Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

GosiaI współczucia ['] ['] ['] :(
Galopek ja chodzę do kina z Nikolą i tylko wtedy jak przyjeżdża moja mama lub tesciowa, bo daję im fuchę i mogą nacieszyć sie Milką ;) o Pleciudze myślała, ale w sobotę kicha, a w niedzielę na 11 to już mi sie nie chce zasuwać.
Imprezka była i sie skończyła, tak dzień w dzień to jakieś takie męczące...stara chyba jestem

Kim zdrówka, może to trzydniówka u małej, oby się szybko wyjaśniło.

Odnośnik do komentarza

Dagles lepiej...Madzix wczoraj farbnęła mi włosy przy piwku i już nie jestem blondi. Poza tym muszę wyjść gdzieś z rodzinką, bo oszaleję...za oknem mokro...choć słoneczko się czasem przebija.
Wymioty niech szybko miną!!!Zdrówka dla WAS!!!!

Atenko i jak mała, podobało sie jej?

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Gosiu
Ogromne wyrazy współczucia :(
Niech teść spoczywa w pokoju

Galopka
Jak kolor sie podoba w dziennym świetle?
Dzis mam przyjść podciąć????????????????????????????????????????????????
Idziemy na kulki koło 15-16, może chcecie sie przyłączyć?

Kimi
Na razie nie mam nikogo do polecenie na nianię, ale będe miała na uwadze! Może poszukaj u siebie jakiegos Mini?
Ze spotkania jak zwykle nici?! Pewnie spotkamy sie na wiosnę ;-)
Mam nadzieję, że Ninka juz lepiej.

Buu, zmęczona jestem, a musze się wziąć za sprzatanie, pobojowisko w domu, a ja tak nie lubię!!!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

hej hej

Gosiu strasznie mi przykro:(

  • trzymajcie sie...

  • Atena dziekuje u nas lepiej, bo nie ma temp od wczoraj, chociaz w nocy standardowo o 3 sie obudzila i wylądowala u nas w łóżku, byla troszke rozpalona ale moze jej bylo za cieplo?? dzisiaj zaczela pokasływac....
    chyba jutro zakupie jakis syropek...
    fajnie ze juz chodzicie sobie z córa do kina i na zakupki, niedlugo bedzie pic kawke i plotkowac;-)

    Madzia moja jeszcze niewyraxna jakas jest, jeszcze dzisiaj zaczela pokasływac wiec nie ma co brac ją do Kubusia, po co mialby cos zalapac, w zasadzie to nie wiem czy jakas infekcja sie nie rozwija i moze wybiore sie do lekarza zeby ja osłuchał.
    Znalazlam ogloszenie w Policach, dziewczyna 28 lat ma juz 8 m-czna coreczke i jest z nia w domu, chce wziac w opieke jeszcze jedno dziecko. zadzwonie i sie wypytam, ale ciagle mi sie zdaje ze moze moją Niunie gorzej traktowac...

    galopek ale Ci dobrze!!! fryzjer na miejscu;-) pochwal sie co Ci Madzia namalowała na głowie!!
    ja mam jutro malowanko, bo bedzie moja mama, tak wiec wybieram sie do sklepu po farbe, jeszcze nie wiem jaki kolor....;-)

    Ulcia całe szczescie ze wymiot byl 1-razowy!!! czasem sie tak zdarza...widze ze czujesz sie różnie, ale juz jutro idziesz do gastro?? koniecznie napisz co wyszło!!

    ja siedze na necie i szukam prezentow!! wiekszosc mam juz kupione, ale jeszcze patrze za czapką za Ninki, nie mam pomyslu co kupic 10 latkowi ktory ma wszystko ale interesuje sie szachami??

    Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

    http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

    Odnośnik do komentarza

    Kasia cieszę się ze u Was lepiej!!!
    no to daj znać jak ta rozmowa z ta dziewczyną. ja jutro zapytam tej kolezanki mojej.
    z prezentami to niełatwo jest... my jeszcze nic nie mamy, ale planujemy jakieś drobiazgi.
    Moze jakąś gre planszową...

