Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w sobotę! Ja już humorek poprawiony, byłam sie trochę poropieszczać szmatkowo :)

Kasia
Z tym mówieniem to jest tak, że to za rok, dwa nie będzie miało majmniejszego znaczenia, tak jak z siadaniem, raczkowaniem, chodzeniem. Będzie gadała jak najęta i będziesz zdumiona skąd ona zna te słowa, albo, że tak szybko powtarza cos nowego :)
Pamiętasz jak na N dziewczyny przeżywały to raczkowanie? Teraz każde dziecko śmiga i nikt już nie pamięta o co było to halo. Tak samo będzie z mówieniem. Potem bądą inne rzeczy, któymi będziemy się przejmować, np. nauka w szkole...

Dagles
Jutro Ty sobie odbij niech Piotr wstaje rano, a Ty pośpij :)
A te kawałki w kupie to są od jakiegoś nowego pokarmu, czy od standardowej marchewki, tylko nie zmiksowane? Pamiętam, że jak dałam raz Kubie zupkę z kukurydzą to były takie całe kawałki, a to oznaczało, że jeszcze żołądek nie trawi kukurydzy i się z nią wstzrymałam. Ale to jak miał jakieś 5-5 m-cy, z Jagodą jest pewnie tak jak dziewczyny piszą.

Reszcie życzę miłego weekendu, choć pogoda nas nie rozpiesza... JA chyba idę na drzemkę ...

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

witam babeczki...weekendowo:Śmiech:
oto moja praca crapkowahttp://img403.imageshack.us/img403/4623/kalendarz12ip5.jpg planuje zrobic kalendarz na caly rok...:Oczko:
a co do mowienia...hmmm jak sobie przypomne, jak to ojej psiapsioly najmlodasza siostra do 4 roku zycia tylko ooo aaaa gggg zzzz sisisisis mowila...to bajka, za to jak sie odezwala to wszystkim buzie pootwieraly sie ze zdumienia, bo zdania sklepywala:Śmiech: ...takze KIM glowka do gory...a tescie ...no coz niech sobie czekaja

Odnośnik do komentarza

a propo's mówienia
wyczytałam w mundrej ksiażce o rozwoju mowy, dziecko 18-20 miesięcy 3-4 zwroty i do 10 słów, ale się uśmiałam, Milka wybiega przynajmniej rok, a Nikola ponad 2 lata :sofunny:
M mówi, ze to dlatego, ze mają matkę gadułę http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/b020.gif
Kim na wszystko przyjdzie pora, mojej kumpeli mała jest tak leniwa, ze nawet nie powie "daj" a jest w wieku Nikoli, ona i jej rodzina, nie potrafia jakos dziecka zmotywować czy kij wie o co chodzi, przy niani potrafi nawet powiedzieć tramwaj ;)

Odnośnik do komentarza

Kochane ja w biegu. Dziś uczelnia z rana, teraz obiadek,biegam ze szmatą aby potem wyrwać się z koleżankami na na kręgle...musimy odreagować cały tydzień.Wieczorkiem poczytam i się odezwę.Tymczasem dołączyłam fotkę na konkurs i spadam.Buziaki!Wszystkim spokojnego weekendu!

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Witam z kawą !!!
Nie wyspałam się, miałam plan położyć się wcześniej jak zwykle... Zasiedziałam się do 24 i wstał Kubik, pobawiliśmy się z godzinę i poszliśmy spać, a ten Łobuz wstał dziś o 6.30 ! :Męki:

Zaczęłam znów po długiej przerwie scrapkowac i jestem załamana jak oglądam profesjonalne prace... Mam ochotę uczyć się, może kiedyś będę robić bardziej profesjonalne prace.

Sobota u nas typowo domkowa, dziś na 11 kulki w Media. Może któraś się dołączy ?? :Śmiech: Po obiedzie odwiedziny forumoej koleżanki z synkiem 3 dni młodszym od Kuby.
Zmykam myć głowę i robić cisto i sałatkę dla gości. Miłgo dnia. Buziaki dla dzieciaczków.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

życzę miłego dnia
M w pracy
Nikola tradycyjnie na rozpoczęcie dnia chciała Kubusia i za cholerkę nie mogłam jej przekonać do innej bajki ;)
w nocy słyszę "mamo! mamo!" pomyślałam sobie, że pewnie Nikola miała jakiś zły sen i mnie woła, idę a Nikola śpi, a Milka się odzywa "ceś, mlecio ciem" http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/g005.gif ta to potrafi wyrażać swoje pragnienia, więc na śpiku polazłam do kuchni, zrobiłam owo mlecio, wzięła pomachała mi i było po sprawie

Zaczęłam znów po długiej przerwie scrapkowac i jestem załamana jak oglądam profesjonalne prace... Mam ochotę uczyć się, może kiedyś będę robić bardziej profesjonalne prace.
pokaż swoje prace ;)

w kulki to bym nawet sie dołączyła, ale nie o 11, bo o 12 Milka chodzi spać, więc kicha, czasami o 11:30 już marudzi, a szkoda..

