Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Atena Galopek dostała tez za ten okres, chyba robia porządki u siebie! Duzo Ci przyszło? Ja tez parkuje, nie płace, ale mam auto zarejestrowane w mazowieckim, podobno nic mi nie zrobią. Jak masz rodzine za granica, to może napisac pismo, że oni uzytkowali auto w tym okresie (za ich zgodą) a zagranica nie będa ich szukać!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Madzix ich guzik obchodzi kto uzytkował auto, ważne na kogo jest, teraz są bardszo konsekwentni w ściąganiu :( ja dostałam 558 zł, ale 7 dni do zapłaty to przegięcie, jutro wystosuję pisemko o spłatę w ratach, jak sie nie zgodzą to i tak będę spłacać w ratach, trudno, ale... no właśnie dziwna sprawa 4 postojów w ogóle nie pamiętam, nigdy w życiu nie załatwiałam nic w tamtych okolicach :/ ale np aki postój gdzie nie miałam blietu i czekałam na gościa a lało okrutnie to pamiętam, w końcu nikogo nie widząc po 15 minutach wyskoczyłam do sklepu odebrać sukienkę, z egarkiem w ręku nie było mnie 4 minuty i już bilecik był, no i co...na takie chamstwo to mnie od razu szlag trafia wrrr

Odnośnik do komentarza

Aneta :( oj to duzy ten mandat... wrr... :( :(
i podejrzane ze nie bywałaś na tych ulicach...

Gieniusia no to niech bedzie plus i dla mnie z tym dekoderem ;)

Ja zawsze jezdziłam do domu na święta. Było super. Teraz spędzam z tesciami, więc juz nie to samo...

Gastrolog powiedział ze mam jakieś kłopoty z trawieniem. zapisał leki. powiedział ze jakaś zółć mi wraca z wątroby... no ja się dziwię, ze tak szybko postawił diagnozę. nie zdążyłam mu wszystkiego powiedzieć a on juz wiedział ::/ (moze dupa nie gastrolog?) Okaze się jak zjem wszystkie leki. ech...

Odnośnik do komentarza

Atena wspolczuje mandatowych problemow, oby zgodzili sie na raty

My jeszcze nie wiemy czy na Swieta wyjedziemy czy zostaniemy (zalezy od tego czy B dostanie urlop). Jak zostaniemy to tak jak juz dwa razy w ostatnich latach zrobie sama cale swieta, ale to lubie, choc nie robilam tego jeszcze przy dwojce dzieci

Odnośnik do komentarza

Dagles ja jestem np. na 100% pewna, że z maluśką Milka i Nikolą nie byłam o godz 11 i 11:30 na tych ulicach, po pierwsze nigdy tam nie parkowałam, po drugie moje dziewczyny jeszcze do maja tego roku budziły sie razem o 10:30-11 dopiero od lipca zaczęłam je przestawiać wiedzac, że Nikola pójdzie do przedszkola, tylko nie mam pojęcia jak mogłabym to udowodnić

Odnośnik do komentarza

hej hej

No i stało sie!! mam brąz na głowie, hihih, tzn wg koloru na opakowaniu to jasny naturalny blond ale wychodzi jasny braz, wiec w zasadzie mam przyciemnione włosy;-)
wszystko fajnie tyle ze ładnie nie pokrylo mi kitki i mam jakies stalowe!! za tydzien połoze jeszcze raz na całośc.
M po ogledzinach zaakceptował, hahah, mi tez sie podoba, zawsze to inaczej a do blondu łatwo wrócic;-)

Ula no faktycznie diagnoza expressowa zwlaszcza ze bez szczegółowych badan...mam nadzieje ze i tak sie lepiej poczujesz!!!!
ja gralam na kurnik.pl i tam wchodzisz w literaki, musisz załozyc sobie konto i dalej juz sobie poradzisz!!
z Ninka chyba dobrze, ale cos za czesto mi kicha i tez pokasłuje...
z niania sie musze dogadac zeby do czerwca wytrzymala jakos...mama juz sie na emeryture wybiera - w koncu!!!!!

Ann ja z M nie lubie grac bo on dłuuuugo mysli, a ja jestem niecierpliwa i po kilku staniach odechciewa sie, a ze nie mamy tej gry, tylko pozyczalismy, to nie ma okazji...trzeba sobie zakupic, hihihi

atena ja dostalam w lipcu na kwote ponad 700 zł, wystosowalam pismo i narazie cisza!! powolalam sie na jakies prawne art ktore wyszukalam na necie ( forum na ktorym ludzie wlasnie dyskutowali o tej sprawie - platnych parkingow) podobno po 5 latach juz sa niewazne a ja mialam np z 2002 roku tez, wiec czesciowo sie moze umorzą...
napisz pismo odwolawcze, zawsze to zyskasz na czasie, a na raty na pewno sie zgodza!!

