Skocz do zawartości
Forum

Tortilla


sylwiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Kobietki zachęcam do spróbowania i zrobienia tortilli na obiad , coś inego a i bardzo smacznego :Oczko:
Ja tortille kupuje w Kauflandzie , ale wiem że można dostać w innych wiekszych marketach:Spoko:
0,5kg piersi kurczaka lub indyka , pokrojoną w kosteczkę smażę aż się zarumieni
dużą kapustę pekińska , kroję z papryką oraz rzodkiewką i ogórkiem , dodaje oleju z sosem w proszku Knorr lyb Winiary do sałatek , wymieszać i odstawić do schłodzenia
A reszta to pewnie już wiecie :Oczko: , ja tortille podgrzewam w mikrofali , można rówwnież na patelni , wrzucam mięsko , surówkę , 2 łayżki sosu czosnkowego , ketchup i zawijamy lub składamy w kopertę , u mnie w domu szału dostają , a szczególnie M :Spoko:
Smacznego

[

Odnośnik do komentarza

ja jadam. :) mój M uwielbia! z tym, że ja wcześniej robiłam tak, że dawałam do tych placków tortilli piersi z kurczaka pokrojone w kosteczkę, usmażone z przyprawami według uznania, później dodawałam kukurydzę i paprykę do mięska, dusiłam i później do placka dodawałam to mięsko + pomidor + sałatę lodową i polewałam sosem czosnkowym... teraz dla ułatwienia robię według przepisu KNORR - kebaba z sosem czosnkowym. ;-) pycha!

"dziecko to uwidoczniona miłość" /// mama 3-letniego szczęścia! :)

Odnośnik do komentarza

U nas też to częste danie :)

Ja kupuję w Netto (opakowanie chyba 8szt kosztuje niecało 5zł).
Pierś z kurczaka przyprawiam i smażę (w drobne paski pokrojone)
Osobno w miseczkach szykuję: kapustę drobno posiekaną, startą na grubych oczkach marchew, ogóka kiszonego w plasterkach, pomidory w ósemkach, kukurydzę z puszki, cebulkę czerwoną w piórka. Do ostatniej miseczki wkładam tego usmażonego kurczaka.
Szykuję sos czos i włala :)

Każdą tortillę podsmażam na patelni do naleśników (kilka sekund wystarczy, ma być ciepła a nie gorąca).
Każdy dostaje swój placek i nakłada co chce i ile chce :) My uwielbiamy to danie!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-26026.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68097.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...