Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Milena

Przyczyn łysienia może być wiele, dlatego radziłabym Ci udać się do dobrego dermatologa i wykonać odpowiednie badania. Sama byłam kiedyś na konsultacji dermatologicznej w klinice [reklama usunięta]. Okazało się, że mam bardzo duże niedobory witamin, dlatego miałam spore problemy z włosami, skórą i złym samopoczuciem. Na szczęście udało mi się opanować problem zawczasu.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Weronika

W moim przypadku problem związany z wypadaniem włosów miał podstawę w nieodpowiedniej pielęgnacji. Po rozmowie z kosmetologiem i miesięcznej kuracji kosmetykami zdecydowałam się na zabiegi mezoterapii igłowej i karboksyterapii. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się aż takich efektów. [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja co roku robię sobie kurację maską do skóry głowy z nacomi, jest olejowa, wzmacnia włosy, zapobiega wypadaniu. ma typowo ziołowy zapach, łatwo się zmywa i starcza mi na jakieś pół roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość matiaska

Bez obaw, teraz są nowoczesne metody przeszczepów, tylko kasy mieć trzeba sporo. Sprawdźcie sobie zabieg robotem artas w klinice medycyny estetycznej Elite. Oni wyonują takie przeszczepy, bo mają porządny sprzęt, w tym wypadk ryzyko błędu jest zminimalizowane, bo część prac jest wykonywana przez robota w oparciu o algorytm sztucznej inteligencji, tak więc wsyzstko jest mega prezycyjne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Teresa Sroka

No brzmi to ciekawie, dzięki za info, na pewno poczytam na ten temat nieco więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość apolonia

Od stresu, złej diety i życia w ciągłym biegu zaczęły wypadać mi włosy. Musiałam zwolnić, zmienić dietę. Stosuje jeszcze serum haircure, łykam witaminy, by wzmocnić włosy. Już widzę, że różnica jest widoczna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie zaraz utworzę sobie temat, bo mam pytanie co do jednego z polecanych rzeczy. Mega ciężki temat bo delpos ma mało opinii a skład wygląda ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę szczerze polecić odżywki Hair2Love z Eveline do kupienia w Biedronce. warto poczytać o równowadze PEH i tymi odżywkami spróbować ją odzyskać. A wtedy będzie lepiej. Mówię po sobie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolova

Mnie uratował szampon Apis - Natural Solution - dzięki z 3% Baicapil działający dobrze na mieszki włosowe. U mnie powtstrzymał wypadanie, a dodatkowo zaczął stymuować porost włosów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MelindaB

Jeżeli chodzi o szampony na wypadanie włosów to ja miałam jakiś z apteki. Nie pamiętam ile za niego dałam, wiem że był polecany przez trychologów i to na pewno. Warto też brac witaminy. Poza tym jeszcze co do wypadania włosów, to polecam pomyśleć o perukach jak np tutaj https://peruki-sklep.pl/peruki-kielce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masaż skóry głowy może pozytywnie wpłynąć na włosy, a dodatkowo jest doskonałym sposobem na relaks. Aby przyniósł zadowalające rezultaty konieczna jest systematyczność (najlepiej wykonywać go codziennie) oraz odpowiednia technika (masujemy opuszkami palców, wykonując okrężne ruchy, w kierunku od czoła do karku).  Wiele więcej porad na temat masażu głowy, a poroście włosów znalazłam na https://hairmax.net.pl/blog/masaz-glowy-a-porost-wlosow/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...