Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Przyczyn łysienia może być wiele, dlatego radziłabym Ci udać się do dobrego dermatologa i wykonać odpowiednie badania. Sama byłam kiedyś na konsultacji dermatologicznej w klinice [reklama usunięta]. Okazało się, że mam bardzo duże niedobory witamin, dlatego miałam spore problemy z włosami, skórą i złym samopoczuciem. Na szczęście udało mi się opanować problem zawczasu.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Weronika

W moim przypadku problem związany z wypadaniem włosów miał podstawę w nieodpowiedniej pielęgnacji. Po rozmowie z kosmetologiem i miesięcznej kuracji kosmetykami zdecydowałam się na zabiegi mezoterapii igłowej i karboksyterapii. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się aż takich efektów. [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Bez obaw, teraz są nowoczesne metody przeszczepów, tylko kasy mieć trzeba sporo. Sprawdźcie sobie zabieg robotem [reklama usunięta]. Oni wyonują takie przeszczepy, bo mają porządny sprzęt, w tym wypadk ryzyko błędu jest zminimalizowane, bo część prac jest wykonywana przez robota w oparciu o algorytm sztucznej inteligencji, tak więc wsyzstko jest mega prezycyjne.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Od stresu, złej diety i życia w ciągłym biegu zaczęły wypadać mi włosy. Musiałam zwolnić, zmienić dietę. Stosuje jeszcze serum [reklama usunięta], łykam witaminy, by wzmocnić włosy. Już widzę, że różnica jest widoczna. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Masaż skóry głowy może pozytywnie wpłynąć na włosy, a dodatkowo jest doskonałym sposobem na relaks. Aby przyniósł zadowalające rezultaty konieczna jest systematyczność (najlepiej wykonywać go codziennie) oraz odpowiednia technika (masujemy opuszkami palców, wykonując okrężne ruchy, w kierunku od czoła do karku).  Wiele więcej porad na temat masażu głowy, a poroście włosów znalazłam na https://hairmax.net.pl/blog/masaz-glowy-a-porost-wlosow/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...