    Piotr wczoraj kupił scrabble. trudne to jak cholera. na ich stronie proponują takie wyrazy, ze nikt ich nie zna :/ a to bez sensu...

    Aneta
    no czaję... czasem w tych bajkach przesadzają z mądrowaniem... Nikola dzielna! Moze zostanie sędzią????? :)

    Odnośnik do komentarza

    kim30-i Ja się ciesze ,pozatym bardzo blisko domu i my tak smo juz dawno nigdzie nie bylismy.A i Sylwestra zawsze spędzaliśmy w domu .Za rok planujemy święta i Sylwestra w górach:yes:Moze kup mu szachy szklane w Lidlu widzialm takie :)
    galopek-no ciesze sie że nastroj lepszy ,ja z mężem do 2 w nocy siedzielismy w Andrzejki.Dzieci spały a my gadalismy jakbyśmy sie ledwie co poznali :yes:A pozatym Monika przyjezdza moze sie w koncu zobaczymy co:yes:
    A co do kina moje kochane to Ja juz dawno nie bylam w Beybi kinie buuuuu zawsze chodziłam z Kasią jeszcze jak cycowa była .No ale zato kupilismy sliczny telewizorek 37 cali z HDF i oglada mi sie tak jak w kine.W czoraj na CYFERCE+ była premiera "happy więcej" supr usmiałm się polecam naprawde rewelka:money:

    http://img208.imageshack.us/img208/2987/c0167ij67ikvk9vt5.jpg

    Odnośnik do komentarza

    hej hej

    Ula uwielbiam grac w scrabble!! kiedys siedzialam na literakach w necie i gralam wirtualnie, ale bardzo mnie wciagalo i na nic wiecej nie bylo czasu;-)
    a w czworke na pewno jest niezla zabawa;-)

    Gieniusia swietny pomysl z tymi szklanymi szachami, zaraz lookne jak wyglada sytuacja na allegro;-)

    jutro zacznijcie dzien od mocnej kawy bo ma byc bardzo niskie cisnienie :kawka:

    Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

    http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

    Odnośnik do komentarza

    czesc!
    dziekuje wam wszystkim za cieple slowa.

    Teściu
    wczoraj poszedł do pomieszczenia ktore remontował zakrecic kran i tam go zator dorwał ,tesciowa go znalazła,straszne ,był kochanym człowiekiem nikomu sie nie skarżył zawsze wszystko robił dla wszystkich a sam był na szarym koncu i nie przyznawał sie ze go cos boli.Pózniej moj tato Adam ,tesciu siostry Adama i kolega przeniesli go do domu i tam Adam i moj tato umyli i ubrali i czekalismy az przyjada po niego sorry ale musiałam to napisac tyle dobrego od Niego dostałam przepraszam

    http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

    BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

    Odnośnik do komentarza

    Gosia oj... jakie to okropne ze dobrzy ludzie odchodzą!!!! :cry::cry:
    Trzymajcie się jakoś...

    Kasia Jak dziś Ninka??????
    a gdzie grałaś on-line? Ja musze się podszolić bo na razie to porażka... :/

    Gieniusia Mi się marzą święta w górach!! Nie lubie siedziec za stołem całe 3 dni... (bo to wiąże się ze staniem przy kuchni pare dni wcześniej)
    A mój Piotr tv juz na czerwiec zapowiedział na jakiś finał czy coś tam w piłkę... No co ja mam do gadania ;) Jak odbiór? lepszy?

    Odnośnik do komentarza

    Gosiui -Bardzo mi przykro ,wiesz ktos kiedys powiedział .
    Czlowiek tak dlugo zyje jak sie o Nim mowi i pamięta.

