Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia ale superowy Kubuś, bardzo mi si podobaja chłopcy w długich włosach:yes: Zawsze miałam do nich słabość::):K. był moim pierwszym facetem z krótkimi, pozozstali mieli długie:Oczko:
I mocno trzymam kciuki za znalezienie pracy, choć wiem, ze nie jest ławto, z kim nie rozmawiam to wszyscy narzekają w tym temacie::(:

Cafe już się nie moge doczekac Olka z kitką::):

Odnośnik do komentarza

Ja się dzisiaj dowiedziałam, ze moja dobra kolezanka, która jest w 32 tc trafiłą do szpitala, okazało sie, ze ma słabe przepływy do łożyska i maluch nie dostaje wystarczajacej ilosci pokarmu i tlenu, jeszcze w tym tygodniu ma mieć cc. Jest załamana, lekarze ja nastraszyli, ze ma sie przygotowac na najgorsze, bo nie wiadomo od jak dawna dziecko dostaje za mało tlenu::(: ach, trzymajcie prosze za nią mocno kciuki!!!

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Andzia miałam i się pytać - jaką książkę czytasz??? Ja wybieram się do biblioteki ale dojść nie mogę.... Kiedyś bez książki przed snem nie umiałam zasnąć, a teraz nic.... Marzy mi się jakaś dobra książka...

Czytam Powroty nad rozlewiskiem, nie wie czy czytałaś pierwszą część, fajne, lekko się czyta.
Też kiedyś pochłaniałam namiętnie książki, uwielbiam Grishama, Arshera, kiedyś czytalam Whartona. A jeszcze Schmitta.

Odnośnik do komentarza

gosiammm
andzia
A ja w drugiej mniej panikowałam niż w pierwszej. I przy drugim dziecku juz sie tak nie panikuje, do wszystkiego podchodzi się z większym luzem. A trzecie to już się samo chowa:sofunny:

Andzia to może jednak się skusisz:hahaha::hahaha:

Bóg mnie ukarze i następnym razem urodzę pięcioraczki:hahaha:

:sofunny::sofunny::sofunny:
Nie życz drugiemu co Tobie niemiłe:ass:

Odnośnik do komentarza

Hejka...
po M jak M musiałam ogarnąć wszystko i dopiero zasiadam:)
Cafe mam nadzieje że te bóle to jednak na fasolinke:)
Andzia strasznie współczuje tej twojej koleżance, mam nadzieje że będzie wszytko dobrze, oczywiście trzymam mocno kciuki i informuj nas o niej...
Magda i jak wrzody??? a czy nie można nic z nimi zrobić??? czy tylko dieta wchodzi w gre???
Andzia Stasinek fajnie wyszedł na sankach, a ty nie masz żadnej fotki z ostatnich imprez???
Gosia obyś znalazła szybko prace!!! Kubuś- sama słodycz, zazdroszcze tych loczków, a ja miałam taką nadzieje że Amelce się będą kręcić, a tu proste ma jak druty:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...