Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

hej
to i ja dolacze. Ja juz weteran forum, ale watek cos sie nie chcial rozkrecic :)

Mam juz 2 maluchow, wiec co moge to pomoge.
Ze wszystkich hurtowni t polecam Boboland, jest i na prawobrzezu i na lewobrzezu. Przetestowalam wszystkie i chyba jest najkorzystniejszy cenowo, a i oferta jest fajna.

Ciuchy ciazowe widziaalm w Kaskadzie w C&A i w H&M w Molo :)

Odnośnik do komentarza

Doris88
Ja też z chęcią bym się wybrała ale jednak chyba odpuszczę ze względu na to że nie chce chodzić sama a mój chłop nie będzie miał czasu żeby chodzić

Kochana ja też bym sama chodziła, ale jak nie pójdę to na necie są filmiki RADZIMY DOBRZE RODZIMY - INTERNETOWA SZKOŁA RODZENIA Strona główna i zamierzam je zacząć oglądać :smile_jump:
Ale dziś pogoda, ciekawa jestem czy mocno zimno, bo tylko przez okno wyglądałam, widzę mgłę :noooo:

Odnośnik do komentarza

Magda ja tam mam obcykane kiedy i gdzie są dostawy :D A Ci koło Fali mają też na mieście - jest Paryż, Mediolan.. Chyba że się coś zmieniło. Naprzeciwko Kosmosu właśnie jest piętrowy, często są śliczne ciuszki.
No jakbym znalazła darmową to mogę pochodzić, a co do szpitala to najbliżej mam Pomorzany, Zdroje często ponoć odsyłają z braku miejsc.. Do Polic daleko.

Odnośnik do komentarza

Doris88
A ja planuje rodzić w Wojskowym. Mój doktor jest tam ordynatorem ginekologii więc wole mieć Go " pod ręką" . A co do ciuszków to albo allegro albo fatycznie jakiś lumpek :)

Ja się rodziłam w wojskowym :D Ale boję się, chociaż znajoma mówiła, że ponoć tam to kilkadziesiąt porodów rocznie, więc może być tak, że urodzisz sama i masz cały personel dla siebie :D Ale to usłyszane od znajomej, bo jej znajoma tam rodziła :D

magda_79
Ja oba porody w Zdrojach. Polecam!
Glownie tez, ze w razie czego jest tam super oddzial neonatologii. Dla mnie to glowny wyznacznik.
ale wiadomo, ze kazdy ma jakies swoje powody.

Alfa ja podczas drugiego porodu ugryzlam P. w ramie, w reke tez chcialam, ale jakos sie powstrzymalam :lup:

Mi ginka mówiła, że jak nie mam nikogo w zdrojach to żebym się nie napalała, bo jak pisałam już tam jest duże oblężenie i też słyszałam od wielu osób to. Ale to fakt - mają dobrą opiekę dlatego ludziska tam lecą. A Magda Ty miałaś tam doktorka czy tak o poleciałaś? Z tamtej strony jesteś czy grzałaś przez miacho?

Odnośnik do komentarza

Doris88
Moja bratowa rodziła w Wojskowym i była bardzo zadowolona. Mam też kilka koleżanek które rodziły w Wojskowym, bo zostały odesłane np. ze Zdroji bo nie było miejsca!

No właśnie :) A o Unii słyszałam, że jakiegoś paciorkowca czy gronkowca mają, czy tam inne dziadostwo.

Odnośnik do komentarza

Na Unii juz nie ma porodow przeciez. Caly ich oddzial zostal przeniesiony do Polic. A potem kadra policka zamienila sie ze Zdrojami. Misz-masz totalny :)

Ja Michał rodzilam w Zdrojach jeszcze w starej czesci i bylam mega zadowolona. Nikogo tam nie mialam, jechalam przez miasto, bo mieszkam na Chopina. Opieka super, nie moglabym sie do niczego przyczepic. Luuuz z odwiedzinami, nikogo nie wyganiaja itp.

I wtedy zdroje wybralam wlasnie tez ze wzgledu na neonatologie. a moi rodzice mieszkaja na Bukowym, wiec im bylo blisko.

Teraz Zdroje ponownie. Tym razem juz w nowym budynku. Full wypas. jak w hotelu, obrazy na scianach, kwiaty. I tez luuuuuz co do odwiedzajacych. Polozen zajebiste. Tym razem jednak wyladowalam tam juz przed porodem. I moj gin ( Żebiełowicz), ktory pracowal kiedy na Pomorzanach, a teraz w Gryfinie powiedzial mi, zebym wybrala pomiedzy Zdrojami a Policami.
I tez sie doczepic do niczego nie moge. Nawet panie sprzatajace zarabiste :)

Odnośnik do komentarza

Doris88
Moja bratowa rodziła w Wojskowym i była bardzo zadowolona. Mam też kilka koleżanek które rodziły w Wojskowym, bo zostały odesłane np. ze Zdroji bo nie było miejsca!

Ja tez pozytywy o Wojskowym slyszalam w sensie ludzi, ktorzy tam pracuja.
I tam mialabym najblizej, ale balam sie ich braku doswiadczenia w roznych przypadkach i braku neonatologii w razie "W".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...