Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
gosiammm
Witajcie kobietki:)
Ja dzisiaj czytam nasz wątek i wiecie co????? Chce być znowu z wami w ciąży!!!! Może się umówimy za jakieś pół roku coooooooo?????????? :hahaha::hahaha: i zajdziemy wszystkie w ciążę :hahaha:
Kuba odebrany z przedszkola:) Zaliczyliśmy godzinny spacer:) No super jest:) A jeszcze dzisiaj czytałam nasze wpisy kwietniowo-majowe jak już było ciepło i chciałabym żeby już było tak ładnie...

Kusząca propozycja:lol:

Ja wiedziałam, że kto jak kto ale Andzia mi nie odmówi :lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Cafe super :yuppi:

Nie martw sie, ja generalnie w Szczecinie jezdze na pamiec, ale gdzies w obcym miejscu to tez sie zastanawiam. A prawko mam 12 lat :lup:

Gosia no mnie za pol roku na kolejna coaze nie skusisz :sofunny:
Ale i ja dzisiaj poczytalam wpisy nasze ciazowe i az lezka w oku sie zakrecila :)
To byl swietny czas!

Andzia Twoje laski to prawdziwe kaskaderki!!!

Odnośnik do komentarza

P. kapie Michała. Tez nam dal dzisiaj popalic. Co prawda na wesolo, ale absorbuje nasza uwage non stop. Gada, gada i gada. Cale szczescie wszystko z usmiechem.

Jutro niestety zostaje w domu. Ma nie byc ogrzewania w p-kolu i mamy zalecenie cieplo ubrac dzieci. Skoro i tak siedze w domu to nie bede ryzykowac, ze sie przeziebi.

A przed chwila byli u nas moi pzyjaciele. Mojej Gosi maz jutro niespodziewanie wyjezdza do Norwegii do pracy. Biedna taka zestresowana. Dalam jej Punto do poniedzialku, bo on zabiera samochod.
No i przy okazji zjadlam prawie cala paczke ciastek. A zaraz wysle P. po lody. Ciekawie bedzie wygladalo moje wazenie u gina za tydzien :lup:

Odnośnik do komentarza

gosiammm
andzia
gosiammm
Witajcie kobietki:)
Ja dzisiaj czytam nasz wątek i wiecie co????? Chce być znowu z wami w ciąży!!!! Może się umówimy za jakieś pół roku coooooooo?????????? :hahaha::hahaha: i zajdziemy wszystkie w ciążę :hahaha:
Kuba odebrany z przedszkola:) Zaliczyliśmy godzinny spacer:) No super jest:) A jeszcze dzisiaj czytałam nasze wpisy kwietniowo-majowe jak już było ciepło i chciałabym żeby już było tak ładnie...

Kusząca propozycja:lol:

Ja wiedziałam, że kto jak kto ale Andzia mi nie odmówi :lol::lol:

Hehe.
W sobote dostałam @, dokładnie po 28 dniach i absolutnie nie było żadnej szansy, żebym jej nie dostala, ale od dawna mnie @ tak nie ucieszyła. Prawie tydzień tak mnie bolały cycki, że dotknąć ich nie mogłam i oczywiście schizowałam nie z tej ziemi:)

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm
andzia

Kusząca propozycja:lol:

Ja wiedziałam, że kto jak kto ale Andzia mi nie odmówi :lol::lol:

Hehe.
W sobote dostałam @, dokładnie po 28 dniach i absolutnie nie było żadnej szansy, żebym jej nie dostala, ale od dawna mnie @ tak nie ucieszyła. Prawie tydzień tak mnie bolały cycki, że dotknąć ich nie mogłam i oczywiście schizowałam nie z tej ziemi:)

Łeeee, szkoda :36_1_15:

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
gosiammm

Ja wiedziałam, że kto jak kto ale Andzia mi nie odmówi :lol::lol:

Hehe.
W sobote dostałam @, dokładnie po 28 dniach i absolutnie nie było żadnej szansy, żebym jej nie dostala, ale od dawna mnie @ tak nie ucieszyła. Prawie tydzień tak mnie bolały cycki, że dotknąć ich nie mogłam i oczywiście schizowałam nie z tej ziemi:)

Łeeee, szkoda :36_1_15:

I Ty Brutusie???

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia

Hehe.
W sobote dostałam @, dokładnie po 28 dniach i absolutnie nie było żadnej szansy, żebym jej nie dostala, ale od dawna mnie @ tak nie ucieszyła. Prawie tydzień tak mnie bolały cycki, że dotknąć ich nie mogłam i oczywiście schizowałam nie z tej ziemi:)

Łeeee, szkoda :36_1_15:

I Ty Brutusie???

Ja Ci do roku odchowam :) A pozniej zabierzesz. Przemysl lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ja pierwsza dziś?:Niespodzianka:
U nas dziś okropnie wieje i leje:Padnięty: jedyny plus taki, że zmyje ten cholerny snieg...
Amelka już pojechała do p-kola z dziadkiem, dziś mają iśc po p-kolu po kapcie i poduszke:) więc Amelka już przeżywała od rana hehe tata gdzieś zobaczył poduszke z księżniczkami i odrazu pomyślał o Amelce:Szok: a kapcie musimy kupić nowe do p-kola, bo juz małe:(

Cafe ja jeżdze głównie ulicami które znam na pamięć, więc wiem kto ma pierwszeństwo:D ale jak juz się zdarzy że jade pierwszy raz to po prostu patrze na znaki:D

Magda Ty jeszcze w ciąży a już myślisz o odchudzania :hahah: jesteś niesamowita :Oczko: waga spadnie Ci spokojnie sama, bez żadnego odchudzania....
dobrze że Miśka nie puściłaś do p-kola, po co ma siedzieć w zimnicy...

Andzia no to powiadzasz że dziś będziesz miała 4 dzieci:Szok:

A ja musze pomyśleć o jakimś rowerku dla Amelki na wiosne...hmm

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

I ja witam,
dziatwa wstała mi dzisiaj o 5.15, masakra. K. jechał póxniej do pracy, więc leżeliśmy jeszcze do 7-mej i własnie skończyłam sprzątać gimele, którą zrobili:Histeria:

Cafe u nas też znowu pada i wieje:Kiepsko:
Fajny dzień przed Wami:)

Anielinka my musimy kupi c rower dla Stasia. W Poznaniu otworzyli nowy sklep Decathlona, musimy jechac popatrzeć
A dziadziuś widzę rozpieszcza wnusie::):

Odnośnik do komentarza

Cafe jesteśmy bardzo zadowoleni.
Laski mają takie Decathlon - rowery rower dla dzieci - juniorw B'TWIN - 14" KIKODIL B'TWIN - dla zaczynających swoją przygodę z rowerem w wieku 3-5 lat (90-105 cm)., a Stachu ma taki Decathlon - rowery rower dla dzieci - juniorw B'TWIN - 16" PIRABIKE 2011 B'TWIN - dla dzieci w wieku 4-6 lat (105-120 cm)..
Musiałabyś przymierzyć Olka, bo na 14 jest chyba za duży. Laski w tym roku jeszcze na swoim pojeżdża, a za rok już jedna dostanie po Stasiu, a drugiej trzeba bedzie kupić. Dla Stasia ten jego już w zeszłym roku był przymaławy, ale ja się czułam bezpieczniej, bo spokojnie dotykał nogami ziemi, a dopiero zaczynał jazde bez bocznych kółek, w dodatku po tym złamaniu nogi to ja miałam straszne schizy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...