Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Słoiczki dostawał do 8 miesiąca teraz już je z nami wszystko co ugotuje. Mleko Bebilon z profutura.
Jak odstawilam od piersi dostawał bebilon na zaparcia i kolki bo miał problem z kupka. Po miesiacu przeszliśmy na Bebilon 1 pozniej pojawiło sie ulepszone Bebilon z profutura i już 2 dostaje ta lepsza. Ale mój pije tylko wieczorem przed snem i rano ok 5 pozniej kaszka i normalne jedzenie z nami owoce jogurty itd.
Ja już powoli mam coraz wygodniej bo mój malec uwielbia jesc i jak my cos jemy to potrafi nam wyrwać z ręki albo płacze ze chce i trzeba dac spróbować:)

Odnośnik do komentarza

Nocne wstawanie do toalety....męczace, chyba jest treningiem przed wstawaniem do maleństwa.

Brunetka ja też używam olejku dla kobiet w ciąży Eucerin - jest drogi, ale wydajny - nie mam żadnych rozstępów. Choć wydaje mi się, że nawilżanie skóry ma mega znaczenie to inne (genetyczne) czynniki także. Ja od początku ciąży przytyłam 9 kg i wszystko poszło w brzuszek, a moja siostra 20 kg i także nie miała i nie ma rozstępów. Każdy ma inaczej i jeśli regularnie smaruje się i dba o ciało to na pewne rzeczy niekiedy nie mamy wpływu - głowa do góry :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:)
Mój synek dzis dał pospać do 8 to jest mega luksus:-)
Teraz już na pełnych obrotach siedzi na nocniczku i zaraz idziemy jesc kaszkę:-)

Karotka z tym częstym sikaniem cos w tym jest dzidzius już w brzuszku przygotowuje nas do wstawiania:) mojemu została jedna godzina o której zawsze sie budził ale całe szczęście wypije mleko i śpi dalej to jest 4:-)
Ja tez przytyłam 9 kg i po porodzie zostały mi 3kg wiec trzy tyg i już miałam swoją wagę:)

Jak sie dzis nasze ciężaróweczki czuja?
Monika co Ty taka nieobecna?

Odnośnik do komentarza

Heej!
Ciezaroweczka dzis w sumie dość dobrze aczkolwiek zastanawia mnie jedną rzecz- od 2 dni mam mdlosci.. Jak na początku ciazy.
Właśnie farbowalam sobie sama wlosy bo nie chce mi sie chodzić do fryzjera. Poza tym wcześniej tylko sama farbowalam, potem juz było trudniej bo długie włosy mam.
Laura to muszę Ci powiedzieć ze8godzina to luksus :) (jezu a ja teraz spie czesto do 10 :D
Karotka ja z tym sikaniem walczę w sumie od początku ciazy i wydaje mi sie ze jest coraz gorzej.
Powiem Wam ze na jazdach po 2 godz lecę prosto do najbliższego centrum żeby zrobić siku :) a i tak ledwo juz wtedy zdazam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Brunetka naprawde ladny wozek:)
CZesc KArotka!
mnie temat szkoly rodzenia nie tyczyl bo wszystkiego nauczylam sie w ciagu 2 lat w szkole tak weic szlam z wiedza ale szczerze niby mamy wiedze teoretyczna ale w praktyce wszystko wychodzi. Z e stresu zapomnialam o tym o tamtym :)
Co do rozstepow moja kolezanka smarowala sie jakims specyfikiem najdrozszym z polki i miala rozstepy moze nie bardzo duzo ale miala ja nie smarowalam sie niczym i nie mialam rozstepow zalezy tez w duzej mierze od genow:) Owszem kupilam sobie krem ale ja z tych co nie lub sie smarowac wiec zaprzestalam na pierwszym razem:) Po urodzeniu za szybko schudlam i wyskoczylo mi pare paseczkow na nodze ale na prawde malo tego.

Nie obecna bo szukam firmy uczciwej co wstawia okna ,szukam wozka, fotelika i krzeselka do karmienia i leb mnie boli, wstawili by na rynek 3 rodzaje i bym miala ulatwiona sprawe.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...