Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

agusia1
Martus czemu cie zaskoczyłam????

Szani a u nas tez jest od 3 lat ale jak dziecko samo sie naje i dobrze rozmawia że się z nim dogadają to może iść jak ma 2,5.

wiesz u mnie tez tak jest ale........ dzieci jest dużo to jest raz a dwa pierwszenstwo mają dzieci rodziców którzy pracują..... wiec ciężko jest zeby dziecko wziąść

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
No wiesz jeśli ty siedzisz w domku to po co tymbardziej musiasz się zoriętować czy dziecko może być w pampersie . Kurdę musiała bym iść spuytać się u nas od kiedy są zanpisy

u nas warunek przyjęćia jest taki ze dziecko musi samo sikac

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

agusia1
A u nas zaczeło padać lipa trochę:(:( Ale w sumie morze to dobrze popakuję juz coś a tak to bysmy łazili:)

Aga pewnie zostaw męża z małą i niech siedzi wkońcu tez tatuś.

Miłego pakowania:)Może pomoc?Mam w tym wprawe,bo ostatnio nic innego nie robie,hihi:36_2_39:

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

kwiatuszek9876
Szani u nas też jest tak ze dziecko musi samo robić i pierwszeństwo maja te dzieci co mają 3 lata a później reszta

U nas też jest taki wymóg,że dziecko musi samo robić-z moją dużo na tym pracowałam i na dobre pożegnaliśmy pieluszki:)

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Szani u nas też jest tak ze dziecko musi samo robić i pierwszeństwo maja te dzieci co mają 3 lata a później reszta

u nas 3 letnie dziecko których rodzice oboje pracują, potem 3 latek ktorego jeden rodzic pracuje, 3 latek niepracujących rodziców ( bo i tacy sie zdarzają) a potem reszta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...