Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! :)

W końcu u mnie się powoli uspokaja. Ostatnio cały czas byłam w pracy! Mimo, że spokojna, to jestem taka zmęczona, że hej... Jak tak czytam to ładnie jedzą wasze skarby! Filip je na dzień dobry mleko (210ml) później niecałą kromkę chleba, ok 12 obiadek - najczęściej zupka. Ok 15 znów 210ml mleczka. Między 17 a 18 owoce, sałatki, ciastka czy co tam nam wpadnie i między 19 a 20 mleczko i dobranoc. Nie podoba mi się jak Filip zobaczy u kogoś miskę to jak taki żebrak z wielkimi oczami leci i zagląda i się prosi jakby nie jadł cały dzień! Jak mu nabieram to samo to jest już ble:leeee:

Anielinko
mojemu łobuzowi też łzawią oczka na wietrze. Słyszałam, że jak dzieci mają chore oczka to łzawią ale ile z tego prawdy?...:nie_mam_pojecia: Nie wiem...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei hej!!!Zawsze zaglądałaś na nockach, tyle pracy teraz?
Co do sępienia z cudzych misek, to chyba kazde dziecko tak ma::):

Cafe opieke moze i bym znalazła, ale taka impreza 250 zł, do tego wódka, fryzjer, kosmetyczka...na mysliwska ubiore ta kiecke z sylwka, a jakbysmy jeszcze gdzies szli, to musiałabym jakas kupic...

Odnośnik do komentarza

Nie macie mnie już czasem dosyć:36_1_21: Pojawiam się po kilku dniach i trzaskam postami na pół strony marudząc :lup:Jakby co to pisać (chyba się nie obrażę:nerw:), bo czasem przeginam z narzekaniem... Mam pytanie... Jak podajecie leki to dodajecie je do mleka, czy tak bezpośrednio? Coś jeszcze chciałam was zapytać ale już nie pamiętam. Przepraszam, że nie odpisuję wszystkim ale mam takie zaległości (przeczytałam wszystko ale nie pamiętam co komu napisać), że jakbym już odpisała to bym was zanudziła na amen! :D Buziaki kochane! Dzięki za cierpliwość:Kiss of love:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

andzia
Mei hej!!!Zawsze zaglądałaś na nockach, tyle pracy teraz?
Co do sępienia z cudzych misek, to chyba kazde dziecko tak ma::):

Cafe opieke moze i bym znalazła, ale taka impreza 250 zł, do tego wódka, fryzjer, kosmetyczka...na mysliwska ubiore ta kiecke z sylwka, a jakbysmy jeszcze gdzies szli, to musiałabym jakas kupic...

no rozumiem

mei co tam u was?
mlody zdrowy ?

Odnośnik do komentarza

Mei
Nie macie mnie już czasem dosyć:36_1_21: Pojawiam się po kilku dniach i trzaskam postami na pół strony marudząc :lup:Jakby co to pisać (chyba się nie obrażę:nerw:), bo czasem przeginam z narzekaniem... Mam pytanie... Jak podajecie leki to dodajecie je do mleka, czy tak bezpośrednio? Coś jeszcze chciałam was zapytać ale już nie pamiętam. Przepraszam, że nie odpisuję wszystkim ale mam takie zaległości (przeczytałam wszystko ale nie pamiętam co komu napisać), że jakbym już odpisała to bym was zanudziła na amen! :D Buziaki kochane! Dzięki za cierpliwość:Kiss of love:

Mei po to jestesmy, zeby pomarudzic, ponarzekac...zreszta maruda nr 1 na naszym wątku to cafe:Oczko:-mam nadzieje, ze sie nie obrazisz kochana:)

Ja leki daje bezposrednio do buzi, strzykawką. Filipek znowu chory?

Odnośnik do komentarza

Mei
Nie macie mnie już czasem dosyć:36_1_21: Pojawiam się po kilku dniach i trzaskam postami na pół strony marudząc :lup:Jakby co to pisać (chyba się nie obrażę:nerw:), bo czasem przeginam z narzekaniem... Mam pytanie... Jak podajecie leki to dodajecie je do mleka, czy tak bezpośrednio? Coś jeszcze chciałam was zapytać ale już nie pamiętam. Przepraszam, że nie odpisuję wszystkim ale mam takie zaległości (przeczytałam wszystko ale nie pamiętam co komu napisać), że jakbym już odpisała to bym was zanudziła na amen! :D Buziaki kochane! Dzięki za cierpliwość:Kiss of love:

ale wymyslasz:36_6_3:
z lekarstwami doswiadczena nie mam ale wapno czy witaminy daje normalnie z lyzeczki

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
A ja nie marudze? Kazdy marudzi:)

Magda co do rozwoju Michała, to niedługo Ty nas bedziesz pocieszac, ze nasze dzieci jeszcze nie mówia, a Michał gada jak stary:oczko:

dokladnie

a co do spotkania ,jakies propozycje?
im wczesniej zaczniemy tym szybciej obmyslimy jakies konkrety

Tak, trzeba od razu obgadac, wtedy tez wczesniej ustalilysmy termin i wyszlo! Teraz tez musi sie udac :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...