Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
anielinkawidze,ze dzien udany za wami

ja bym na twoim miejscu na poczatek do jakiejkolwiek pracy poszlaby byle byc niezalezna finansowo
a w miedzyczasie bedziesz sobie szukac

tak wiem, dlatego juz teraz niestety ale mysle o marketach czy galeriach, bo stoje pod murem:( pomimo tego ze praca do 21 i weekendy tez:Histeria: nie wiem jak sobie poradze z Amelka, ale trudno beda musieli sobie jakos dawac rade, tzn. mama i tata...ehh

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
cafe82
anielinkawidze,ze dzien udany za wami

ja bym na twoim miejscu na poczatek do jakiejkolwiek pracy poszlaby byle byc niezalezna finansowo
a w miedzyczasie bedziesz sobie szukac

tak wiem, dlatego juz teraz niestety ale mysle o marketach czy galeriach, bo stoje pod murem:( pomimo tego ze praca do 21 i weekendy tez:Histeria: nie wiem jak sobie poradze z Amelka, ale trudno beda musieli sobie jakos dawac rade, tzn. mama i tata...ehh

tata na pewno ci pomoze
trzymam kciuki
masz juz cos na oku?

Odnośnik do komentarza

Witam!

U nas dzis przymroziło, rano było -4, ale za to fajnie wysuszyło i teraz świeci słonko:)
za oknem całkiem ładna pogoda...
Ja siedze ze śniadankiem i niedługo będe zmykać...

Cafe Ty płakałaś na filmie?:Oczko: to juz musiał być na prawdę wzruszający..

Gosia nie jedna pewnie by była wniebowzięta ze wczasów w Hiszpani, a Ty widze marudzisz:Oczko: ale trochę Cię rozumiem...nie ma to jak spędzać takie piękne chwile z rodziną , a nie sama :(

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
Witam!

U nas dzis przymroziło, rano było -4, ale za to fajnie wysuszyło i teraz świeci słonko:)
za oknem całkiem ładna pogoda...
Ja siedze ze śniadankiem i niedługo będe zmykać...

Cafe Ty płakałaś na filmie?:Oczko: to juz musiał być na prawdę wzruszający..
Gosia nie jedna pewnie by była wniebowzięta ze wczasów w Hiszpani, a Ty widze marudzisz:Oczko: ale trochę Cię rozumiem...nie ma to jak spędzać takie piękne chwile z rodziną , a nie sama :(

:na:

Odnośnik do komentarza

Hej,
tak się cieszyłam na ten poniedziałek i co? Mam Maryskę w domu...wnocy płakała, że ją boli brzuszek a później tradycyjnie wymiotowała. Od rana jest ok, tylko miała dwie brzydkie kupki. NIe wiem czy ona ma taki wrażliwy żołądek czy co...wczoraj objadła sie pizzą i frytkami, może to od tego?

A wczorajszy dzień fajniutki, pojechaliśmy do M!, laski debiutowały same bez rodziców, za to ze starszym bratem w kulkach, a starzy mogli połazić po sklepach. NIc sobie nei kupiłam, tylko sexi bielizne na wyjazd-rozmiar taki, że szkoda słów. Rozglądałam sie za butami i kurtkami dla dzieciaków.
Potem zaliczyliśmy Decathlona, rower dla Stasia wybrany. Siedzieliśmy tam ponad godzine, bo dzieci musiały przetestowac wszystkie rowery, hulajnogi i deskorolki:Padnięty:
A na koniec pizza::):

Odnośnik do komentarza

Gosia w Hiszpanii na pewno będzie super, a później zapraszamy do Dziwnowa:)
Cafe już mi kilka osób polecało ten film, mam go nawet na kompie, ale jakoś nie możemy się ostatnio z K. zebrać, żeby coś obejrzeć
Anielinka bardzo dobra decyzja z tą pracą, żadna przeciez nie hańbi. Godziny trochę kijowe, ale jakoś dacie rade.
Siostra K. nie mogła znaleźć po studiach pracy w swoim zawodzie, w końcu trafiła jako sprzedawca do Reserved, a teraz jest kierownikiem wielkiego salonu S. Oliver:)

