Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agula7777

A gdzie reszta lasek?:hmm:
Ja się tak nudze,że szok,nie mam się do kogo odezwać:kiepsko:

Martuś jak tam zdróweczko?
Magduska jak maluszek?
Agusia podrzuć pare rogalików-tak mnie dziś wzięło na słodkie,że szok,hihi:36_2_15:
Aga z tą MAFIĄ nie ma się co patyczkować,tylko walić z grubej rury:)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam ja podziękuje za słodkie ale kawkę chetnie :))

Agula zdrówko tak sobie dziś mam dosyć już mojego dziecka ryczy byle czego teraz naszczęście poszło spać ale się zobaczy jak wstanie .Byliśmy tez na małym spacerku a jak wstanie jedziemy do mojego dziadka , bo nie wiadomo jeszcze ile pozyje :((((
Jadę sama bo z M nie gadam i nie chce jechać , tymbardziej ze jego siostra ma jutro imieniny i chce iść z Gabi a ja nie idę bo za sobą nie przepadamy .

Aguś my już wiele razy jechałyśmy autobusem małej zawsze się podoba

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

kwiatuszek9876
Witam ja podziękuje za słodkie ale kawkę chetnie :))

Agula zdrówko tak sobie dziś mam dosyć już mojego dziecka ryczy byle czego teraz naszczęście poszło spać ale się zobaczy jak wstanie .Byliśmy tez na małym spacerku a jak wstanie jedziemy do mojego dziadka , bo nie wiadomo jeszcze ile pozyje :((((
Jadę sama bo z M nie gadam i nie chce jechać , tymbardziej ze jego siostra ma jutro imieniny i chce iść z Gabi a ja nie idę bo za sobą nie przepadamy .

Aguś my już wiele razy jechałyśmy autobusem małej zawsze się podoba

Marta tak to już jest z tymi facetami,raz lepiej raz gorzej.
Nie ma się co przejmować,u nas tez nieraz są ciche dni.
No u nas Karolka nie zdąrzyła poznać dziadka-tak bywa:(

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Agula wiem że tak jest narazie nie gadamy 3 dni ja nie mam zamiaru wyciągnąć ręki . chodz jakoś dziwnie mi bo bardzo rzadko się kłócimy .

Gabi poznała tylko jenych dziadków babci wogóle nie pamieta bo miała 5miesięcy jak zmarła a dziadek 3 tyg temu dostał udar i leży i nie waiadomo ile jeszcze pożyje :((

Co sama dziś w domku ??? Widzisz od każdej dostałaś wyzywanie że masz zostać !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

kwiatuszek9876
Agula wiem że tak jest narazie nie gadamy 3 dni ja nie mam zamiaru wyciągnąć ręki . chodz jakoś dziwnie mi bo bardzo rzadko się kłócimy .

Gabi poznała tylko jenych dziadków babci wogóle nie pamieta bo miała 5miesięcy jak zmarła a dziadek 3 tyg temu dostał udar i leży i nie waiadomo ile jeszcze pożyje :((

Co sama dziś w domku ??? Widzisz od każdej dostałaś wyzywanie że masz zostać !!!!!!!!!

Gdyby nie to,że z wami pisze się zarąbiście to pewnie juz bym napisała o usunięcie
Ale co tam..nie musze tam pisać-po co się denerwować:)

Dziś sama z Karolą i nudze się jak diabli:(

Pamiętam jak moja babcia dostała udar,to modliłam się tylko o to,zeby jak najszybciej odeszła-widać było jak się męczy:(

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Zapomniałam się pochwalić,że Patrycja juz nie robi na nocnik tylko na kibelek:)
Kilka dni temu kupiliśmy taką deseczke na kibel i tak jej się spodobało,że szok.
Miała nawet kilka pampersów,to wyrzuciła do kosza:)hehe

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

kwiatuszek9876
Karola śpi ? Nie wybieracie się na spacerek u nas ładne słoneczko śiweci . Coś forum mi wolno chodzi? a tobie?

Narazie spi,ubralam ją i otworzyłam okno:)
A na spacerek nie ide,bo nie chce ludzi straszyć:alajjj:
A mi forum dziś chodzi świetnie:)))

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

kwiatuszek9876
Jak ludzi starszyć co?????

Przeciesz ładna jesteś co ty kobieto mówisz . A nadal masz ten blond co na zdjeciu?

Nadal,nawet troszke jaśniejszy,bo robiłam odrosty ale dziś koszmarnie się czuje i nic mi się nie chce:(

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Jakis brązki ale to moje zdanie więc nie bierz sobie do serca tego .

Musze budzić moją gnidkę i się szykować :))) Ale jakoś mie się nie chce . Tak myślę czy się jeszcze raz spytać m czy jedzie albo kartke mu napiszę :))

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

kwiatuszek9876
Jakis brązki ale to moje zdanie więc nie bierz sobie do serca tego .

Musze budzić moją gnidkę i się szykować :))) Ale jakoś mie się nie chce . Tak myślę czy się jeszcze raz spytać m czy jedzie albo kartke mu napiszę :))

Za pózno:36_2_15:
Juz kiedyś tak miałam i bardzo mi się podobało:)
A napisz mu kartke:lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...