Skocz do zawartości
Forum

Start:) Czerwiec 2009:)


Rekomendowane odpowiedzi

Tzn ze nie musza bolec??hmm wszystkie znajome co w ciaze pozachodzily towlasnie narzekaja na bol cyckof:) hihi moja jedna kolezanka tez mowila ze gdyby nie bol brzucha to nie wiedzialaby ze jest w ciazy, bo tez ja cycki wlansie nie bolaly i tez urodzila corcie:) hmm to moze jak by sie udalo to tez mnie parka czeka:) Ale byloby super:)
No sklepik fajny i na miejscu tak wiec jest ok. Jest tez jeden sklep ale do niego trzeba autkiem teranova sie nazywa... moze u Was tez jest.. tam sa ubranka z wloch i to sa dopiero mega tanie... nowe ale od 1zl do 10 zl wszystko dla dziecka:) nic poza ta cene, no ale tam to juz raz na jakis czas jedziemy hihi jak mi mezus da wolny dzien:D taki akurat na zakupki:) bo inaczej to tez nie mam szans wyjsc bo z malym do sklepow to o nie:D:D
Synusiowi przekaze jak tylko wroci bo wlasnie pojechal z tatusiem na rowerek:)
A Ty ucaluj swoje pociechy Kochane:)

A Mosia dzisiaj poszla na bete?? Tzn ze moze jest fasolka ale za wczesnie zeby wykrylo ja usg czy jak?? hmm ale byloby tez fajnie gdyby jej sie udalo:) W sumie to pierwsze jej dzieciatko wiec zycze jej tego z calego serducha!!:)

A Ty sie Asiu nie zastanawiasz jak to bedzie jak bedziesz miala 3 dzieci?? Jak to jest z taka mala roznica wieku?? Bo tak sie zastanawiam jak by to u nas bylo... hmm gdyby sie fakt udalo w co jeszcze nie wierze to byloby to 2 lata i miesiac roznicy... hmmm
Kiedy wogole Twoj synus zaczal mowic jakos tak wiecej?? Bo moj to rozumie wszystko. Doslownie wszystko. Co by sie mu nie powiedzialo wszystko jarzy, a papuguje jak nie wiem:) czasami to jest tak smieszne ze nie wiem:) Tylko z mowa tak kurcze, niwiem moze to za wczesnie jeszcze... niby ma prawe 17 m-cy ale niektore dzieci juz fajnie duzo mowia chyba nie?? hmm a moj tylko podstawy mama tata baba dada papa am am tutu ...hmmm a moze powinnam go jakos tej mowy uczyc?? nie wiem kurcze:) Poradz Asiu cos...

Odnośnik do komentarza

ewcia_k
Tzn ze nie musza bolec??hmm wszystkie znajome co w ciaze pozachodzily towlasnie narzekaja na bol cyckof:) hihi moja jedna kolezanka tez mowila ze gdyby nie bol brzucha to nie wiedzialaby ze jest w ciazy, bo tez ja cycki wlansie nie bolaly i tez urodzila corcie:) hmm to moze jak by sie udalo to tez mnie parka czeka:) Ale byloby super:)
No sklepik fajny i na miejscu tak wiec jest ok. Jest tez jeden sklep ale do niego trzeba autkiem teranova sie nazywa... moze u Was tez jest.. tam sa ubranka z wloch i to sa dopiero mega tanie... nowe ale od 1zl do 10 zl wszystko dla dziecka:) nic poza ta cene, no ale tam to juz raz na jakis czas jedziemy hihi jak mi mezus da wolny dzien:D taki akurat na zakupki:) bo inaczej to tez nie mam szans wyjsc bo z malym do sklepow to o nie:D:D
Synusiowi przekaze jak tylko wroci bo wlasnie pojechal z tatusiem na rowerek:)
A Ty ucaluj swoje pociechy Kochane:)

