Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!
Jestem Małgośka ze szczecina i jak Bóg da za 4 miesiące zostanę mamą.
Mam dziewczyny do Was wiele pytań - ponieważ ciąża, macierzyństwo i wszystko co jest z tym związane jest dla mnie nowe i obce.
Pierwsza prośba - to zakupy. Robię się coraz większa i nie mam się w co ubrać. Gdzie w Szczecinie można kupić spodnie dla ciężarnej?? Kiedyś w sieciówkach były działy dla ciężarnych - jednak wszystkie zostały zlikwidowane.
Będę wdzięczna na razie za ta podpowiedź.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Dzisiaj w Szczecinie piękne słoneczko:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9hgk32aeqe.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
pora wykorzystać wiedzę szczecińskich dziewcząt, więc zwracam się z pytaniem - gdzie najlepiej skompletować chociaż część wyprawki dla Maleństwa? Gdzie jest szeroki wybór? Gdzie są najbardziej przyzwoite ceny?:) W środę wybieram się do Bobolandu na prawobrzeżu - polecacie? Z góry dziękuję za rady :)

Miłego dnia i dużo, dużo słoneczka! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgevoae8fdp.png

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Alfik w Galaxy jak chcesz mogę Ci zakupy robić:sofunny:

Teee to dużo wiesz :D Jest jeszcze Kaskada :D A najlepiej rób u siebie, macie większy wybór :hahaha:

KateG
Witajcie,
pora wykorzystać wiedzę szczecińskich dziewcząt, więc zwracam się z pytaniem - gdzie najlepiej skompletować chociaż część wyprawki dla Maleństwa? Gdzie jest szeroki wybór? Gdzie są najbardziej przyzwoite ceny?:) W środę wybieram się do Bobolandu na prawobrzeżu - polecacie? Z góry dziękuję za rady :)

Miłego dnia i dużo, dużo słoneczka! :)

Ja tam ciuszki kupuję w lumpeksach i na allegro :D Co do reszty to jeszcze nie ruszyłam, ale to też będę szukać na allegro ewentualnie żeby ze Szczecina było :)
Więc z wiedzą przynajmniej u mnie kiepsko :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...