Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

Gość agula7777

Hej,hej:love:
Ale dziś ponuro i deszczowo-ale wiadome długi weekend się zaczął.
Ja to w zasadzie się cieszę,że pada-przynajmniej Pati troszke odpocznie,bo wczoraj przeszła samą siebie-goniła po polu do wieczora,a potem nawet nie wiem kiedy usnęła:yes:
Teraz siedzą w pokoju-jedna w łóżeczku,druga przy zabawkach a ja mam czas na kawke:kawa:,bo potem trzeba się zabrać za małe sprzątanko.
Patrycja suwaczki to masz czadowe:lol:
mikusia podobają mi się te płytki:yes:
Ciekawe jak tam Yasmelka? i czy ma pogode:love:

Miłego dnia :love::love::love:

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
mowisz Wisnia ze masz arab-show na zywo:lol:

napilam sie wiecej niz jeden lyk piwa-mniej niz 1/4 szklanki-brzuch mnie rozbolal
nie wiem czy za duzo czy za malo sie napilam:sofunny: :sofunny:

z pewnoscia za malo i brzuszek domagal sie wiecej chmielu:sofunny::sofunny:

a jak tam twoje dzieci juz zdrowe co z cora czy juz lepiej i jak ben

ja przy kawce zaraz chyba trzeba na zakupy po flache po torta a popoludniu impreza malolatow a i moze dorosli cos lykna trzeba sie zabezpieczyc na wszelki
hehe

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39814.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39815.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39810.png

17.04.2009-2 piekne kreseczki
22.06.2009-zobaczylismy cie masz juz 72,2mm w 13,4tc
28.07.2009-masz juz 15cm
28.07.2009-USG-SYNEK
19.08.2008-slyszelismy bicie twojego serduszka

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
Dzien Dobry

Migotka,oj zeby to byly zeby u Juli
a i dobrze ze Olivia juz sie troszke poprawila z jedzeniem
a jak bylo z najstarsza?tez miala maly apetyt?




Milego dnia:usmiech:

Wiktoria na poczatku tez bardzo mało jadła wiec u nas to chyba rodzinne chociaz moja mama mi opowiadała ze ze mna i siostrami nie było problemu jadlysmy wszyystko co nam podała i nie bylo grymaszenia a moje dzie na odwrot.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39268.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-39267.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-39689.png

Odnośnik do komentarza

Witam weekendowo!!!

Mam chwilke i pomyslałam ze was napisze :36_1_21:

Julia na szczescie zaczeła jesc co prawda zjada tylko 90,100 ml ale lepiej niz kilka dni temu,zaczełam jej wprowadzac nowej jedzonko ale jak narazie to tylko mi tym pluje nie otiwerz buzki tylko zamyka i macha raczkami.

Z nowosci to Julka juz zaczeła podnosci głowke (w sumie to juz wczesniej to robiła) ale teraz juz dzwiga sie do połowy i jakby miała sie czego złapac to pewnie by usiadła sobie.

Ja mam troche doła bo moj chrzesniak ma komunie i obiecałam mu ze pojade ale maz nie dostanie wolnego a z trjka dzieci jakos nie widzi mi sie samej lecic bo bym sie wykonczyła wiec takie te moje smutki.

Nie zanudzam wiecej zycze miłego weekendowania.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39268.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-39267.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-39689.png

Odnośnik do komentarza

hej,
witam 1-majowo :-) mam nadzieje, ze gozdziki i tulipany macie w wazonach i obchodzicie dzien pracy pochodami z wozkami :-)

ja w domu na troche, bo K do pracy pojechal cos tam mierzyc...

normalnie chyba bym u tesciow nie wyrobila...juz mnie tesciowa tak wkurzyla, ze normalnie nie moge....zaczela mi przy sniadaniu gadac, ze powinnam jej latem dawac herbatke w butelce...wiec jej mowie, ze dopoki karmie to herbatka nie jest potrzebna, bo herbatke mam w cyckach...
poza tym jak zaczne wprowadzac herbatki, to bede jej dawala w niekapku, bo z butelki i z tak nie pije...a ona , ze powinnam jej ciagle butelke proponowac, bo jakto butelki- z niekapka to jej dzieci sie krztusily...(pomijam fakt, ze kiedys chyba nie bylo takiego duzego wyboru kubkow niekapkow jak teraz) no i ze przeciez jak bede chciala gdzies wyjsc, to ktos ja bedzie mogl karmic...
sorry, ale mi sie z Olivia nie nudzi i jak mam gdzies wychodzic, to z Olivia...