Odnośnik do komentarza

Cafe wyjeżdżamy w piątek rano.
Ja też nie znalazłam żadnych fajnych kurtek.
Przymiertzałam Stachowi te Nike w Deichamanie, ale z tych, które nam podobały nie było rozmiaru i teraz patrze na allegro. Kupowałas je kiedyś na all?Te nam się podobały NIKE MAIN DRAW 354509-006 r.34 i inne r. WYPRZ (2093978085) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
W ogóle one duże wypadają, bo Stachu ma zimowe 35, a z tych były mu dobre 33

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe wyjeżdżamy w piątek rano.
Ja też nie znalazłam żadnych fajnych kurtek.
Przymiertzałam Stachowi te Nike w Deichamanie, ale z tych, które nam podobały nie było rozmiaru i teraz patrze na allegro. Kupowałas je kiedyś na all?Te nam się podobały NIKE MAIN DRAW 354509-006 r.34 i inne r. WYPRZ (2093978085) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
W ogóle one duże wypadają, bo Stachu ma zimowe 35, a z tych były mu dobre 33

super sa
i to prawda nike sa duze
kupowalam na allegro chyba ze 2 razy zawsze kupilam za duze
niby dl wkladki taka jak powinna byc ale i tak za duze sie okazywaly

Odnośnik do komentarza

hej
Fajnie, troche naskrobalyscie :)

Mei wspolcyuje akcji z psami. JA co prawda mega psiara, ale jakby mi sie jakis rzucil na dziecko to bym zakopala na amen. A juz nie wpsomne co bym zrobila z wlascicielka. Najwazniejsze, ze tak sie skonczylo jak sie skonczylo. uff.

Cafe a mowilam, zebys nie przesadzala z cwiczeniami? Serio pisze. Miesnie musza miec czas na regeneracje. Juz Ci nie pisze, zebys robila je co drugi dzien, bo i ak mnie nie posluchasz, ale chociaz zredukuj do 1 razu dziennie. Naprawde efekt bedzie lepszy.
Super z zakupami, szczegolnie tymi bez limitu. Marza mi sie takie :)

Andzia ale fajny dzien za Wami. Szkoda tylko, ze Marysia tak go zakonczyla :( Zdrowka dla niej!
JA adidasy dla Michała tylko na necie kupuje i poki co wszystko ok.

Tym razem kupimy w sklpeie normalnie, w 50Style. Tam sa o wiele nizsze ceny. Juz mamy upatrzone :)

Anielinka myslalam o Waszym przyjezdzie chociaz na 1 dzien. Wcale tak daleko nie masz, pedzic nie musisz, na spokojnie raniutko wyjedziecie i chociaz do pwieczora posiedzicie, co?
NAs wczoraj tez ta pogoda zmylila - bylo mega zimno. brrr!

Gosia ehh, szkoda, ze juz po feriach!
a co do wyjazdu do Hiszpanii to wcle Ci sie nie dziwe, ze przezywasz. Ja pewnie mialabym tak samo, ale jak juz pojedziesz to bedzie zajebiscie :)
I zaraz po powrocie myk w skodzine i do nas :)

Odnośnik do komentarza

U nas mega intensywnie wczoraj. Ale musimy ostatnio Michałowi zapewniac atrakcje, bo zyc nie daje :lup:
Moj maz, ktory jest mega cierpliwy, wczoraj o godzinie 9 rano (przypominam, ze w sobote go nie bylo) stwierdzil, ze szkoda, ze p-kole nie ejst otwarte caly tydzien :hahaha:
Michu nas naprawde nie oszzcedza. No, ale po takim dlugim czasie spokoju nalezy nam sie, co?