My na wigilie idziemy do mojej siostry, bedzie moja mama, jej tesciowa, szwagierka z synem, mojej siostry M i syn-18 lat, no i my wiec bedzie chyba fajnie;-)
na pierwszy dzien swiat idziemy do tesciowej, w drugi posiedzimy sobie w domciu sami!! w sumie fajnie wychodzi bo nie trzeba w Wigilie obskoczyc 2 domów jak bylo dotychczas, no i sie nie narobie;-)

Madzia moje dziecko za nic w swiecie nie pozwoliloby mi spac, hihihi, pewnie wchodzilaby mi na glowe i ciagnela za wlosy;-)

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Kasia wklejaj szybciutko zdjecie tego brązu!!!!! Ależ jestem ciekawa!!!! (Jak ja zakupiłam średni brąz to wyszedł kruczo czarny az granatowy!!!!!!! wg Piotra bomba :D ) cieszę się ze M zaaprobował. zawsze to spokój w domu ;)
a o grę on-line pytałam bo na onecie trzeba płacić a kurnik bezpłanty ;)
Daj znać co niania powie!!! Ta moja kolezanka ma się popytać.
Fajna wigilia Wam się szykuje!!! :D
No zobaczymy co bedzie z tym moim brzuchem... :/

Odnośnik do komentarza

Atena witaj w klubie, my mamy dokładnie takie same roczniki z tym parkowaniem. Dostaliśmy 350zł. SZOK!!!! Pewnie robią porządki. Nie wiem jak to jest prawnie nie sprawdzałam ale my wysłaliśmy pismo do Prezydenta Miasta Szczecin,że dopiero teraz otrzymaliśmy upomnienie i o tym nie wiedzieliśmy,że dopiero po ponad 2 latach dowiadujemy sie o mandacie za nieparkowanie, że nie jestem w stanie po takim czasie udowodnić i przypomnieć sobie czy faktycznie byłam w podanych miejscach....jednym słowem, cholera niech oni mi udowodnia,że dostałam mandat!!!! No ciekawa jestem co z tego wyjdzie.

Kim
oj mamy bardzo podobny kolor,zamiary i meżów :) Ja też za tydzień jeszcze raz rzucam blond czyli jasny brąz :) I tez mam gdzie nie gdzie taki stalowy brąz, przebijają blond :) Mężulowi mojemu też się spodobało :) I my też kaszlemy troszku...inhalator poszedł znowu w ruch :)

Ula czy to przypadkiem nie REFLUKS , to cofanie się żółci?Hm poważna sprawa...

A propos spania moja Maja jeszcze szaleje...dostane świra,bo od dziś miałam sie uczyć na egzamin na podyplomówkę....

A na Święta my podążamy do teściów...nie lubimy tam być na dłużej ale już 2 lata nie byliśmy u nich na Świętach więc musimy odbębnić...a moja rodzinka robi Wigilie rodzinną w Krakowie u siostry w wielkim domu, pewnie będzie kupa śniegu i super ciepła atmosferka przy kominku....buuuuuu

DZIEWCZYNY MAM PROśBę!!!!Potrzebuję na pomoc dydaktyczną( na zalkę) pojemniczki po herbacie granulowanej HIPPA, pojemniczki zwykłe nie z bonusem te większe.Obojętnie jakie kolory. Wspomożecie?Potrzebuje 20 sztuk.

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

galopek-ale numer Ja w poprzednim tygodniu wywaliłam takich pojemniczków z 5:duren:Bo mi zawadzałay a nawet nie pomyslałam że moga się komus przydac :(

Kim-Ja natomias mam bla z rudymi i czekalodowymi pasmami:yes:Bo mialam sma czekolade ale wszcy mówili abym rozjaśniła .Ale zreszta zacznimy od tego czego Ja nie miałm na swojej łepetynie .Az dziw że mi klaki pozostały po moich zabawach hi:yes:Pozatym i Ja z moim M przeziębieni jesteśmy buuuuu.

