Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

didianka
Hej mamusie
nareszczie dorawla msie do komputerka :)
moje dziecko oczywiscie ma brzydkie kupy - biegunkowe ze sluzem. dzis bylismy u lekarza no i mamy skierowanie do gastrologa... jestem zalamana... :Smutny::Smutny::Smutny::Smutny: ja ciagle na diecie nic nic - waze juz 45 kg... a przed ciaza wazylam 53kg...
pozatym jestesmy po weekendzie weselnym kuzyna i takie tam...
tesknilam za wami mamuski ale niestety nie mialam dostepu do necika - a dzis jestem u mamy swojej i zagladam :)
co do sloiczkow - czyli jedzonak innego - moj uwielbia hippy z ziemniakow z indykiem - polecam!! ale przy jego problemach musze sie zatrzymac z wprowadzaniem nowych potraw
pozdrawiam :)

Didianko trzymam w kciuki za Was.Szkoda ze tak was to meczy.Trzeba miec nadzieje ze bedzie lepiej.Maly bedzie coraz starszy i bedzie lepiej.Daj znac co powie lekarz.Zobaczysz bedzie dobrze.Tylko trzeba sie martwic o Ciebie bo jeszcze troche i nam znikniesz.:Szok:Daj znac koniecnie co powiedzial lekarz.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21916.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-21915.png http://s2.pierwszezabki.pl/012/012048980.png?3058

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Myszko a jak tam maly z ta alergia co mial byliscie u lekarza . My dzis bylismy na zakupach kupic przed wyjazdem malej fotelik i ine rzeczy potrzebne na wyjazd . Wczoraj dostalam od kuzynki mate edukacyjna dla malej jak dzis ja wlozylam to tak sie cieszyla ze . MAla juz spi a ja mam czas dla siebie jak pomysle ine rzeczy musze jeszcze zrobic przed wyjazdem to az mnie glowa boli . jutro jade z mala do neurologa na kontrole w zwiazku z tym jak mala mi spadla 3 miesiace temu .

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
Myszko a jak tam maly z ta alergia co mial byliscie u lekarza . My dzis bylismy na zakupach kupic przed wyjazdem malej fotelik i ine rzeczy potrzebne na wyjazd . Wczoraj dostalam od kuzynki mate edukacyjna dla malej jak dzis ja wlozylam to tak sie cieszyla ze . MAla juz spi a ja mam czas dla siebie jak pomysle ine rzeczy musze jeszcze zrobic przed wyjazdem to az mnie glowa boli . jutro jade z mala do neurologa na kontrole w zwiazku z tym jak mala mi spadla 3 miesiace temu .


kurcze jak na złośc alergolog ma 2 tygobnie urlopu!!!!
a małmu oczka puchną wydaje mi sie ze to będzie coś alergiczne!
martusia udanego wyjazdu ci zycze!
NAPISZ CO TAM U NEUROLOGA JUTRO?
BUŻKA

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

my juz wstalysmy moja oczywiscie wstala o 6,30 jak tatus zamknal za soba drzwi niedluo szykujemy sie do lekarza ciekawe ile tam spedzimy czasu pogoda zapowiada sie nawet ladna sloneczko swieci a jak u was mamusie ?

Odnośnik do komentarza

witam :) tka pogoda a po lekarzach trzeba biegac ...moj odpukac narazie niepotrzebuje wizyty :) ale wiem ze ma niedobor zelaza i bedzie musial brac...wczoraj troche marudzil no ale pewnie pogoda bo padało u nas...dzisiaj juz maly broi :) pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
myszko a zrobilas tak jak ci mowila alicja tym rumiankiem . napisze milego wieczorku maly pewnie juz spi duzy chlop z niego . a powiedz mi jakie pampersy uzywasz i wagowo


:Całus:hejka:Całus:
przetarłam małemu te oczka rumiankiem wczoraj na wieczór i widze dzisiaj poprawe ale i oczka i tak sa minimalnie podpóchniete!!!!!!!!
uzywam pampersów bella happy od 12 do 25 kg(3)
dziewczyny jestem wszkoku mały poszedł spać mi o 21 przebudził sie na mleczko o 3.00 i spał mi do 8.00!!
:Szok:szok!!!!:Szok:
:Całus:buzka:Całus:

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
my juz wstalysmy moja oczywiscie wstala o 6,30 jak tatus zamknal za soba drzwi niedluo szykujemy sie do lekarza ciekawe ile tam spedzimy czasu pogoda zapowiada sie nawet ladna sloneczko swieci a jak u was mamusie ?


u nas zapowiada sie super dzionek!!!!!!!!!!!
słoneczko dopisuje!!!!!!!!
:Całus:bużka:Całus:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

My juz przyjechalysmy i pani doktro powiedziala nam ze wszystko ok tylko jak mala nie bedzie sie przewracac z brzuszka na plecki do konca lipca to czeka nas rechabilitacja ale mam nadzieje ze nie bedzie trzeba . Myszko to wkoncu sie wyspalas . U nas pogoda raz slonce i chmury jakby zachwile mialo padac . Mala akurat spi zasnela juz w samochodzie zmeczona byla . Alicja ja robilam niedawno porzadek w szfie malej bo w niektorych rzeczach juz nie chodzi i trzeba bylo oddac a sie juz dostalo nastepne i nie ma gdzie tego wlorzyc :((

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
My juz przyjechalysmy i pani doktro powiedziala nam ze wszystko ok tylko jak mala nie bedzie sie przewracac z brzuszka na plecki do konca lipca to czeka nas rechabilitacja ale mam nadzieje ze nie bedzie trzeba . Myszko to wkoncu sie wyspalas . U nas pogoda raz slonce i chmury jakby zachwile mialo padac . Mala akurat spi zasnela juz w samochodzie zmeczona byla . Alicja ja robilam niedawno porzadek w szfie malej bo w niektorych rzeczach juz nie chodzi i trzeba bylo oddac a sie juz dostalo nastepne i nie ma gdzie tego wlorzyc :((



ciesze się, że wszystko dobrze!
trzeba być dobrej myśli , ze żadnej rehabilitacji nie będzie!!!!!!
masz silne dzieciątko!!!!!!
wreście się wyspałam!
hihi

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
no wlasnie widze ze i dobry humorek dopisuje mi akurat az taki dobry to nie . a maly ma jeszzce te dusznosci z kaszelkiem ?


:Histeria:właśnie to jest ten problem, że ma !!!!!!:Histeria:
przeciez go juz to męczy z 2 miesiące!!!!!!!:Szok:
:Histeria::Histeria:nasila sie to gdy wracamy ze spacerku!!!!:Histeria::Histeria:
wczoraj kacperek na wieczór miał podpuchnięte oczka takie czerwone i drobna jakąś wysypke pod oczkami na tym podpuchniete!!!!!!:Rozgniewany:
i nie wiem co grane!:Rozgniewany:
ale ja podejrzewam, ze to cos alergologiczne!
tylko alergolog na urlopie!:Rozgniewany:
hihi
musiamy troche poczekać!
:Całus:bużka:Całus:

ps. martusia czemu nie masz humorku?
taka fajowa pogoda!
:Uśmiech:uśmiech poprosze!:Uśmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Bo ta pogoda mnie dobija i nie wyspalam sie zbytnio , chyba posiedzimy dzis z mala w domku bo jak widze ta podoge to az strach . MUsialabym posprzatac troszke ale mam lenia starsznego . Widze ze masz klopotki z podjeciem decyzji co to spiralki wiem ze zalozyla ja sobie regina wiec moze ja spytaj o rade , ja nic nie zakladam ani nie biore zadnych tabletek mozna zawsze inaczej uwazac:Uśmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
Bo ta pogoda mnie dobija i nie wyspalam sie zbytnio , chyba posiedzimy dzis z mala w domku bo jak widze ta podoge to az strach . MUsialabym posprzatac troszke ale mam lenia starsznego . Widze ze masz klopotki z podjeciem decyzji co to spiralki wiem ze zalozyla ja sobie regina wiec moze ja spytaj o rade , ja nic nie zakladam ani nie biore zadnych tabletek mozna zawsze inaczej uwazac:Uśmiech::Śmiech:


co miałas na myśli inaczej uważać?
bużka

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
myslalam tutaj o sexsie przerywanym nie do konca , a co do zastrzykow to moja kolezanka sobie zafundowala taki zastrzyk i tzk przytyla ze teraz sie odchudza . pozdro


o na przerywany sex to bym sie już wogle nie odważyła!
podziwiam cie martunia!
u mnie jest chyba za duży lęk przed 2 ciąza!
:Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza

myszka19842
martusia9876
myslalam tutaj o sexsie przerywanym nie do konca , a co do zastrzykow to moja kolezanka sobie zafundowala taki zastrzyk i tzk przytyla ze teraz sie odchudza . pozdro


o na przerywany sex to bym sie już wogle nie odważyła!
podziwiam cie martunia!
u mnie jest chyba za duży lęk przed 2 ciąza!
:Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus:

Masz racje Myszka.Ja tez nie bralam przerywanego pod uwage nawet.Do czasu zalozenia spirali stosowalismy gumki.Ale jak juz mam spirale to nareszcie mozna sie normalnie poseksic.Ja sobie spirale chwale:Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21916.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-21915.png http://s2.pierwszezabki.pl/012/012048980.png?3058

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

regina224
myszka19842
martusia9876
myslalam tutaj o sexsie przerywanym nie do konca , a co do zastrzykow to moja kolezanka sobie zafundowala taki zastrzyk i tzk przytyla ze teraz sie odchudza . pozdro


o na przerywany sex to bym sie już wogle nie odważyła!
podziwiam cie martunia!
u mnie jest chyba za duży lęk przed 2 ciąza!

:Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus:


Masz racje Myszka.Ja tez nie bralam przerywanego pod uwage nawet.Do czasu zalozenia spirali stosowalismy gumki.Ale jak juz mam spirale to nareszcie mozna sie normalnie poseksic.Ja sobie spirale chwale:Całus:

a od dawna masz załozona spirale?
ile cie kosztowałą spiralka?
buzka

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

regina224
Myszka ja zalozylam sobie miesiac temu.Placilam 400 zl.To i tak taniej wychodzi niz pigulki.Ja mam ta 5 letnia miedziana.Lekarz powiedzial ze za mloda:Oczko: jestem na hormonalna.Musze napisac ze lepiej mi z ta spirala niz z pigulkami.Moj Kordian jest z nami mimo pigulek.Zobaczymy moze spirala jest pewniejsza.:Uśmiech:


o to ja pigułek niet bo widze ze sa nie pewne!
ale i tak nie ma 100% sposobów na unikniecie 2 ciaży!
sorki skłamałam!!!!!!!!!
jest!!!!!!!
:Histeria::Histeria::Histeria:celibat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:Histeria::Histeria::Histeria::Histeria:
:Całus:buzka:Całus:

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

regina224
Masz racje Myszko 100%nie ma ale zawsze z zabezpieczeniem trudniej w ciaze zajsc.Ja to sobie nie wyobrazam nastepnej ciazy.Pozatym napewno bym miala jeszcze wieksze problemy z donoszeniem niz tej z Kordiankim.
Na celibat to sie nie pisze:Oczko:


:Histeria:boże jak byśmy zmęzem wpadli to chyba bym sie załamał!!!!!!!!!:Histeria:
:Histeria::Histeria::Histeria::Histeria::Histeria::Histeria::Histeria::Histeria::Histeria::Histeria::Histeria::Histeria::Histeria::Histeria::Histeria:
o kacperka naszego straralismy sie ponad rok myślałąm, że juz jest nie tak !!!!!
ale w niedłuim czasie okazało sie ze kosze pod serduszkiem małe dziecię!!!!!!
chce aby 2 dziecko było tak samo zaplanowane a nie padło ofiara wpadki!~
:Całus:buzka:Całus:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...