A Mosia dzisiaj poszla na bete?? Tzn ze moze jest fasolka ale za wczesnie zeby wykrylo ja usg czy jak?? hmm ale byloby tez fajnie gdyby jej sie udalo:) W sumie to pierwsze jej dzieciatko wiec zycze jej tego z calego serducha!!:)

A Ty sie Asiu nie zastanawiasz jak to bedzie jak bedziesz miala 3 dzieci?? Jak to jest z taka mala roznica wieku?? Bo tak sie zastanawiam jak by to u nas bylo... hmm gdyby sie fakt udalo w co jeszcze nie wierze to byloby to 2 lata i miesiac roznicy... hmmm
Kiedy wogole Twoj synus zaczal mowic jakos tak wiecej?? Bo moj to rozumie wszystko. Doslownie wszystko. Co by sie mu nie powiedzialo wszystko jarzy, a papuguje jak nie wiem:) czasami to jest tak smieszne ze nie wiem:) Tylko z mowa tak kurcze, niwiem moze to za wczesnie jeszcze... niby ma prawe 17 m-cy ale niektore dzieci juz fajnie duzo mowia chyba nie?? hmm a moj tylko podstawy mama tata baba dada papa am am tutu ...hmmm a moze powinnam go jakos tej mowy uczyc?? nie wiem kurcze:) Poradz Asiu cos...

Ogólnie powiem Ci Ewciu,że chłopcom mówienie idzie wolniej niż fafinkom....
Czrus jak zaczął na 2 latka peplać to z dnia na dzień łłłłoooooooooooo.matko do dziś nawet jak zasypia to jeszcze gada....
Takze spoko luzik mały ma jeszcze czas-naprawdę....
Dziękuję za całusy dla naszych pociech....
Wiem jak jest i sobie wyobrażam jak bym miała 3 dziecko....
Fajna taka różnica wieku wiesz?:)
Zobacz jak bym urodziła w przyszłym roku to Wiki juz umie chodzic,mowić a z Czarkiem no problemos....także ja jestem już zdecydowana...
Bo za 2 lata to już wogóle odpada bo młody do szkoły pójdzie:)
Jakoś się da kobietko....
:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Mosiu trzeba miec nadzieje:) Przynajmniej Ty ja miej jak mi jej brak:)

CZemu czujesz ze to nie to?? A jak sie czujesz??Masz jakies dolegliwosci ciazowe??Moja @ jescze nie zawitala, ale ciagle pobolewa mnie podbrzusze...moze nie boli ale tak ciagnie i tez nie wiem co to... test zrobie za pare dni jesli rzeczywiscie nie przyjdzie... no i 13 wybila czekamy na wiesci:)

Odnośnik do komentarza

zadzwoniłam do gina
bo on ma odebrać wynik
czekam aż oddzwoni

a nie czuję bo chyba nie wierzę że to możliwe
za szybko
objawy to może i mam, ale nie wiem czy nie wymyślone
chociaż jak zrobiłam test i wyszedł negatywny to mi nie przeszły

a ostatnio zobaczyłam małą pomarańczową plamkę na bieiźnie i już sie szykowałam na @, a tu nic.

nie wiem, może coś mi dolega????
po to te hormony......

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

taki wynik bety??hmm a moze jeszcze wzrosnie??hmm co Ci lekarz powiedzial??
nie no nie wierze...
ale Mosiu kochana nie wszystkim udaje sie od razu w ciaze zajsc... wczoraj powiedzial Ci ze wszystko jest ok wiec teraz nic tylko nie myslec intensywnie o maluszku, przytulac sie co 2gi dzien czy nawet co dnia jak pisalyscie kiedys i nie czekac... poprostu co ma byc to bedzie...

