Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...
nocka nie była aż tak zł, dałam Amelce mleko przed moim pójściem do łóżka i już grzecznie spała do 8.30...
Gosia to super że nocka udana, a jakie masz łózko dla Kuby?, jakiś fotel rozkładany, czy tapczanik?
Andzia no to zaszalałyście dziś ze spaniem, oby tak dalej...ja jak dłużej pośpie, to jestem też mega zmęczona...
Magda fajnie że macie babcie do pilnowania, bo w żłoobkach to wiadomo jak jest...ja bym chyba teraz nie puściła Amelki, bo bym myślała tak jak ty- czy moje dziecko nie stoi w kącie i nie płacze, a mamy nie ma żeby przytulić:((:le:
Cafe podziwiam Olka za ten jego apetyt i ze tak duzo rzeczy juz je, u nas dopiero co Amelka zaczeła surowe owoce jesc, ale to też bez szału, a warzywa to droga baaardzo odległa:(

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka na sama mysl,ze mam oddac olusia na caly dzien do przedszkola mam gesia skorke ale mysle,ze to kwestia przyzwyczajenia
planuje powolutku go przyzwyczajac....godzinke,dwie....pol dnia...ale co z tego bedzie?
jedyne pocieszenie jest takie,ze to taki rojber co z kazdym sie pobawi i do kazdego idzie....ale jak tam bedzie?

Odnośnik do komentarza

cafe zaczelo mu wszytsko juz schodzic te plamy i wczoraj dostal na obiad rybke i wieczorem juz mial wysypke....stad wiem ze to ryba wiec musze ja calkowicie wyeliminowac, zreszta na testach wyszlo mi ze na dorsza jest uczulony ale myslalam ze tylko na tego dorsza wiec mu wczoraj zrobilam mintaja....a tutaj jednaj wszytskie rybki beda....musze mu kupic jakis serek i sprobowac z nabialem....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Justynka szkoda, że Olek jest uczulony na to co tak bardzo mu smakuje:/
Anielinka my mamy dla Kuby 2-osobową kanapę, w razie czego zawsze mogę się obok niego położyć:)

Ja robię obiad, dzisiaj spaghetti, przynajmniej mały też skorzysta, chociaż ma od wczoraj jeszcze krupnik, ale przynajmniej będą dwa dania, a u nas Kuba ma bardzo rzadko dwa dania...

Odnośnik do komentarza

cafe82
anielinka na sama mysl,ze mam oddac olusia na caly dzien do przedszkola mam gesia skorke ale mysle,ze to kwestia przyzwyczajenia
planuje powolutku go przyzwyczajac....godzinke,dwie....pol dnia...ale co z tego bedzie?
jedyne pocieszenie jest takie,ze to taki rojber co z kazdym sie pobawi i do kazdego idzie....ale jak tam bedzie?

no właśnie to jest plus że Olek taki żywotny i nikogo się nie boi, Amelka to taka spokojniutka mała myszka:36_33_9:, a i z dziećmi nie za bardzo ma kontakt:(
na szczęście nie musze się tym teraz martwić, Ł. się ze mnie śmieje że ja taka nadopiekuńcza, że jak tak dalej pójdzie to ja Amelke dopiero do liceum puszcze :lup:...i to jeszcze za rączke :hahaha:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

My połaziłzyśmy jakieś 40 minut, jest -5 i słoneczko, wiec baaardzo przyjemnie, ale tak jak myślałam, cięzko moja karocą na polskich chodnikach. Najgorzej jak jakis pacan zostawi samochód na chodniku, gdy nie było śniegu, to omijałam go ulica, ale dzis miedzy chodnikiem a ulica zaspy sniegu. Ach, stwierdziłam, ze nie bede sie pieprzyc, maja obowiazek zostawic 1,5 m przejscia, jak nie, to poodzieram lakier i pokasuje lusterka:Oczko:
Zołzy zjadły krupnik i właśnie je pozozylam, za jakas godzine ma przyjsc tesciowa, a ja skocze po Stasia-sankami:D

Odnośnik do komentarza

Justynka biedny Oluś:Całus: Najwazniejsze jednak, ze wiesz co go uczula i mozesz to eliminowac z jego diety, a z czasem na pewno z teg wyrosnie. Olek jest jeszcze na tyle mały, ze nie bedzie sie upominał o rybe, jak Stasiowi musiałam odstawic czekolade i mandarynki to było bardzo ciężko. Tzrymam za Was kciuki!!!