Odnośnik do komentarza

witajcie szczecinanki !!!!!!!!

my juz na nogach ,duzy w pracy, mały sie bawi ja bym jeszcze pospała bo poimrezowałm wczoraj i glowa troche duza:Padnięty::Oczko::Padnięty:

spóznione zyczonka dla Majeczki


Idzie myszka,idzie konik,
żabka,piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce-
masz już jeden roczek więcej!!:)

http://dl4.glitter-graphics.net/pub/529/529624dgtzmz33zz.gif

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

hejka

u nas wczoraj był Mateusz (z tego samego dnia co Jagódka)
Jagoda piszczała to Mateusz płakał, i na odwrót! Jagoda miała łzy jak grochy hahaha :Śmiech:
zdjęcie:
z rówieśnikiem :) - Galeria zdjęć Parenting.pl

Mama zamało zrobiła jedzonka... żarłoczek - Galeria zdjęć Parenting.pl

Gosia ooo jakieś wyjście było???
ja mogę tylko pozazdrościć, niestety nie mamy z kim Jagody zostawić...

Aneta Fajnie Milenka mówi!!!!!!!!!!!!!

Magda Pokaż co zrobiłaś!!
a ten suwaczek to pokazuje Twoją wagę?? 68kg?
pospałam dziś do 9 :Śmiech: ale to dlatego ze Jagoda poszła spać o 22, więc obudziła się o 8,30 i gadała w łóżeczku :Padnięty:

Galopek jak było na kręglach?????
ja sie nie chciałam uczyć, rzuciłam raz i mnie ręka bolała, więc stwierdziłam ze to nie moj sport...

Odnośnik do komentarza

dagles było wyjscie bylo :Śmiech: obiad z p prezes na szczescie powyzki dała ,a pozniej poszlismy do pubu Tabu na Wyzwolenia miałam nie isc ale nie żałuje wybawiłam sie na maksa ,w domu byłam 0 1.30 a o 7.30 młody sie obudzil i trzeba było sie podniesc :Padnięty::Padnięty::Oczko::Śmiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

hej hej

ależescie naskrobały przy niedzieli:Oczko:

ja tez mega niewyspana:Zakręcony: przy sobocie chcialam dluzej posiedziec i dzieki temu mam dzisiaj oczy na zapalki bo M obudzil nas o 6.40:Rozgniewany: i Dziunka nie chciala zasnąc nawet w moich objeciach...

udalo mi sie zaliczyc krotki spacer, bo nawet przestalo padac, mam wiec nadzieje ze mała pośpi dluzej a moze i ja sie zdrzemne:Oczko:

Madzia ale macie dzisiaj napiety grafik:Śmiech: miłego spotkanka!! u nas tez sie szykuje z forumową koleżanką:Oczko: moze bedą zdjatka??

gosiai ale Ci dobrze!! to jak sie pójdzie na impreze z szefową to dają podwyżke??:Spoko::Oczko:
ciesze sie ze humorek dopisuje, bo ostanio nie mialas tyle radosci..

atena no przeciez ja mieszkam w Policach to sie zorientuje!! ale jak szukalam to tez mialam problem...kurcze w ogole jest problem z nianiami!! ta moja niania sie nie nadaje do 3 dzieci, w ogole jest do wziecia na 3 dni w tyg. chyba szybciej znajdziesz u siebie w okolicy. A pochwal sie pracą:Oczko: czyżby szpital w policach??
Ale Ci Milka zrobila niespodzianke w nocy:Oczko: dobrze ze wiedziala co chce i poszła dalej spać:Oczko:

Ula w koncu sie wyspałaś!!! mam nadzieje ze Jagodzia nie bedzie plakala na nasz widok oraz psa, kota ...:Oczko:

Ja sie wcale nie przejmuje "gadaniem" Dziuni, przynajmniej nie pyskuje, hihihi, dzisiaj siedziala ładnie na nocniku z 20 minut po obaleniu butelki z piciem i nie zrobila niestety nawet kropelki, a wczoraj sie udalo:Śmiech: najwazniejsze zeby nie zmuszac, zreszta lato przed nami:Oczko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Sweet ja tez mam w planach kalendarz na cały rok…już go robie od początku grudnia’ Tu jest fajny ,może i Tobie się spodoba Untitled Document

Co do sobotniego wypadu to jednak nie załapałyśmy się na kręgle, trzeba wcześniej tor rezerwować a my pierwszy raz i nie wiedziałyśmy…za to miałyśmy wczoraj clubing…kilka lokali zwiedziliśmy, pupką nawet pokręciłam przy kubańskich rytmach .
Mam nadzieje, że niebawem robimy właśnie babskie spotkanko na kręglach jak wiele z Was nie grało a nawet niektóre lubią…a te które maja słabe rączki to wspomożemy, we dwie jedną kulą porzucamy …hehehe CO WY NA TO?

