Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko moze ktoras miala problemy u dziecka z AZS? mala moja cierpi na nietolerancje bialek czyli ze swojej diety wyeliminowalam jajka wolowine cielecine mleko i przetwory mleczne ale wczoraj zjadlam paste z lososiem i dzis u Julki na policzkach pojawily sie najpierw grudki a potem zaczerwienilo sie to wszystko i nawet pojawil sie lekki wysiek .strasznie to wyglad az mi sie plakac chce jak na nia spojrze.podalam rano od razu clemastin 2ml.i teraz wieczorem i dwa razy posmarowalam cortineffem.wiem ze bez zgody lekarza nie mozna ale to lekka masc do oczu wiec wyczytalam gdzies ze dziecku lekarze tez przepisuja bo przeciez do poniedzialku jakos musze jej pomoc.mala jest pogodna i nie widac zeby jej to specjalnie przeszkadzalo ale to moze wynik dzialania clemastinu..czy moge jeszcze jakos jej pomoc moze jets cos co pomoze mi zwalczyc te grudy?wyglada to tak jakbym ja czerwonym lakierem do paznokci pociagnela...okropne.moj syn tez alergik ale nie mial az takiej reakcji ostrej nigdy...dziewczyny pomozcie czekam na podpowiedzi jak sobie radzicie w takich sytuacjach..czekam niecierpliwiei z gory dzieki.swoja droga durna ze mnie amtka zezrec takie cholerstwo toz to tyle chemii ma...sama mam do siebie pretensje i wiem ze tylko na lanie zasluguje

Odnośnik do komentarza

zobaczcie jak to wyglada
http://img26.imageshack.us/img26/4731/1503090855.th.jpg
http://img26.imageshack.us/img26/2964/1503090852.th.jpg
http://img26.imageshack.us/img26/457/1503090853.th.jpg
bylam dzis w dzieciecym szpitalu klinicznym na izbie przyjec i obejrzala ja lekarz dyzurna i powiedziala zeby linomagiem smatrowac podac do clemastinu wapno i jeszcze fenistilem smarowac a jak nie poprawi sie w ciagu 4-5 dni to mam isc do lekarza chyba ze dzis sie jeszcze bardziej zaogni to juz jutro.ale ja i tak pojde jutro jeszcze do alergologa syna to obejrzy i julke jeszcze .nie moge sobie darowac zeby losos tak silnie uczulil julcie.a ja durnowata tez powinnam wiedziec ze trzeba byc ostroznym...

Odnośnik do komentarza

Czesc MAMO ANIOLKA!!!

Na wstepie zaznaczam, ze nie jestem lekarzem i kiedy znalazlam sie w Waszej sytuacji, tzn. przy najwiekszym wysypie AZS naszego synka chodzilam od lekarza do lekarza az... znalazlam rozsadnego, czego i Wam zycze!!! Dobra opieka lekarska to podstawa.
Ale pisze po to, zeby przede wszystkim jakos Was pocieszyc jesli sie uda... To minie jak tylko dojdziecie do tego co tak naprawde dziecku zaszkodzilo, bo nie musial to byc wcale tunczyk... Ja tez przechodzilam najbardziej scisle ze scislych diety przez kilka miesiecy, bardzo rygorystycznie ich przestrzegalam i oprocz pogorszenia nastroju nie zauwazylismy zadnych zmian.
Pomoglo nam natomiast nawilzanie skory kosmetykami A-Dermy, bezwglednie przed i po spacerach oraz kilka razy w ciagu dnia. Wazna u nas byla wlasnie czestotliwosc, cienkie warstwy, ale czesto... Nie musi to oznaczac, ze u Was to jest to samo, ale wazny jest przede wszystkim spokoj i niestety cierpliwosc...

Zycze duzo sil!!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

dziekuje ci za slowa otuchy.ja mam dobrego lekarza ktory kieruje syna ciagle jest to pani alergolog ktora zajela sie lukaszem jak ten dostal zapalenia pluc ktore ulatwilo rozwoj astmy u syna dopiero ona potrafila ustawic jako tako leki i syn mimo astmy i alergii jak na razie czuje sie dobrze.nie sadzilam tylko ze to samo bedzie z julka tzn ze u niej dojdzie az do tego bo u syna nie bylo takich objawow skornych jak u julki.on bardziej reagowal w wieku niemowlecym ukladem pokarmowym mial lekkie wysypi ale nie takie rozlane saczace sie rany.a co to za kosmetyki co pisZesz?gdzie je kupowac?ja mysle ze to byl ten losos jednak bo dotad zdarzalo mi sie zjesc rozne rzeczy bo nie sposob wyeliminowac wszystkiego i zawsze gdzies sie trafilo a to jajko a to mleko ale nie bylo nic dopiero po tym lososiu na drugi dzien od razu wywalilo na buzce.a lekarz na izbie przyjec dzis mowila ze ryby tsa silnie alergizujace...szkoda bo je uwielbiam...tak czy siak czeka mnie znow lazenie do alergologa zJulka teraz.dzieki za odpowiedz pozdrawiam i wam rowniez zycze zdrowka

Odnośnik do komentarza

Mamo Aniołka, rzeczywiście buzia wygląda nienajlepiej, ale tak sobie myślę, ze zamiast sobie wyrzucać, trzeba się cieszyć, ze Julka tego nie czuje, ze ją nie swędzi itp. Bo to dopiero by było... Powiem Ci, że jak czytałam Twoje posty w forum ekspertów Pani Doroty, to pełna podziwu byłam i myślałam sobie, ze super mamą jesteś, bardzo mądrą i gotową wiele poświęcić dla dobra dziecka. Trzymaj się dzielnie. Życzę CI, żeby kłopoty z buzią maleństwa szybko minęły! Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

krysiak
Mamo Aniołka, rzeczywiście buzia wygląda nienajlepiej, ale tak sobie myślę, ze zamiast sobie wyrzucać, trzeba się cieszyć, ze Julka tego nie czuje, ze ją nie swędzi itp. Bo to dopiero by było... Powiem Ci, że jak czytałam Twoje posty w forum ekspertów Pani Doroty, to pełna podziwu byłam i myślałam sobie, ze super mamą jesteś, bardzo mądrą i gotową wiele poświęcić dla dobra dziecka. Trzymaj się dzielnie. Życzę CI, żeby kłopoty z buzią maleństwa szybko minęły! Trzymam kciuki :)

dziekuje za dobre slowa i tak mysle sobie ze normalne jest to ze kazda mama chce dla swojego malenstwa to co najlepsze i kazda z nas jest super mama bez wzgledu na wszystko.na szczescie dzis juz jest duzo lepiej smarowanie linomagiem dalo dobre efekty zmiekczylo skorupke i ogaslo od clemastinu za parwe dni zapomnimy juz o lososiu hehe.uczymy sie na bledach i ja juz bede naprawde ostrozna z tym co jem.swoja droga wszedzie pelno jest swinstwa i nie ma juz praiwe niczego co nie szkodziloby dziecku no chyba ze sama wychodujesz i zrobisz.jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam serdecznie zyczac rowniez duzo zdrowka i samych radosnych chwil z dzieciatkiem edyta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...