    Dagles-i tak naprawde Ja mam dość stania i gotowania święta nie sa dla mnie odpoczynkim ale meczarnią i dltego juz z moim M ustalismy że za rok jedziemy.Co do TV to kupilismy Samsunga 37 cali wygląda on tak http://www.ceneo.pl/596140,co do odbioru musielismy kupić kabel HD kosztuje kolo 90 zł wymienialismy czasze od CYFRY+z 60 na 90 oraz byla dokonana wymiana dekodera ,teraz mamy taki z mozliwościa nagrywania.Ale to wsztko jest potrzebne do lepszej jakości.I naprawde moge powiedzieć w 100% ze widac nawt jak murawa jest skoszona a na głowie mozna włosy liczyć tak dokładnie widać:yes:

    kim30-Mi osobiście sie bardzo podobają w Lidlu byly takie szachi i dotego jakieś inne gry bardzo fajny zestaw:yes:

    http://img208.imageshack.us/img208/2987/c0167ij67ikvk9vt5.jpg

    Odnośnik do komentarza

    Gieniusia Niestety link mi sie nie otwiera, moze później spróbuję.
    Kurcze to super ze taki ładny odbiór! Moze i ja na tym skorzystam (w przerwie meczu) Nie wiedziałam, ze antenę tez trzeba większą mieć... Bo o dekoderze to juz mi Piotr marudzi ze bedzie zmieniał... :)
    Co do świąt... zawsze wszyscy sie nimi zachwycają, i ja myslałam ze tylko mnie męczą... nie dość ze przed świętami martwisz sie coby wszysktko w tych kolejkach zakupić, potem godziny przy kuchni a na koniec "wyczekane" siedzenie przed TV i zastawionym stołem... brrr... Jendyna pociecha ze tesciowa naprawde nieduzo szykuje, wiec i ja nie musze sie niewiadomo jak starać. a po drugie - pierwsze święta z Jagódką!!!!!! :D :D :D

    Odnośnik do komentarza

    ja nie narzekam, lubię święta, zwłaszcza, że jadę "na gotowe " ;) jak będę kiedyś musiała robić to pewnie wszystko kupię hehe i też będzie fajnie, bo nienawidzę stać przy garach

    z gorszych rzeczy dostałam właśnie do zapłaty rachuneczek za parkowanie w roku 2005/2006 wrrr szlag, muszę napisać o rozłożenie na raty, zwłaszcza, że za cholerę w 7 dni nie zapłacę, skąd mam niby kasę wziąć hę...nie wspomnę, że połowy ulic, na których niby parkowałam to nie znam i nie wiem, gdzie one są :/

    Odnośnik do komentarza

    Dagles
    Gieniusia Niestety link mi sie nie otwiera, moze później spróbuję.
    Kurcze to super ze taki ładny odbiór! Moze i ja na tym skorzystam (w przerwie meczu) Nie wiedziałam, ze antenę tez trzeba większą mieć... Bo o dekoderze to juz mi Piotr marudzi ze bedzie zmieniał... :)
    Co do świąt... zawsze wszyscy sie nimi zachwycają, i ja myslałam ze tylko mnie męczą... nie dość ze przed świętami martwisz sie coby wszysktko w tych kolejkach zakupić, potem godziny przy kuchni a na koniec "wyczekane" siedzenie przed TV i zastawionym stołem... brrr... Jendyna pociecha ze tesciowa naprawde nieduzo szykuje, wiec i ja nie musze sie niewiadomo jak starać. a po drugie - pierwsze święta z Jagódką!!!!!! :D :D :D

    Wiesz ten dekoder to super sprawaz mozliwościa nagrywania M oglada mecz a Ja nagrywam sobie to co mialam ochote oglądać albo odwrtnie.On nagrywa a Ja oglądam.Ta antena jest do zwiększenia sygnału.
    A mnie pociesza ze moja teściowa przyjedzie a my na Sylwka hi,moja mama badzie na święta i nie stety wszko na mojej głowie:mikolaj:
    atena-no to pewno nie malutki ten rachunek ,i jestes zła bo nie fajnie tak przed świętami dostać takiego bonusa:tussor:

    http://img208.imageshack.us/img208/2987/c0167ij67ikvk9vt5.jpg

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...