Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Milena

Przyczyn łysienia może być wiele, dlatego radziłabym Ci udać się do dobrego dermatologa i wykonać odpowiednie badania. Sama byłam kiedyś na konsultacji dermatologicznej w klinice [reklama usunięta]. Okazało się, że mam bardzo duże niedobory witamin, dlatego miałam spore problemy z włosami, skórą i złym samopoczuciem. Na szczęście udało mi się opanować problem zawczasu.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kancers

Produkty, które faktycznie pomagają - fryzomania.pl/blog/odzywka-na-wypadanie-wlosow-top5-najlepszych.html

U nas to działa, przynosi fajną zmianę, ale nie jest tak, że to widać natychmiast. To się pojawia stopniowo, ale docelowo powinno być naprawdę fajnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Weronika

W moim przypadku problem związany z wypadaniem włosów miał podstawę w nieodpowiedniej pielęgnacji. Po rozmowie z kosmetologiem i miesięcznej kuracji kosmetykami zdecydowałam się na zabiegi mezoterapii igłowej i karboksyterapii. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się aż takich efektów. Polecam serdecznie salon Laser Delux w Łodzi. Chodziłam do Pani Edyty i jestem bardzo zadowolona: :) Podrzucam kontakt https://laserdelux.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...