Wiecie co, muszę częściej tak wychodzić odreagowywać. Czuje się okropnie w jednej szkole. We wtorek i środę miałam zwolnienie na Maję a ze środy na czwartek Oliwia w nocy doStała uczulenia na szczepionkę dosutna. Wiecie co ja zrobiłam?...poryczałam się jak dziecko na myśl, że mam dzwonić z rana ,że mnie kolejny dzień w pracy nie będzie…zestresowana jestem na maksa.

Pytam siebie wiele razy, dlaczego ja w tym tkwię, pozwalam się tak traktować, tak męczyć?I nadal w tym tkwię, nie potrafię zrezygnować…nie wiem co mną kieruje..chyba nie lubię uciekać przed problemami…tylko dlaczego mi to tyle nerwów zżera???
Dziewczyny co do pozostawiania dzieci jestem gotowa z free pomagać…kiedyś nawet, jak Oliwia była mała chciałam stworzyć grupę dziewczyn o bezinteresownej pomocy…jakby co dziewczyn w miarę możliwości i braku gili w domu ;) chętnie zajmę się( a bardziej moje dziewczyny) brzdącem aby mamusia mogła sobie zaszaleć z tatusiem 

Dziękujemy wszystkim, za życzenia!
Ten dzień był wyjątkowy, bo moja koleżanka, z którą równolegle chodziłam w ciąży z Mają urodziła tego dnia śliczna Faustynę…waga…,5 kg…stało się to 20 minut później niż ja rok temu rodziłam Maję. Radość wielka!

Ja weekend szybki i cały poza domem, dalej mam nerwa na małża i to bardzo już dużego…weekend totalny bez męża…miałam go gdzieś…

Z Oliwią byłam w kinie na wiewiórach….ekstra, polecam dla wszystkich, uśmiałam się i tańczyłam prawie na fotelu w kinie, tak te wiewióry dawały czadu

A teraz hiper ekstra propozycja:

02.02.08 premiera „lejdis” poprzedzona występem chippedales-ów. Mam już 6 dziewczyn chętnych, powyżej 10 grupa zorganizowana bilet 11 złoty…która się pisze?

Atenko widzę, że u Ciebie zmiany ale tak jak pisałam, cholera ciężko o dobrą nianię za małe pieniądze, najlepiej po osiedlu porozwieszaj. Ja mam wrażenie, że teraz kobiety myślą, że to łatwy pieniądz i nie czując powołania podejmują się opieki ale tylko w celu zarobku.

A ja przed weekendem zaczęłam podczytywać różne blogi i chyba wykrakałam, bo na zajęciach miałam w ten weekend właśnie o tworzeniu i urozmaicaniu bloga…kurczaki, może zacznę pisać…wciągnęłam się…

Najgorsze…czasu brak!!!! Na scrapy, książki, film, kontakty towarzyskie…a tu jeszcze pisanie bloga a i maszyna w kącie do szycia stoi, bo sobie od teściów ostatnio przywiozłam z nadzieją, że będę szyła kiecki moim pannom…doba ma tylko 24h…niestety tylko :(

Przepraszam,że zajmuje tu tyle miejsca...ale nie wiem czy będę miała czas jutro popisać.
Jutro poniedziałek i na samą myśl mnie ściska...bleeee

Madzix od jutra ćwiczę ale tak po godzinie, poza tym pić dużo wody, jeść owoce.Jutro rozwieszam sobie ekstra babeczki w bikini w niebezpiecznych miejscach ( czyt. lodówka, szafka ze słodyczami Oliwii)

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

dziewczyny, wybaczcie, że się tu wcinam ale z prośbą wielką, mam nadzieję, że będziecie mogły mi pomóc
nietypowo ale szukam czegoś na wczasy w zachodniopomorskim a że z maluchem się wybieramy to chciałabym mieć jakieś sprawdzone miejsce

może będziecie mogły coś polecić, może wasi znajomi coś wynajmują, zależy mi na dobrych warunkach, oczywiście za jak najmniejsze pieniądze:oczko:

dziękuję bardzo

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...