Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

anielinka
andzia
Tynia bardzo się ciesze, że z Matim już lepiej:Całus: Niech Tobie też szybko mija!!!
Anielinka wyspana? Bo ja znowu do 2-giej koczowałam, oglądałam Przesłuchanie:lup:

wczoraj nawet szybko zasnełam, a dziś wstałysmy o 8.30 więc można powiedzieć że jestem wyspana:)

Ja musze coś zrobic, zeby szybciej zasypiac, dzisiaj co prawda pospałam z zołzami do 8-mej, ale i tak czuje sie nie wyspana. WOle rano wczesniej wstac i cos porobic, zanim one sie obudza, ale jakos mi to nie wychodzi...

Odnośnik do komentarza

Anielinka to ten choleny rotawirus nas dopadł. Jak narazie reszta drowa ale jak bedzie dlej to sie okaze bo to gówno zaraza jeszcze przez 7 dni jak ci przejdzie. A powiedz mi ten kisiel to taki normalny z torebki???

Wierzcie mi ja tez bym chciala aby mu juz przeszlo!! ale nie chce zapeszyc bo wczoraj ie cieszylam ze juz lepiej a potem sral dalej niz widzial:((

Odnośnik do komentarza

JA poprosze kawke!
Wrocilam wlasnie z narady. Szefowa mnie wyslala na narade naczelnikow i komendantow :lup:
3 h na twardym krzesle. Ale co sie nasmialam to moje, zachowywali sie jak dzieki, kłotnie, dogryzanie. Normalnie szał!

My wczoraj spacerkiem wybralismy sie na zakupy i okazalo sie, ze chodniki odsniezone tylko przed blokiem. Dalej sniegu po kostki. Dobrze, ze bylam z P., bo nie dalabym rady pchac wozka.

Tynia zdrowka dla Was! Ale Was meczy. Rotawirusy sa wstretne i podstepne :(

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny i ja zasiadam z popoludniowa kawka...S pojechal do pracy a my siedziedzimy w domku moze sie zaraz ubierzemy i pojdziemy na sanki troszke....

ja to ostatnio nie moge sie ogarnac jakos zalatana jestem.....to zakupy to sprzatanie wczoraj mialam wolne wiec pojechalismy do kina na ciacho fajny film wesoly wiec sie zrelaksowalam....a dzisiaj mam na noc juz do pracy a za 4 dni zaczynam popoludniowki i tak mam 3 potem dzien wolnego znowu 4 dzien wolnego i nastepne 3 jakas masakra dzisiaj do mnie to dotarlo....

andzia dziewczyny superowe tak i jak stasiu na sankach ale jak widzialam to zdjecie jak dziewczynki sie prytulaja to az mi sie dwojki zachcialo....

gosia kubulek tez swietny a te jego loki...olek ma proste jak drut to po mnie....

andzia, magda mnie naszla chec na puzle...ale nie mam kiedy sobie kupic ale ja to zaczne od 500....a wlasnie ile takie puzle ze zdjeciami dziewczynek kosztowaly bo sie zastanawiam czy sobie nie zamowic....a co na dzien babci i dziadka kombinujecie bo ja nie wie co zrobic moze koszulki albo kubeczki ze zdjeciami zamowie...zobacze jeszcze....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Tynia
Anielinka to ten choleny rotawirus nas dopadł. Jak narazie reszta drowa ale jak bedzie dlej to sie okaze bo to gówno zaraza jeszcze przez 7 dni jak ci przejdzie. A powiedz mi ten kisiel to taki normalny z torebki???

Wierzcie mi ja tez bym chciala aby mu juz przeszlo!! ale nie chce zapeszyc bo wczoraj ie cieszylam ze juz lepiej a potem sral dalej niz widzial:((

Tynia kisiel taki normalny z torebki, robisz z przepisu na opakowaniu, smak taki jaki lubi...kurcze a wiesz skąd to cholerstwo się przyplątało???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

oleczek wlasnie wyciagnal chusteczki mokre z opakowania i nosek sobie wyciera....mowie wam jakos ostatnio nie moge na chwilke go zostawic...dzisiaj zlecial mi ze schoda jednego ale tylko uderzyl sie w glowe ale zadudnilo bardziej niz go zabolalo bo pod plytka jest za malo kleju i byl tylko huk a placzu tylko chwilke i obserwuje go caly czas jest wesolutki i nic raczej nic mu nie jest nawt guza nie ma

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Justynka:)
Dużo sił dla Ciebie. I tak świetnie dajesz sobie rade, taka praca na zmiany to masakra!!!
Puzzle dostałam na prezent, nie wiem ile kosztowały.
Na dzien babci i dzoadka chciałam dac łądne zdjecie dzieci oprawione w ramke, od kilku dni próbuje im takie zrobic i nic z tego nie wychodzi. Zawsze któres ucieknie, odwróci sie, albo zrobi głupią mine:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

andzia
Czesc Justynka:)
Dużo sił dla Ciebie. I tak świetnie dajesz sobie rade, taka praca na zmiany to masakra!!!
Puzzle dostałam na prezent, nie wiem ile kosztowały.
Na dzien babci i dzoadka chciałam dac łądne zdjecie dzieci oprawione w ramke, od kilku dni próbuje im takie zrobic i nic z tego nie wychodzi. Zawsze któres ucieknie, odwróci sie, albo zrobi głupią mine:Kiepsko:

no to nie lada wyczyn :hahaha: ale pomysł fajny...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
Czesc Justynka:)
Dużo sił dla Ciebie. I tak świetnie dajesz sobie rade, taka praca na zmiany to masakra!!!
Puzzle dostałam na prezent, nie wiem ile kosztowały.
Na dzien babci i dzoadka chciałam dac łądne zdjecie dzieci oprawione w ramke, od kilku dni próbuje im takie zrobic i nic z tego nie wychodzi. Zawsze któres ucieknie, odwróci sie, albo zrobi głupią mine:Kiepsko:

no to nie lada wyczyn :hahaha: ale pomysł fajny...

No masakra, strasznie mało mam zdjec całej trójki razem.

Zaraz przyjdzie tesciowa, a ja ide po STasia, pewnie znowu mnie naciagnie na góreczkę.
Powiem Wam, ze osttanio znowu przegina, mówi, ze ona je tak mało widzi, ze chetnie z nimi sie pobawi, zostanie itd, a jak wracam po niecałej godzinie, to dziewczyny lataja z ciastkami, Stasia pisakami i innymi cudami. Wczoraj np. zwróciłam jej uwage, zeby im nie dawała pisaków, a ona na to, ze przed chwila je gdzies znalazły. Nie znalazły na pewno, bo wszystkie tego typu rzeczy sa wysoko na półce i nie ma opcji, zeby je dosiegły:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...