Anielinka łezki to pewnie od wiatru, u nas tez czasem leca, właśnie jak wieje.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze co do przedszkoli, to ja strasznie sie stresowałam Stasia debiutem, tym bardziej, ze w piatek wróciłam z dziewczynami ze szpitala, a w poniedziałek był 1-wszy wrzesnia. A teraz nie wyobrazam sobie, zeby tam nie chodził. I powiem Wam, ze na placach zabaw i tym podobnych miejscach widac, które dziecko chodzi do p-kola, a które nie.
Jedynym minusem są choroby.

W mojej pipidówie nie ma żłobków, ani klubów malucha niestety::(:

Odnośnik do komentarza

Anielinka ja tez taka nadopiekuncza, ale do przedszkola Michał pojdzie na 100%, bo wiem jakie to wazne dla dzieci. Tylko, ze teraz to on taki cycek mamusiowy - wlasnie ostatnio przezywa jakas wielka milosc do mnie :hahaha:
No i Michał tez do odwaznych nie nalezy.

Justynka ale szkoda, ze akurat na ryby Olek jest uczulony. Kurcze, Michał je ryby nie za czesto - musze to zmienic. A Olek tak jak pisala Andzia na pewno z tego wyrosnie. Przynajmniej wiesz co go uczula.

My dzisiaj bez spaceru, zanim odbiore Miska od tesciowej i dojedziemy do domu to bedzie 16 :(((

Odnośnik do komentarza

cafe82
no pewnie,ze widac ktore dziecko chodzi do przedzszkola
ja staram sie ogranizowac olkowi towarzystwo....albo po prostu na spacerach zaczepiamy dzieciaki i sie bawimy
a ruch dlatego,ze ja siedze w domu:36_2_51::36_6_3:

U nas malo dzieci w Michała wieku :(

A co do ruchu ba forum to cos w tym jest, ze jak jest Cafe to i inne babulce wiecej pisza :)

Cafe musisz zrezygnowac ze sklepu i siedziec w domu :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Poszłam przykryć zołzy, byłam pewna, ze spia, a te sie rozebrały do pampersów i leża spokojnie:D
Dostalismy zaproszenie od naszych przyjaciół na jutro na kolacje do knajpy. CHyba poprosze tesciowa, czy by nie przyszła, dopiero na 20-ta, wiec dziewczyny zdaze polozyc, tylko zostanie Stasiu.
No i mam dwie propozycje na zabawe karnawałowa, na 9-tego i 16-tego, niestety obydwie bede musiała odmówic::(:

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
no pewnie,ze widac ktore dziecko chodzi do przedzszkola
ja staram sie ogranizowac olkowi towarzystwo....albo po prostu na spacerach zaczepiamy dzieciaki i sie bawimy
a ruch dlatego,ze ja siedze w domu:36_2_51::36_6_3:

U nas malo dzieci w Michała wieku :(

A co do ruchu ba forum to cos w tym jest, ze jak jest Cafe to i inne babulce wiecej pisza :)

Cafe musisz zrezygnowac ze sklepu i siedziec w domu :smile_move:

No dokładnie::):

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
cafe82
no pewnie,ze widac ktore dziecko chodzi do przedzszkola
ja staram sie ogranizowac olkowi towarzystwo....albo po prostu na spacerach zaczepiamy dzieciaki i sie bawimy
a ruch dlatego,ze ja siedze w domu:36_2_51::36_6_3:

U nas malo dzieci w Michała wieku :(

A co do ruchu ba forum to cos w tym jest, ze jak jest Cafe to i inne babulce wiecej pisza :)

Cafe musisz zrezygnowac ze sklepu i siedziec w domu :smile_move:

No dokładnie::):

zastanowie sie:36_2_51:
a zreszta nie bede musiala rezygnowac:lup: zapomnialam,ze lada dzien bedzie w sklepie interenet:taniec1:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
magda_79

U nas malo dzieci w Michała wieku :(

A co do ruchu ba forum to cos w tym jest, ze jak jest Cafe to i inne babulce wiecej pisza :)

Cafe musisz zrezygnowac ze sklepu i siedziec w domu :smile_move:

No dokładnie::):

zastanowie sie:36_2_51:
a zreszta nie bede musiala rezygnowac:lup: zapomnialam,ze lada dzien bedzie w sklepie interenet:taniec1:

Super!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...