potem stwierdzila, ze kaszki to najlepiej z butelki...wiec jej mowie, ze nie...ja bede kaszki i inne rzeczy od razu lyzeczka dawala, a nie butelka...
no i ze to ja tak postanowilam i ze K tez nie ma nic przeciwko temu i ze tak bedzie...wiec K na koniec powiedzial, ze wszytsko bedzie ok, Olivia jest swietna, dobrze sie czuje, rozwija sie wspaniale i ze maja sie niczym nie martwic...

ja jeszcze dodalam, ze jak nie da sie lyzeczka i kubeczkiem to oczywiscie sprobuje butelka, bo mam kilka schowanych w szafce, ale nie bede Olivi do butelki zmuszala skoro jej nie chce,...

normalnie az mi sie nie chce tam jechac, bo mi na nerwy dziala...kurde nie ma nawet szans na to, zebym zrobila cos tak jak ona chce...bedzie tak jak JA chce (najwyzej po konsultacji z polozna i lekarzem)....

jeszcze wczoraj jak wracalismy z griulla to Olivia ze zmeczenia cala droge plakala..i jak dojechalismy to chcialam ja jak najszybciej zaniesc do lozka zeby jej ulzyc...a ta sie uparla, ze sama wyciagnie swoim powolnym tempem moja torbe z samochodu ...normalnie az mnie cos bralo juz....bo bym ja sama 100 razy szybciej z tego samochodu wyciagnela niz ona...wiec w domu szybko jej ta trome zapralam i polecialam na gore...chyba troche focha strzelila...no ale jak widzi, ze dziecko zmeczone i spiace, to 3 osob nie trzeba do jej usypiania...czemu ona takich rzeczy nie rozumie...???

no ale ciasto piecze sie w piekarniku i niestety dzisiaj znow tam jedziemy na noc...ach....

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Witam:usmiech:

Wisienko,Ben ma chrype jeszcze i katar,ale ma syrop i krople,ale tak po za tym lobuzuje jak przystalo na niemowlaka:lol:
Emilia tez tylko z katarem,wczoraj na noc w koncu juz nie goraczkowala,ale w lobuzowaniu bez zmian:wink:
Mezu przyziebiony z chrypa:(
ja tym razem jestem twarda sztuka:lol:
Udanej imprezki:usmiech:

Migotka gratulacje Julkowej nowej umiejetnosci:brawo:
i super,ze cos zaczela jesc:wink:

gosiaj

jeszcze wczoraj jak wracalismy z griulla to Olivia ze zmeczenia cala droge plakala..i jak dojechalismy to chcialam ja jak najszybciej zaniesc do lozka zeby jej ulzyc...a ta sie uparla, ze sama wyciagnie swoim powolnym tempem moja torbe z samochodu ...normalnie az mnie cos bralo juz....bo bym ja sama 100 razy szybciej z tego samochodu wyciagnela niz ona...wiec w domu szybko jej ta trome zapralam i polecialam na gore...chyba troche focha strzelila...no ale jak widzi, ze dziecko zmeczone i spiace, to 3 osob nie trzeba do jej usypiania...czemu ona takich rzeczy nie rozumie...???

