Skocz do zawartości
Forum

Babskie pogaduchy..:))


Margolcia

Rekomendowane odpowiedzi

witam dziewczynki :)))

ja też mam jakieś dziwne odczucia bo moja @ powinna przyjść w przyszłą niedzilelę a wczoraj miałąm troszkę krwi na papierze takiej żywej i już myślaąm że przylezie ta wredota ale dzisiaj nic a dodam że wczoraj mnie jeszcze brzuch bolał a dzisiaj nic i nei wiem co jest grane i nie wiem czy moja podświadomośc tak działa myślę że chodze częściej do kibelka ale sama już nie wiem normalnei kobitki wariujemy chyba już ... :)

Odnośnik do komentarza

moja też nie przejmuj się Mi ostatnio koleżanka z pracy sie zapytała czy jestem w ciąży bo tak jakoś inaczej wyglądam i ja głupia juz sobie wmawiałąm pomimo że miałam @ I powiem szczerze nakreciłam się i nawet bardzo

Odnośnik do komentarza

Ja ci powiem że ja miałąm już załąmkę bo moi rodzice byli u nas i lipa była Ale jak za zadwnych czasów sie bawiliśmy czyli trzeba było cicho i wogóle wiesz jak to jest jak za ścianą rodzice heheehhe i nawet ci powiem że codziennie to robiliśmy hehhhe i mam nadziję że coś z tego będzie

Odnośnik do komentarza

oj dziewczyny trzymam za was kciuki :)
ktoś prosił bym napisała coś o sobie zatem : :smile_move:

mam dwie córy, jedna w grudniu skończy 6 lat, druga w październiku 4 latka a w listopadzie spodziewam się synusia :D. nispodziank mi taką zrobił.
ja wam poeim że moja koleżanka zaszła w ciąże w tym samym czasie co ja (to była jej druga ciążą, pierwszą poroniła bo okazało się że się nie rozwija). tą niestety też poroniła, z tego samemu faktu - dziecko obumarło. to przykre że czasem tak się dzieje :( ... ale trzymam kciuki za was i za wszystkie kobitki które starają się o swojego dzidziusia, będzie dobrze. niestety niektóre z nas muszą więcej przecierpieć i dłużej czekać, ale wierze że każda z nas, z was się doczeka :D ....

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev314pb___.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...