol: bliźniaki to ja ci jeszcze wybacze, ale jak będą trojaczki to będziesz mi alimenty płacić :lol: heheeh jak czytałam nasze stare posty to ty tyle razy wróżyłaś Cafe bliźniaki, że arawdę zaczynam się Ciebie bać:lol:

Odnośnik do komentarza

Magda no Alka już w brzuchu pokazuje charakterek:lol:
A może masz mniej wód niz z Michałem i dlatego tak czujesz te ruchy? Zołzy też kopały równo i często boleśnie, a miały z pewnościa bardzo ciasno. Tak to se tłumacze:)
A tak poważnie to życzę lepszego samopoczucia jutro:Całus:

Anielinka
napiszę Ci cosik na boku

Odnośnik do komentarza

andziaa ty masz tipsy jeszcze?
wiem,ze cytruna dobrze dziala,ale nie mam pojecia jak jest z tipsami

a co do jezdzikow to tamten po olku nam pekl-doslownie-olkowi kierownica zostala w rekach jesli dobrze pametam
i jest w garazu
szczerze mowiac nie myslalam o czyms dla chlopakow
nie wiem czy to dobry pomysl
nie pamietam-bardzo twoje dziewczyny wariowaly na nich?

Odnośnik do komentarza

gosiammm
andzia
Gosia kto wróżył ten wróżył:lol:
A alimenty to Ty miałaś mi w razie W płacić. I chyba się wystrachałaś, bo już nie straszysz:lol:

No bo się boję jak słyszę, że wy na jakieś romantyczne weekendaaaa wyjeżdżacie:lol::lol: jak od tej zmiany klimatu Twoje komórki jajowe zaczną się dzielić to brrrr aż strach myśleć:36_2_39:

Hehe, nawet nie wiesz jak mi tego brakowało:lol:
Pokazać Ci mój gruby tłusty zad?

Odnośnik do komentarza

Cafe wariowały, wariowały i to mocno. Pytam, bo myślałam, że masz taki sam po Olku.
Ja bym tych naszych już drugi raz nie kupiła, Stasiumiał taki zwykły plastikowy i mógł nim jeździć nawet po dworze.
A nasi znajomi mają takie LITTLE TIKES 614798 / 612060 SAMOCHÓD LUX + BON (2165113706) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i są po prosty rewelacja. Za każdym razem jak do nich jeździmy to jest kłótnia o ten samochód, bo wszystkie dzieciaki go chcą. Jak dla mnie bomba. Jakbym miałam takie hektary jak Ty, to bym je na pewno kupiła:Oczko:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Ja nie miałam tipsów tylko żele, ale ostatni raz w grudniu. Teraz mam normalne, swoje.

sory ciotka
dla mnie tipsy,zele bez roznicy
totalnie sie na tym nie znam

sprobuj z cytryna

No spróbuje.
Ja te żele miałam pierwszy raz w życiu i było super, bo mogłaś moczyć, zmywać, babrać we wszystkim i nie złaził lakier. Ale trzeba je było mniej więcej co 2 tygodnie uzupełniać, a nie zawsze był na to czas. W czwartek ide własnie na manicure i może znowu się skuszę...tak na wyjazd:lol:

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm
andzia
Gosia kto wróżył ten wróżył:lol:
A alimenty to Ty miałaś mi w razie W płacić. I chyba się wystrachałaś, bo już nie straszysz:lol:

No bo się boję jak słyszę, że wy na jakieś romantyczne weekendaaaa wyjeżdżacie:lol::lol: jak od tej zmiany klimatu Twoje komórki jajowe zaczną się dzielić to brrrr aż strach myśleć:36_2_39:

Hehe, nawet nie wiesz jak mi tego brakowało:lol:
Pokazać Ci mój gruby tłusty zad?

Poproszę:lol: tradycji niech stanie się zadość:lol:

Odnośnik do komentarza

gosiammm
andzia
gosiammm

No bo się boję jak słyszę, że wy na jakieś romantyczne weekendaaaa wyjeżdżacie:lol::lol: jak od tej zmiany klimatu Twoje komórki jajowe zaczną się dzielić to brrrr aż strach myśleć:36_2_39:

Hehe, nawet nie wiesz jak mi tego brakowało:lol:
Pokazać Ci mój gruby tłusty zad?

Poproszę:lol: tradycji niech stanie się zadość:lol:

http://i.obrazky.pl/mega-tylek-535-OBRAZKY.PL.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...