Hihi podoba mi sie postawa do tesciowej:lol:

a co do zacytowanego cytatu:D
co prawda Emi byla starsza,bo na dniach konczyla roczek
ale jak przylecielismy w lecie do tesciowej,pozno w nocy,i dziecko sie wybudzilo przy wchodzeniu do domu
ja rozumiem,pierwszy raz widzi babcia wnuczke-ale kurde od krzykow chichow i innych okrzykow jest dzien,a nei srodek nocy
wiec po chwili spytalam kulturalnie(bo mezu osiolek nie zareagowal)-czy ktores z nich jest chetne na usypianie wybudzonej Emi,przez godzine wlasna piersia?
wyszli:lol:
i jeszcze na temat jedzenia,wtedy Emilia nie jadla wszystkiego-i co chwile pytala czy moze to dac czy nie moze

a teraz z pobytu u T-tez na temat jedzenia
czy moze to czy tamto:lup:
juz przesadnie bo wiedziala ze Emi juz wszystkozerna-oprocz niezdrowych i slodyczy(slodycze tylko sporadycznie"od swieta")

a o Benjaminie-nosila mi go,trzymala na rekach(moja Mama w odwiedzinach u T,tez tak robila)-to powiedzialam,zeby troszke sobie polezal,zeby mi go nierozpiescic

to pozniej idiotycznie sie pytala,albo mowila do Ben teksty"no nie wiem czy moge cie wziasc na rece":lup:


Emili tez na wszystko pozwalala-ja mowie Emili,ze nie wolno
a ta teksty typu"ze to tylko dziecko"
albo,jak Emi "wymuszala" rykiem(co wnormalnych warunkach jej sie nieczesto zdarza-bo jest ugodowa dziewucha-ale jak zobaczyla,ze moze wiecej niz wdomu,to czemu nie miec wszystkiego)
to T z qrwa mondrymi radami:
ze trzeba dziecku wytlumaczyc,ze tego nie wolno-WOW:lup:

raz byla sytuacja,ze polubownie wzielam Emi przedmiot,
ale ta juz wiedziala do czego sluzy ryk i placz-zaczela wyc
a T,daj jej to,ja nie moge sluchac jak placze
na co ja nie!
i tlumacze corce,ze tego sie nie rusza-szlag mnie trafia w miedzyczasie
corka prawie juz uspokojona-a t "no daj jej to"....wrrrr

pozniej musialam sie z lekka wyciszyc wewnetrznie :D
i tak mozna pisac i pisac:lol:


Morze Baltyckie dziekuje ze jestes:sofunny: :sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Hej
Ja mam troszke czasu,bo moje laski spią-oby jak najdłużej::):
Mój w robocie ja nie mam co robić...posprzątane,ugotowane-to czas na relaks::):
Moja Karola strasznie rwie się do siadania,ale dziś marudna troszke-zębole wychodzą:ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Gosia ja jutro mam jechać do teściowej i az mnie mdli na samą myśl-mam nadzieje,że uda mi się jakoś wywinąć:lol:
Moja jest taka,że jakby mogła to już by karoli bigos dała:ehhhhhh:wogóle szkoda słow

Odnośnik do komentarza

wiecie, ja mysle, ze T robi to z dobrego serca, bo chce pomoc...no i podzielic sie swoim doswiadczeniem...ale niestety jej doswiadczenie jest przestarzale i nie da sie tego odniesc do naszych czasow...wiec niech da mi wychowywac moje dziecko tak jak ja chce...i K...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

gosiaj
wiecie, ja mysle, ze T robi to z dobrego serca, bo chce pomoc...no i podzielic sie swoim doswiadczeniem...ale niestety jej doswiadczenie jest przestarzale i nie da sie tego odniesc do naszych czasow...wiec niech da mi wychowywac moje dziecko tak jak ja chce...i K...


napewno tak:D
tak samo jak moja,i pewno kazda inna:lol:
ale...no wlasnei-ale:hahaha:




ale nudy!
pogoda do dupci
maz lezy i sie grzeje przed tv,i oglada malo ciekawy(jak dla mnie:lol:)program
dzieciaki spia
nudy na kompie

