Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Gieniusia kurde ja muszę wszystkim prezenty kupić, ale jakoś nie mam siły, no i nie wiem co kupić, głównie dziewczynkom i mężowi, jak chodzę po tych sklepach z zabawkami to się zastanawiam czy będą się tym bawić i gdzie ja to postawię, tyle już tego złomu leży brr a mezowi też nie wiem co kupić, jak analizuję, to wydaje mi się, że wszystko ma, a to czego nie ma jest poza zasiegiem mojej kieszeni hehe :smieszne:
SweetHope zapomniałam Ci napisać, że fajniutki ten Twój syncio, a miny to w ogóle ma bezbłędne :sofunny:

Odnośnik do komentarza

czesc babeczki i pociechy

u nasnocka hmmm dobra mysle23...4...8 i spi teraz ladnie dzidziolek moj a ja ie zbieram za sprztanie bo tesciowa dzis bedzie ($%#@!!!@#$$$%%%)..i juz sie ciesze na sama mysl ze se z nia pogadam ....moj T pisze, zebym sie zbytnio nie wysilala bo nie ma w domu syfu...a ja mu a to...."czego ty nie widzisz...tesciowa zauwazy!!!" hhehehehehe...no jeszcze mi pozniej wygarnie, ze mam syf w domu...bo uz nie ogarniam do czego jeszcze zdolna mamusia mojego T :P

Anetko powidz mi prosze jak ty robisz te fajne scrapiki...bo chcialabym cos takiego do albumu zrobic i wywolac take zdjecie...z gory dziekuje za linki i odpowiedz
milego dnia

Odnośnik do komentarza

hejka

Sweet Mina strasznie poważna!!!!! hehe
a co? masz taką straszną teściową?? :( :( :( często przychodzi??

Aneta duzo zdrówka!!!!!!

U nas spokojnie. Dziś w nocy nie było pobudki. :)
Jutro szczepienie... buuuu.... :(

Kasia Jak zdrówko? co słychać? macie juz plany na sylwka? Jak nie to zapraszam do nas z Ninką!! :)

Odnośnik do komentarza

"czego ty nie widzisz...tesciowa zauwazy!!!"
hehe na szczęście ja mam fajną tesciową, no i to My na święta jedziemy do niej a nie odwrotnie ;)
powidz mi prosze jak ty robisz te fajne scrapiki...bo chcialabym cos takiego do albumu zrobic i wywolac take zdjecie...z gory dziekuje za linki i odpowiedz
ja robię w Photoshopie więc niestety linku Ci nie podam, jak masz jakiś program do obróbki zdjęć, do grafiki to w Nim musisz kombinować.

Jagodzianka ślicznie już siedzi a te wypieki świadczą o podnieceniu nowościami :)

dzieki za zdrówko, przyda się, bo nadal nie mówię

Odnośnik do komentarza

Atena wspolczuje braku glosu, swego czasu tracilam glos dwa razy do roku. Zdrowiej
Sweet slicznosci!!
Dagles fajna siedząca Jagódka

Nocka odpukac OK, bo Szymi zasypia kolo 19.30 i budzi sie najwczesniej (odpukac) ok 5.30 (nigdy nie sadzilam ze taki maluch moze tak przesypiac nocki i jednoczesnie rosnac na potege)
U mnie tez super Tesciowa (nie lubie tego slowa), a co do Swiat to jak sie da pojedziemy do Krakowa (wciaz jeszcze czekamy na decyzje o urlopie B :Zły:) a jak nie to w czworeczke bedziemy w W-wie. Na Wielkanoc tradycyjnie pomykamy zawsze do Szczecina.
Milego dnia

Odnośnik do komentarza

hej hej

dziewuszki;-) ja jestem teraz kobieta pracująca i na nic nie mam czasu, buuu,
wzielam sie ostro za to dodatkowe zlecenie i juz nie mam kiedy myslec o Świetach, prezentach zakupach....
wlosy farbowalam jeszcze raz w poniedziałek i kolor sie sciemnil, ale kitka dalej nie taka o jaką mi chodzi...pewnie za ktoryms razem bedzie lepiej;-)

dagles fajniutkie zdjecie małej Jagódki, jak juz super siedzi!!! ciesze sie ze wypadzik sie udał;-) dzieci nas zwykle zaskakuja jak sie pieknie adaptuja w nowych warunkach;-) tesciowa wpadla w ramach Mikołaja, przyniosła Nince lalunie i pare rzeczy do ubrania, a tak poza tym to nie mamy ze sobą tematów, nastepne spotkanie w świeta;-)

Atena pewnie masz zapalenie krtani...ja tez dostalam antybiotyk a to podobno wirusówka, dopiero po tygodniu odzyskałam głos, ale głownie dzieki lekom pomocniczym a nie antybiotykowi.
najwazniejsze ze do pisania na forum głos nie jest potrzebny i sobie chociaz tak pogadasz, trzymaj sie!!!!!

Ann brawo za cudne nocki Szymka!!! mam nadzieje ze M dostanie urlop i wyjedziecie do Krakowa!!

sweethope no piękne miny robi Mateuszek;-) tesciowa sie nie przejmuj, przeciez jestes młodą mamą i nie musisz miec chaty na błysk;-)

W ogole podoba mi sie Wasze podejscie do swiatecznych porzadków;-)
Z jednej strony jest to bodziec do zajrzenia w kąty, ale z drugiej ile można??
ja przy dziecku i zwierzakach codziennie latam z miotłą, scierka a i tak codziennie wieczorem mam syf, wrrrrr

to uciekam dalej pracowac, dzisiaj do 17...

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Sweethope-przesliczna mina ,Ja na swoja teściowa nie moge powiedziec nic zlego jest cudowna:yes:
Dagles-slicznie wyglada Twoja córcia:yes:
Atena -trzymaj sie cieplutko i kruj sie kochana:yes:
Ann-ale fajnie ze synus juz przesypia noce i Krakowa Ci zazdroszcze bo Ja nigdy nie bylm w tym cudownym mieście ,Mam nadzieje ze pojedziemy latem na wczasy:yes:
kim30-mnie w czoraj walnelo na latanie z miola mycie okien robil dosłownie wsztko to czego nie lubie ,ale bylsk sie zrobił .Tylko ze jak moja banda w padla to znow syfek i tek w koło .Do tego Nasza Kasia taka placzka sie zrobiła ze maskra:(Moj M dzis na delgacji w Swinousciu a Ja sama ,w czoraj był Wawie .Pozatym jeschala w czoraj w pociagu z Panem J.Piechota i podziwiała jego piekna teczke ze skóry Hugo Bossateczka pewnie kosztowła majatek ,mialam mu kupic teczke ale nie tak firmowa :(((((((Myslałam o tej PROMOCJA ! TECZKA ! AKTÓWKA ! LAPTOP ! SKÓRA (280071470) - Aukcje internetowe Allegro

http://img208.imageshack.us/img208/2987/c0167ij67ikvk9vt5.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...