Skocz do zawartości
Forum

Luty 2010 :)))) wszystkie przyszłe


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

martitaolivia
Italy
martitaolivia

może byś jeszcze raz do tej lekarki poszła?

na pogotowie? ale nie mam pewnosci ze znow na nia trafie...hymmm...moze przeloze wizyte u mojej...ale wtedy nie zobacze serduszka....:36_1_4:

oj, to pójdziesz drugi raz i zobaczysz :love:

Ja bym przełozyła dla sw spokoju.

Jutro zadzwonie...zobacze czy ma wolne terminy...

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

martitaolivia
Monica
martitaolivia, no tos mi narobila smaka na te nalesniki z serem, chyba mam zachcianki:)

lepsze to niż mdłości :smiech: chetnie bym sie podzieliła, ale za daleko....

Dziekuje bardzo:) Dzwonilam do meza zeby mi zrobil nalesniki a kobietom w ciazy podobniez sie nie odmawia, hahaha. Zobaczymy co bede jadla jak wroce z pracy:grill:

Odnośnik do komentarza

Monica
martitaolivia
Monica
martitaolivia, no tos mi narobila smaka na te nalesniki z serem, chyba mam zachcianki:)

lepsze to niż mdłości :smiech: chetnie bym sie podzieliła, ale za daleko....

Dziekuje bardzo:) Dzwonilam do meza zeby mi zrobil nalesniki a kobietom w ciazy podobniez sie nie odmawia, hahaha. Zobaczymy co bede jadla jak wroce z pracy:grill:

a umie gotowac? czy pojdzie do sklepu za rogiem i kupi?:hahaha::hahaha:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

witam sie z ranka.... Italy Ty sie nie denerwuj bo nie powinnaś...
monica naprawde strzał w 10 z tymi nalesnikami chyba sobie zaserwuje dzisiaj takie z serkiem i truskawkami....
Lamponinka trzymam kciuki za wizyte moze sie uda i zaliczysz badanie....
A u mnie od rana jak zwykle bleee choc troszke przechodzi a słab strasznie jestem nie wiem dlaczego mam nadzieje że i to przejdzie...
Słonecznego pieknego dzionka....

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

hej dziewczyny,
ITALY nie martw się tak bardzo będzie dobrze-musi być!!!
ja od wczoraj też plamie,cały czas leżę w łóżku,chodzę tylko na siku.nie lubię tak bezczynnie leżeć,ale jeśli będę musiała bezczynnie przewegetować w wyrku 9 miesiecy dla dobra bejbe to przeleże i będę tylko oddychać...
mi na rzyg pomaga imbir i rozmaryn.imbir jem i wącham jak tylko czuję,że robi mi się niedobrze.a w samochodzie porozwieszałam rozmaryn od jego zapachu robi mi się błogo :)

Odnośnik do komentarza

agnieszkab31
hej dziewczyny,
ITALY nie martw się tak bardzo będzie dobrze-musi być!!!
ja od wczoraj też plamie,cały czas leżę w łóżku,chodzę tylko na siku.nie lubię tak bezczynnie leżeć,ale jeśli będę musiała bezczynnie przewegetować w wyrku 9 miesiecy dla dobra bejbe to przeleże i będę tylko oddychać...
mi na rzyg pomaga imbir i rozmaryn.imbir jem i wącham jak tylko czuję,że robi mi się niedobrze.a w samochodzie porozwieszałam rozmaryn od jego zapachu robi mi się błogo :)

ojej biedactwo ale czemu ty plamisz? cos ci powiedzieli? poszlas znowu do lekarza?
Nie martw sie....tule mocno....:36_3_13:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Italy
Dzien Dobry Kochane....

No niestety...sie nie udalo...obudzily mnie nudnosci....a myslalam ze jak dluzej pospie to sie uda...ale sie nie udalo...i znowu trzeba sie caly dzien meczyc...juz chce wieczor...:36_2_16:
I jeszcze mi tu kurde sasiedzi wierca dziury....
No...to....milego dnia zycze....

Siostro bliźniaczko, u mnie też wiertarka za ścianą :noooo:

Pije wodę z cytynką i jem znowu nalesnika na sniadanko, może znowu dziś będzie lepiej...Oby...

buziole na dobry dzień

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5j44jso896uff.png

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fhqvklkr90kfu.png

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

Italy
agnieszkab31
hej dziewczyny,
ITALY nie martw się tak bardzo będzie dobrze-musi być!!!
ja od wczoraj też plamie,cały czas leżę w łóżku,chodzę tylko na siku.nie lubię tak bezczynnie leżeć,ale jeśli będę musiała bezczynnie przewegetować w wyrku 9 miesiecy dla dobra bejbe to przeleże i będę tylko oddychać...
mi na rzyg pomaga imbir i rozmaryn.imbir jem i wącham jak tylko czuję,że robi mi się niedobrze.a w samochodzie porozwieszałam rozmaryn od jego zapachu robi mi się błogo :)

ojej biedactwo ale czemu ty plamisz? cos ci powiedzieli? poszlas znowu do lekarza?
Nie martw sie....tule mocno....:36_3_13:

dziś już plamki na bieliźnie tylko mam.prawdopodobnie to przez cytologie.lekarz mówi,żeby się nie przejmować,taki stan może potrwać 3-7 dni(?!),leżeć,nic nie robić,brać no-spe jak boli,a boli jak cholewka.i tak się zastanawiam czy w ciąży można robić cyto skoro takie są później efekty?
a poza tym słońce w końcu u mnie wyjrzało :) i żal,że w pościelowie musze gnić.
a ty jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...