Odnośnik do komentarza

u mnie tez...ale fajnie sie czasem ponudzic...przynajmniej moglam nogi wydepilowac i z mama pogadac w spokoju na skypie...juz jej powiedzialamm, ze jak sie bedzie w moje wychowanie olivii wcinala, to sie wkurze na nia...ale jak nic nie bedzie mowila, to tez bedzie foch, ze jej w ogole nie interesujemy ;-)

musi to moja mama bardzo dyplomatycznie rozwiazac hihihi

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

a ja robiłam na mieszkaniu, robotnicy też :wink:

i jak nazłość mamy awarie instalacji elektr. i nie ma prądu :grrrrrr: jutro ma przyjechać elektryk :grrrrrr:

gosiaj
wiecie, ja mysle, ze T robi to z dobrego serca, bo chce pomoc...no i podzielic sie swoim doswiadczeniem...ale niestety jej doswiadczenie jest przestarzale i nie da sie tego odniesc do naszych czasow...wiec niech da mi wychowywac moje dziecko tak jak ja chce...i K...

niestety tak to jest z dobrymi babcinymi radami :smile:

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e0xam81cp.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cqpcawud.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)
Już mamy maj... Jak ten czas ucieka!!!

Gosiu nie wiem ile waży Marika teraz, ale tak myślę, że 6,5 będzie mieć ;)
Cherry wyglądasz jak starsza siostra a nie mama!
Patrycja śliczne dzieci i zdjęcia!!
Migotko cieszę się, że maleńka zaczęła jeść!
Mikusiu bardzo podobają mi się płytki do łazienki!
Panna super, że chcą się tym zająć... Marika ma taką gulkę na głowie i trzy za uchem... Pojeb*ny lekarz, powiedział, że nie mam czym się martwić !!!! Brak słów :( :(

Co do krzesełek.
Dla Majki miałam drewniane. Sprawdziło się i to bardzo, bo potem korzystała sobie ze stoliczka (rysowała itd.)
Teraz kupię pewnie takie plastikowe, bez stoliczka, bo mam drewniany stoliczek i krzesełka, z których potem Marika będzie mogła korzystać wraz z Majką ;)

Co do teściowych.... Temat rzeka :D :D Książkę można napisać ;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-30733.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53788.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53787.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny u mnie wszystko po staremu nuda nuda dziecko dom sprzatanie gotowanie... ale juz tylko 9 dnii praca welcome back... bozeee to juz tuz tuz 26 tyg minelo jak jeden dzien ... jak ja davida zostawie samego z tata albo babcia jak ja skoncentruje sie na robocie...hmmm 10 maja az strach mnie ogarnia jak pomysle sobie o tej dacie..:/
a i co z ta nasza nowa 1sza stronka bo dostalam fotki i dane tylko od 3 cioteczek....:)

http://img34.glitterfy.com/10116/glitterfy-flpbk0170243696734.gif

Odnośnik do komentarza

gosiaj
hej cioteczki..

Oliwlasnie spi mi na kolanach, musialam jej paznokcie obciac bo juz sie drapala na twarzyczce...
no i moge troche naüpisac...

@panna: wiesz co, ja nie wiem jaka ma kulke Maja, ale ja mam na szyji pod skora tez taka kulke, takie cos jak M&M i mozna ja przesuwac troche w prawa i lewa...mam ja od dziecka i nic sie z nia nigdy nie dzialo- to zwykly wezel chlonny powiekszony...

@ana: no myslalam ze w Polsce mozna odciagac mleko w czasie pracy...tu w Nimeczech tak jest, ze jak kobieta krami piersia to musi miec mozliwosc karmienia albo odciagania mleka...zreszta nie wiem jak to jest jak sie zmniejsza karmienie ale mam kolezanke, ktorej coreczka ma teraz 11 miesiecy i ona karmi tylko w nocy...w dzien inne pokarmy, ale nie ma problemu z nawalem...ciekawe jak to jest...

@mia: a ile Twoja kruszynka teraz wazy?

@yasmelka: a jakiego filtra w kremie do opalania bedziesz uzywala? sa 50+? my musimy duis kupic...