Atena-ale z tym podatkiem to przesada,a pozatym najgorsze jest to ze nie ma możliwościaby to udowodnić i kolo się zamyka.Debile na maxa:duren:

N moje kochane Ja nie spiej juz od 6 rano a Wy leniuchy wstawac stawiam kaweczke:yes:
Milego dnia:yes:

http://img208.imageshack.us/img208/2987/c0167ij67ikvk9vt5.jpg

Odnośnik do komentarza

Galopek niestety ich to wszystko nie obchodzi, ja też jestem zdania, że to Oni powinni udowodnić, ale w ich mniemaniu Ty to musisz zrobić, jeśli uznają Twoje roszczenia to tylko wtedy, kiedy masz jakiś papier na to, że auto w tym dniu faktycznie było gdzieś indziej :( np. na warsztacie bo masz fakturę, w innym przypadku albo komornik albo sąd czyli kicha na maxa. Ja cały czas się zastanawiam jak udowodnić, niestety nie mam nic czarno na białym, a do tego nie wiem, może pożyczyłam komuś auto... A powiedz mi przyszło Ci za cały 2005 rok ?
No nic...nie lubię mieć długów, więc pozostaje zapłacić, ale nie powiem, żeby mnie tym uszczęśliwili.

nie ma możliwościaby to udowodnić i kolo się zamyka
powinni robić zdjecia, wtedy spokojnie można by było sprawdzić i człowiek by wiedział, że płaci za swoje

Odnośnik do komentarza

czesc ,tylko na chwilke bo ide do pracy na 11,jutro i w czwartek mam wolne.Pgrzeb tescia w czwartek.Adam trzyma sie dzielnie najgorzej bedzie na pogrzebie chyba wtedy to do kazdego dotrze, bo jakos wszystkim ciezko w to uwierzyc

pozdrawiam i zycze milego dzionka gosia

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

hej hej

dzisiaj jade kotu obciąć jajka;-) mam go w pracy, robi furore, hihihi

Ula nie wkleje zdjecia bo nie mam czym zrobic;-( na Mikołaja robimy sobie prezent z M w postaci nowego aparatu, wiec foty beda później, hihihi, w zasadzie nie ma czym sie chwalic, w pracy nawet nie zauwazyli zmiany!!!! M mi sie dziwnie przygladal dzisiaj, chyba mu sie podoba bo nie kreci nosem;-)))

galopek z opisu wynika ze mamy to samo na glowie, hihihi, dokladnie jak piszesz blond przebija przez braz;-) ale nie jest źle, jakos sie ludziom pokazalam i nie uciekli;-)
Faktycznie siostra szykuje ładne świeta!! i to w takim pieknym miescie Krakowie;-)
A tescie gdzie mieszkają??

Gieniusia ja w sprawach experymentów zwlaszcza na wlasnej glowie jestem toatlnym tchorzem!! jestem naturalną blondynka, potem zaczelam robic balejaż, taki przeplatany blond, ale finansowo ciezko placic na dlugie wlosy co 2 m-ce ponad 100 zl, wiec zaczelam farbowac blondem i tak juz z 8 lat, wiec ile mozna dluzej??? ale wszyscy mi odradzali ze ja naturalna blondynka z jasna cera źle bede wygladac w ciemniejszych....
wlosy nie zeby, mozna sciac lub przefarbowac, hihihi

Atenaja Ci radze napisz pismo odwolawcze, moze poszukam gdzies w domu to Ci napisze co ja tam naskrobalam, bo nie tylko mam 2002, ale 2003, 2004, 2005, 2006 w sumie na ponad 700 zł!!
odwleczesz w czasie, lepiej zaplacic w styczniu, lutym, niz teraz w grudniu...
i zanim wezmie sie za to komornik to tez mija z miesiac, dwa...a potem wystraczy ze wykazesz chec splaty, a ze jestes matka na wychowawczym pójdą Ci na reke!!! i bedziesz mogla spalacac w ratach.

Poza tym Ninka ma katar i kaszel sie rozwija, buuu, M kupil w aptece jakies granulki na kaszel i niania juz jej zapodała...jak pojdzie spac to obowiazkowo inhalacja...

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

gosiai
czesc ,tylko na chwilke bo ide do pracy na 11,jutro i w czwartek mam wolne.Pgrzeb tescia w czwartek.Adam trzyma sie dzielnie najgorzej bedzie na pogrzebie chyba wtedy to do kazdego dotrze, bo jakos wszystkim ciezko w to uwierzyc

pozdrawiam i zycze milego dzionka gosia

Gosia trzymaj sie kochana jakoś!! musisz jeszcze M wspierac, ale jak mowisz pogrzeb jest bardzo trudnym przezyciem dla kazdego....;-( pozdrawiam Was mocno!!