W kazdym razie juz po sniadaniu poejchalismy do mojego chrzesniaka. Tak kawka, duuuuzo ciacha i tak do 14 zlecialo. A potem biegiem do domu, obiad i po 16 juz jechalismy na basen. Niesttey w pieprzonym Sz-nie nie ma aquaparku, wiec kawalek mamy. Ja nie wchodzilam, bo mam od gina zakaz, ale chlopaki bawili sie super :) Ale im zazdroscilam. Michał jak to on rozkrecil sie na koniec i P. nie mogl go wyciagnac.
Padl w aucie w drodze powrotnej i tylko go z pizame na spiocha przebralismy i do wyrka :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Kurcze, pani michała nie ma i co tydzien jakas inna. O ile Michałowi to w ogole nie przeszkadza to mi juz tak. Kazda robi co innego, zero ciaglosci.

najwazniejsze,ze michowi to nie przeszkadza
a jego pani juz nie wroci

ja olasa ciagle przyzwyczajam do nowego przedszkola
troche wspomina stare
pyta czy beda jego koledzy
ale wie juz,ze nie bedzie pani marylki i dorotki tylko pani sabinka
i nie moze sie doczekac
ja tez:lol:

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Kurcze, pani michała nie ma i co tydzien jakas inna. O ile Michałowi to w ogole nie przeszkadza to mi juz tak. Kazda robi co innego, zero ciaglosci.

najwazniejsze,ze michowi to nie przeszkadza
a jego pani juz nie wroci

ja olasa ciagle przyzwyczajam do nowego przedszkola
troche wspomina stare
pyta czy beda jego koledzy
ale wie juz,ze nie bedzie pani marylki i dorotki tylko pani sabinka
i nie moze sie doczekac
ja tez:lol:

U Was to juz tylko 3 dni :)

JA sie wkurzam, bo niektore panie tylko wlaczaja im bajki i tyle. A juz na pwno nie jest realizowana podstawa programowa. A nie wiadomo kiedy ten chaos bedzie opanowany.

Do tego doszly rewoluce w przedszkoalch i jak zwykle nie w ta strone co trzeba :(

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda wczoraj cwiczylam raz 40 minut
dzisiaj tez zamierzam tylko raz-wieczorem
w tym tygodniu wydluzam sobie do 40 wlasnie,w nastepnym do 50 a moze da rade go godziny/tylko wieczorami
co ty na to?

moze co drugi dzien bede tez z ranca czy tam podczas chlopcow drzemki tez pojezdze

Cwicz czy wieczorem czy rano, ale raz dziennie. Jdn ludzie leiej sie czuja jak cwicza rano, ja akurat wole wieczorem :) Kwestia wyboru :)
Normalnie "prawie" cwicze z Toba :hahaha:

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
magda wczoraj cwiczylam raz 40 minut
dzisiaj tez zamierzam tylko raz-wieczorem
w tym tygodniu wydluzam sobie do 40 wlasnie,w nastepnym do 50 a moze da rade go godziny/tylko wieczorami
co ty na to?

moze co drugi dzien bede tez z ranca czy tam podczas chlopcow drzemki tez pojezdze

Cwicz czy wieczorem czy rano, ale raz dziennie. Jdn ludzie leiej sie czuja jak cwicza rano, ja akurat wole wieczorem :) Kwestia wyboru :)
Normalnie "prawie" cwicze z Toba :hahaha:

noooo:D

ale kurcze ja chcialabym szybko zrobic i kondycje
i szybko zrzucic to wielkie brzuszysko
wiec pomyslalam,ze cwiczenie 2 razy to sposob na to
szybszy sposob niz raz dziennie

Odnośnik do komentarza

cafe82
jakie bajki??
maja tam telewizor??

i jakei to rewolucje?

Maja tv i Michał mi mowi, ze codziennie ogladaja bajki. Juz rodzice interweniowali, ale jak maja zajeciz pania ksiegowa to czego wymagac?
Dzisiaj P. dzwonil, ze na razie bdzie pani z II grupy - zobaczymy.

A rewolucje takie, ze w Sz-nie jest 60 p-koli. Tworza teraz 4 glowne, a reszta to beda ich filie. Zwolnie full ludzi. Panie beda przenoszone pomiedzy filiami.
Do tego np. jedzenie bedzie zamawiane dla kilkunastu p-koli jednoczesnie na zasadach zamowien publicznych. Czy bedzie to swieze, itd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...