@patrycja: no ja jeszcze sie nie zajmowalam tak na prawde krzeselkiem...

i tu pytanie do wszytskich: kupujecie krzeselka plastikowe czy drewniane?
ja sie zastanawiam, bo :
- plastikowe mozna latwo umyc
- drewniane to drewniane- naturalne
- drewniane mozna kupic takie,ktore sie pozniej przebudowuje d krzeselka i stolika ctyli i dla malego dziecka ai dla wiekszego...poleccie cos...

ja jak pisałam teżmam plastikowe...i jestem zadowolona..jak znajde jakie to pokaże albo zdjęcie zrobie jak rozłoże bo niedługo już bedzie trzeba....ale tak jak mikusia pisze...umyje i tyle...pokrowiec sie ściąga i pierze ale to już chyba w standardzie...

panna-em
Romany, Edwardy, Ryśki i inne.....

ja jestem Walduś....a Romana też mamy?

ana79
ciekawe jak tam nasza YASMELKA....czy dojechała juz na miejsce?

tak wyjechaliśmy o 20,30 a dojechaliśmy coś po 2 także było ok...dzieciaki całą droge spały....mała jedła ale też spała...ja tak szybciutko życze miłęgo dnia..jutro sie pokaże a teraz do zoo pedzimy póki pogoda...miłego i uściski...
acha a gosiaj w polsce też przerwa sie należy dwa razy po pół godziny na karmienie ale można razemy wybrać i np. do domku wcześniej dotrzeć ale to już od pracodawcy zależy..


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Witam niedzielnie
U nas dalej pada deszcz,a mi nic nie chce się robić.
Mój pojechał do mamusi-zabrał Pati ze sobą-ja postawiłam na swoim i nie pojechałam-nie mam zamiaru się tam męczyć,udawać,że się dobrze bawie.
Karola właśnie usypia,będę miała troszke czasu dla siebie::):

Sandra ja Ci wyśle jak znajde jakąś fotke.
Migotka trzymaj się:Kiss of love:
Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę:love:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

hej:)
Sandra wyslalam zdjecie i dane z 4 miesiaca:)

jaka nagroda przewidziana dla rekordzisty wagowego:wink:
porcja mleka:lol:

u mnie tez dzien taki se
Emi ma ciezko z jedzeniem ze wzgledu na wymioty i biegunke,ktore sa albo spowidowane jakims chorobskiem albo cos z jedzenia jej zaszkodzilo
i badz tu madry
Ben wciaz ma chrypke
Mezu tez wciaz zdrowotnie nie bardzo

jutro idziemy z Benem na bilans 5 miesieczniaka
jestem ciekawa czy zostanie zaszczepiony czy znow bedzie odlozone

cale szczescie ze pogoda za oknem sie zrobila:D


milego dnia:usmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Migotka27
Witam niedzielnie!!!

Powiedzcie mi jakie fotki trzeba wysłac do Sandryi jakie dane bo nie mam czasu na przegladanie wszystkich stron i chyba łapie mnie depresja płacze codziennie po kilka razy w sumie to bez powodu i chyba z bezradnosci:36_1_4:

zdjecie 4 miesieczniaka i jego wymiary

zycze poprawy nastroju:usmiech:

Odnośnik do komentarza

gosiaj
hej,
witam 1-majowo :-) mam nadzieje, ze gozdziki i tulipany macie w wazonach i obchodzicie dzien pracy pochodami z wozkami :-)

ja w domu na troche, bo K do pracy pojechal cos tam mierzyc...

normalnie chyba bym u tesciow nie wyrobila...juz mnie tesciowa tak wkurzyla, ze normalnie nie moge....zaczela mi przy sniadaniu gadac, ze powinnam jej latem dawac herbatke w butelce...wiec jej mowie, ze dopoki karmie to herbatka nie jest potrzebna, bo herbatke mam w cyckach...
poza tym jak zaczne wprowadzac herbatki, to bede jej dawala w niekapku, bo z butelki i z tak nie pije...a ona , ze powinnam jej ciagle butelke proponowac, bo jakto butelki- z niekapka to jej dzieci sie krztusily...(pomijam fakt, ze kiedys chyba nie bylo takiego duzego wyboru kubkow niekapkow jak teraz) no i ze przeciez jak bede chciala gdzies wyjsc, to ktos ja bedzie mogl karmic...
sorry, ale mi sie z Olivia nie nudzi i jak mam gdzies wychodzic, to z Olivia...