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Kim-ja tu w Nowogardzie co dwa miesiące 130 wydaje :yes:ale musze sie z przedzeniem zapisac bo z biegu nie przyjmuja .Teraz zapislalm sie juz na Sylwestra jestem ciekawa ile mnie skasuje .Dzis przyszla mojha sukienka szukam dodatkow szlak mnie zaraz trafi,mozecie mi doradzić sukienka jest w fiolecie myslalam o czymś takiem.
FIOLETOWY NASZYJNIK++ GRATIS KOLCZYKI~~HIT~~ (277818340) - Aukcje internetowe Allegro
NOWY PIĘKNY KOMPLET - NASZYJNIK + KOLCZYKI (274528737) - Aukcje internetowe Allegro
Musze dodac ze sukienka jest bez zdobień prosta
!!! Naszyjnik i Kolczyki !!! FIOLETOWY od : SS (279193596) - Aukcje internetowe Allegro
USA naszyjnik kolia studniowka sylwester retro emo (279208170) - Aukcje internetowe Allegro

http://img208.imageshack.us/img208/2987/c0167ij67ikvk9vt5.jpg

Odnośnik do komentarza

atena
Kim moze masz rację, to poczekam aż mi wyślesz co tam naskrobałaś to ściągnę ;) dawaj mi na poczte aneta502@interia.pl
Gieniusia mi się podoba pierwszy i trzeci, ostatni zbyt kolorowy a ten drugi wydaje mi sie ..hmmm tandentny, może dlatego, ze moje dziewczyny mają podobne koraliki (upss pewnie podpadłam )

Własnie że nie wole szczerość niz pieru pierdu:brawo:Zastanawiam sie bo sukienka jest spokojna bez zdobien.A moze róze do sukienki doczepić coś musze pomysleć

http://img208.imageshack.us/img208/2987/c0167ij67ikvk9vt5.jpg

Odnośnik do komentarza

Gieniusia
Zalezy jaki krój sukienki, mi podoba się 1 i 4!!! 4 dla mnie jest śliczny i może pięknie wyglądac na tle jednolitej skromnej sukienki, zasada jest taka, że jak sukienka skromna to można poszaleć w dodatkah, a nie wszytsko musi byc w jednym kolorze!

W odóle to nam się ruch zrobił na naszym watku, przyznam się, że jakos nie moge sie odnaleźć, zawsze tak przestojowo było a teraz kiedy nie wejde to kilka postów przynajmniej!

Kasiu

Ja tez koniecznie chce zobaczyć nowe włosy!!!

Gosiu

Tzrzymajcie sie, wiem jak Wam trudno...

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Gieniusia
Kim-ja tu w Nowogardzie co dwa miesiące 130 wydaje :yes:ale musze sie z przedzeniem zapisac bo z biegu nie przyjmuja .Teraz zapislalm sie juz na Sylwestra jestem ciekawa ile mnie skasuje .Dzis przyszla mojha sukienka szukam dodatkow szlak mnie zaraz trafi,mozecie mi doradzić sukienka jest w fiolecie myslalam o czymś takiem.
FIOLETOWY NASZYJNIK++ GRATIS KOLCZYKI~~HIT~~ (277818340) - Aukcje internetowe Allegro
NOWY PIĘKNY KOMPLET - NASZYJNIK + KOLCZYKI (274528737) - Aukcje internetowe Allegro
Musze dodac ze sukienka jest bez zdobień prosta
!!! Naszyjnik i Kolczyki !!! FIOLETOWY od : SS (279193596) - Aukcje internetowe Allegro
USA naszyjnik kolia studniowka sylwester retro emo (279208170) - Aukcje internetowe Allegro

mi sie podoba nr 1 i nr 3.
A jaki masz dekolt w kiecusi??

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

atena
Kim moze masz rację, to poczekam aż mi wyślesz co tam naskrobałaś to ściągnę ;) dawaj mi na poczte aneta502@interia.pl
Gieniusia mi się podoba pierwszy i trzeci, ostatni zbyt kolorowy a ten drugi wydaje mi sie ..hmmm tandentny, może dlatego, ze moje dziewczyny mają podobne koraliki (upss pewnie podpadłam )

Aneta wysyłam Ci maila!! widze ze mamy podobny gust, hihihi;-)

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...