Ja teraz mialam takie podejcie do tego w tym miesiacu... cziki cziki bylo juz zaraz po @ jak sie skonczyla a to podobno nieplodne ale co z tego:) no i pozniej co drugi dzien... nie nastawialam sie i nie nastawiam sie teraz... bralam z tego tylko sama przyjemnosc a nie straszna chec zeby zajsc w ciaze.... niewiem czy sie udalo czy nie ale poczekamy to zobaczymy....ehhh
wiem ze czekanie jest meczace, ale taka juz nasza natura, ze jak sie chce to nie ma, a jak sie nie planuje to jest o wiele latwiej...

aaaa i nie wiem czy to cos daje ale mysmy akurat teraz nie w nocy nie wieczorem a zawsze w poludnie bo mezus mial urlopik::D:D:

Odnośnik do komentarza

dziękuję Ewciu za te słowa
już mi przeszło, czułam że taka bedzie beta, ale wiesz zawsze ziarnko nadziei gdzieś się uchowa. potem wynik zerowy i to ziarnko wybucha z całej mocy jaką miało.
ale teraz jest już ok

przeżyję
lekarzowi powiedziałam, że boję się, że to jakaś choroba, a on mówi - nie - wszystko wygląda w porządku, prawidłowo jak przed okresem.

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

Mosiu no widzisz wiec nie jest zle. I Ty sie mi tu zadnego chorobska nie nawoluj!!!! Bedzie ok a jak lekarz mowi ze wszystko pieknie ladnie wiec tak jest!! No i do meza i pytulac sie wiecej i wiecej i nie myslec tyle o dzidzi to bedzie a co:) Ehh te blizniaki to by tak akurat pasowaly:D:D:D

Asiorku ale planowo juz masz po @ nie?? Wiec tez nadzieja jest poki jej cos nie rozwieje:)
No a ja jestem nadal bez @, ale moze cos zle policzylam, albo cos. Ja nie wierze wiec pewnie jeszcze dojdzie i do mnie:)

Odnośnik do komentarza

No Stocia to juz szczesliwa.
Ale My tez bedziemy zobaczysz:) Nie teraz to za miesiac a co...:)
Ja jak juz tak mowilam mojemu m, ze jak nie teraz to za miesiac to juz mi mowil, a bo Ty nie chcesz dziecka... a ja ze to nie tak... ze che ale im bardziej bede chciala tym trudniej bedzie zajsc w ciaze... odpuscilam sobie i efekty zobaczymy najpozniej mysle w poniedzialek
Moze jak nie przyjdzie to uda sie mi wytrwac w nieswiadomosci do poniedzialku:)
W kazdym razie za Was kochane caaaaly czas trzymam kciuki i wierze ze uda sie nam... w koncu sie uda:)

Odnośnik do komentarza

Asiu a to czekanie najgorsze nie?? POwiedz??
Ja to mam cykle 25 dniowe wiec nie najgorzej... kiedys byly 28 ale nigdy wiecej... nigdy tez nie bralam zadnych tabletek wiec niewiem moze to temu... chciala mi dac po porodzie jakies tabletki, ale nie chcialam... i pierwsze co zapytala czy mi nie zalezy:D:D a ja ze no w sumie nie:) ale ja mysle ze jesli nie sa potrzebne to po co je brac... jesli by trzebabylo to ok...

Odnośnik do komentarza

ewcia_k
Asiu a to czekanie najgorsze nie?? POwiedz??
Ja to mam cykle 25 dniowe wiec nie najgorzej... kiedys byly 28 ale nigdy wiecej... nigdy tez nie bralam zadnych tabletek wiec niewiem moze to temu... chciala mi dac po porodzie jakies tabletki, ale nie chcialam... i pierwsze co zapytala czy mi nie zalezy:D:D a ja ze no w sumie nie:) ale ja mysle ze jesli nie sa potrzebne to po co je brac... jesli by trzebabylo to ok...

Masz racje ewciu....
Muszę się troszkę położyc bo nie najlepiej się czuje...
Do wieczorka moje drogie....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...