Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agula7777

kwiatuszek9876
Nie ma sprawy Agulak podeśle :))

Agula a twoja mała robi już na nocnik i pieluch nie ma ?? A smoka ?

Patrycja robi na nocnik-nie mam z tym już problemu,a co do smoczka to nigdy go nie miała-nie chciała-tak samo jak Karolka:)

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

kwiatuszek9876
No to masz super
widzę że zostałyśmy same ale co tam wązne że fajnie :))))

Widzę że dziś na grudnióweczki nie zaglądałaś a ta dziewczyna coś do ciebie się teraz podlizuje :)

Nie mam zamiaru tam zaglądać,bo nie napisałam nic takiego i nie podważałam niczyich tez.
Napisałam to co myśle...

Robiłam frytki,bo Patka nudziła:)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

A powiem ci że nie ma co z nia gadać , zawsze możesz wejść i pisać z innymi a z nią nie . Ja np. jestem za tym żeby dawać herbatkę ale każdy robi jak uważa . Nawet teraz gdy nasze dzieciaki są duże to widac że niektóre jedzą to a inne tego nie dawaja

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

kwiatuszek9876
A powiem ci że nie ma co z nia gadać , zawsze możesz wejść i pisać z innymi a z nią nie . Ja np. jestem za tym żeby dawać herbatkę ale każdy robi jak uważa . Nawet teraz gdy nasze dzieciaki są duże to widac że niektóre jedzą to a inne tego nie dawaja

Ja napisałam to co mi moja położna powiedziała i to co robiłam poprzednio,że jak się karmi piersią to nie trzeba dawać herbatek.Nie napisałam nic więcej
A jak ktoś od razu do mnie wyjeżdza,ze piczka agula podważa tezy,no sorry.

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

kwiatuszek9876
Powiem ci że kazda położna powie ci coś innego jedna mówi dopajać tymbardziej w zime a druga ze na dwór możesz wyjsć dopiero po miesiącu i na 15 minut a następna że na godz .

Wiem i dlatego napisalam tylko swoje zdanie-zresztą tak samo jak reszta.

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

kwiatuszek9876
oj jakoś mni się nic nie chce i jeszcze do tego chyba włoże sobie do nosa jakiś korek bo zaczeło lecieć :(((

Dziewczyny a wasze dzieci sprzątają po sobie??
I dajecie jakieś kary?

Chyba jesteś dziś skazana na moje towarzystwo:smile_jump:
Mam chociaz nadzieje,ze Ci nie truje:ehhhhhh:
U mnie z tym sprzątaniem to bardzo różnie bywa...
A co do kar,to owszem stosuje,zakaz ogladanie telewizji-bajek:)

Martuś zdrówka życze:):in_love:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Nie coś ty nie zanudzasz mnie wręcz przeciwnie zabawiasz :))))

No u mnie też są kary tzn. idzie na karną poduszkę i robi to co miała zrobić . Chodź też jest że bajek niew wolno .

A długo twoja ogląda bajki??

Miałam się pytać jak z tym jedzeniem u Pati ? Bo pamietam ze pisałaś iż nie chce jeść

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

kwiatuszek9876
Nie coś ty nie zanudzasz mnie wręcz przeciwnie zabawiasz :))))

No u mnie też są kary tzn. idzie na karną poduszkę i robi to co miała zrobić . Chodź też jest że bajek niew wolno .

A długo twoja ogląda bajki??

Miałam się pytać jak z tym jedzeniem u Pati ? Bo pamietam ze pisałaś iż nie chce jeść

W zasadzie to oglada jedna bajke na dvd i potem dobranocke-kiedyś pozwalałam jej na więcej ale za bardzo się rozbrykała:)
Co do jedzenia,to ostatnio je jak szalona,ale ma też takie dni,ze nie chce nic:(

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

A moja znów dość dużo zawsze musi lecieć bajka bez względu co robi . Z jednej strony to moja wina bo mi dobrze ale z drugiej . Wieć chce już lato i się skończy oglądanie bajek

Kurczę muszę lecieć a tak mi dobrze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...