potem stwierdzila, ze kaszki to najlepiej z butelki...wiec jej mowie, ze nie...ja bede kaszki i inne rzeczy od razu lyzeczka dawala, a nie butelka...
no i ze to ja tak postanowilam i ze K tez nie ma nic przeciwko temu i ze tak bedzie...wiec K na koniec powiedzial, ze wszytsko bedzie ok, Olivia jest swietna, dobrze sie czuje, rozwija sie wspaniale i ze maja sie niczym nie martwic...

ja jeszcze dodalam, ze jak nie da sie lyzeczka i kubeczkiem to oczywiscie sprobuje butelka, bo mam kilka schowanych w szafce, ale nie bede Olivi do butelki zmuszala skoro jej nie chce,...

normalnie az mi sie nie chce tam jechac, bo mi na nerwy dziala...kurde nie ma nawet szans na to, zebym zrobila cos tak jak ona chce...bedzie tak jak JA chce (najwyzej po konsultacji z polozna i lekarzem)....

jeszcze wczoraj jak wracalismy z griulla to Olivia ze zmeczenia cala droge plakala..i jak dojechalismy to chcialam ja jak najszybciej zaniesc do lozka zeby jej ulzyc...a ta sie uparla, ze sama wyciagnie swoim powolnym tempem moja torbe z samochodu ...normalnie az mnie cos bralo juz....bo bym ja sama 100 razy szybciej z tego samochodu wyciagnela niz ona...wiec w domu szybko jej ta trome zapralam i polecialam na gore...chyba troche focha strzelila...no ale jak widzi, ze dziecko zmeczone i spiace, to 3 osob nie trzeba do jej usypiania...czemu ona takich rzeczy nie rozumie...???

no ale ciasto piecze sie w piekarniku i niestety dzisiaj znow tam jedziemy na noc...ach....

masz racje zrobisz tak jak ty uwazasz wiadomo mozna czasem wysluchac rad ale samemu ie decyduje jak sie chhce dla dziecka a jesli z dzidzia wszystko gra to po co no nie

patrycja`81
Witam:usmiech:

Wisienko,Ben ma chrype jeszcze i katar,ale ma syrop i krople,ale tak po za tym lobuzuje jak przystalo na niemowlaka:lol:
Emilia tez tylko z katarem,wczoraj na noc w koncu juz nie goraczkowala,ale w lobuzowaniu bez zmian:wink:
Mezu przyziebiony z chrypa:(
ja tym razem jestem twarda sztuka:lol:
Udanej imprezki:usmiech:

Migotka gratulacje Julkowej nowej umiejetnosci:brawo:
i super,ze cos zaczela jesc:wink:
gosiaj

jeszcze wczoraj jak wracalismy z griulla to Olivia ze zmeczenia cala droge plakala..i jak dojechalismy to chcialam ja jak najszybciej zaniesc do lozka zeby jej ulzyc...a ta sie uparla, ze sama wyciagnie swoim powolnym tempem moja torbe z samochodu ...normalnie az mnie cos bralo juz....bo bym ja sama 100 razy szybciej z tego samochodu wyciagnela niz ona...wiec w domu szybko jej ta trome zapralam i polecialam na gore...chyba troche focha strzelila...no ale jak widzi, ze dziecko zmeczone i spiace, to 3 osob nie trzeba do jej usypiania...czemu ona takich rzeczy nie rozumie...???

Hihi podoba mi sie postawa do tesciowej:lol:

a co do zacytowanego cytatu:D
co prawda Emi byla starsza,bo na dniach konczyla roczek
ale jak przylecielismy w lecie do tesciowej,pozno w nocy,i dziecko sie wybudzilo przy wchodzeniu do domu
ja rozumiem,pierwszy raz widzi babcia wnuczke-ale kurde od krzykow chichow i innych okrzykow jest dzien,a nei srodek nocy
wiec po chwili spytalam kulturalnie(bo mezu osiolek nie zareagowal)-czy ktores z nich jest chetne na usypianie wybudzonej Emi,przez godzine wlasna piersia?
wyszli:lol:
i jeszcze na temat jedzenia,wtedy Emilia nie jadla wszystkiego-i co chwile pytala czy moze to dac czy nie moze

a teraz z pobytu u T-tez na temat jedzenia
czy moze to czy tamto:lup:
juz przesadnie bo wiedziala ze Emi juz wszystkozerna-oprocz niezdrowych i slodyczy(slodycze tylko sporadycznie"od swieta")

a o Benjaminie-nosila mi go,trzymala na rekach(moja Mama w odwiedzinach u T,tez tak robila)-to powiedzialam,zeby troszke sobie polezal,zeby mi go nierozpiescic

to pozniej idiotycznie sie pytala,albo mowila do Ben teksty"no nie wiem czy moge cie wziasc na rece":lup:


Emili tez na wszystko pozwalala-ja mowie Emili,ze nie wolno
a ta teksty typu"ze to tylko dziecko"
albo,jak Emi "wymuszala" rykiem(co wnormalnych warunkach jej sie nieczesto zdarza-bo jest ugodowa dziewucha-ale jak zobaczyla,ze moze wiecej niz wdomu,to czemu nie miec wszystkiego)
to T z qrwa mondrymi radami:
ze trzeba dziecku wytlumaczyc,ze tego nie wolno-WOW:lup:

raz byla sytuacja,ze polubownie wzielam Emi przedmiot,
ale ta juz wiedziala do czego sluzy ryk i placz-zaczela wyc
a T,daj jej to,ja nie moge sluchac jak placze
na co ja nie!
i tlumacze corce,ze tego sie nie rusza-szlag mnie trafia w miedzyczasie
corka prawie juz uspokojona-a t "no daj jej to"....wrrrr

pozniej musialam sie z lekka wyciszyc wewnetrznie :D
i tak mozna pisac i pisac:lol:


Morze Baltyckie dziekuje ze jestes:sofunny: :sofunny::sofunny:

:sofunny:morze baltyckie hehe dobre dobre dobra to jets ucieczka a zwlaszczca od tesciow:sofunny:

sandra1237
czesc dziewczyny u mnie wszystko po staremu nuda nuda dziecko dom sprzatanie gotowanie... ale juz tylko 9 dnii praca welcome back... bozeee to juz tuz tuz 26 tyg minelo jak jeden dzien ... jak ja davida zostawie samego z tata albo babcia jak ja skoncentruje sie na robocie...hmmm 10 maja az strach mnie ogarnia jak pomysle sobie o tej dacie..:/
a i co z ta nasza nowa 1sza stronka bo dostalam fotki i dane tylko od 3 cioteczek....:)

sandra poodzenia w pracy i tych pierwszych dni bez synka jejku jak ty to zniesiesz ja nie wiem jak bym to zniosla nie mialam takiej ytuacji dopiero kolo po 2 latach tak mialam
co do zdiecia postaram sie dizsiaj cos znalezc

patrycja`81
hej:)
Sandra wyslalam zdjecie i dane z 4 miesiaca:)

jaka nagroda przewidziana dla rekordzisty wagowego:wink:
porcja mleka:lol:

u mnie tez dzien taki se
Emi ma ciezko z jedzeniem ze wzgledu na wymioty i biegunke,ktore sa albo spowidowane jakims chorobskiem albo cos z jedzenia jej zaszkodzilo
i badz tu madry
Ben wciaz ma chrypke
Mezu tez wciaz zdrowotnie nie bardzo

jutro idziemy z Benem na bilans 5 miesieczniaka
jestem ciekawa czy zostanie zaszczepiony czy znow bedzie odlozone

cale szczescie ze pogoda za oknem sie zrobila:D


milego dnia:usmiech:

duzo zdrowka dla mezusia i dzieciaczkow a ty tzrymaj sie tak dalej i powodzenia na szcczepieniu ja mam dopiero wizyte 16czerwca nathan bedize juz mial prawie wtedy 6 miesiecy i lekarz go ma badac moz eto bedize bilans

pogoda super to fakt

migotka/tzrymaj sie tulam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39814.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39815.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39810.png

17.04.2009-2 piekne kreseczki
22.06.2009-zobaczylismy cie masz juz 72,2mm w 13,4tc
28.07.2009-masz juz 15cm
28.07.2009-USG-SYNEK
19.08.2008-slyszelismy bicie twojego serduszka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...