Skocz do zawartości
Forum

APLIKACJA EDUKACYJNA DLA DZIECI


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć drodzy użytkownicy forum! 

Mamy dla Was ważne pytanie dotyczące naszej nowej aplikacji tworzonej z myślą o Was (rodzicach) i Waszych pociechach. Chcielibyśmy poznać Wasze opinie i sugestie, aby dalej ją rozwijać zgodnie z Waszymi potrzebami, bo głęboko wierzymy, że ma pozytywny wpływ na wychowanie naszych dzieci.

Krótki opis: Nasza aplikacja oferuje unikalne doświadczenie zarządzania obowiązkami domowymi dla rodzin. Posiadając dwa profile – opiekuna i dziecka – aplikacja umożliwia rodzicom tworzenie zadań (np. sprzątanie pokoju, wynoszenie śmieci, odrobienie pracy domowej itp.) do wykonania przez dziecko w określonym terminie. Za każde zadanie dziecko zdobywa punkty, które później może wymienić na swoje wymarzone nagrody. Odbywa się to na zasadach gry, ale w realnym świecie. 

Rodzice mają pełną kontrolę nad procesem. Mogą ustalić punktację dla poszczególnych zadań oraz określić liczbę punktów potrzebną do zdobycia nagrody. Po wykonaniu zadania dziecko odznacza je jako ukończone, a rodzic ma możliwość akceptacji lub odrzucenia zadania w zależności od jakości wykonania. Dodatkowo, rodzic może przekazać dodatkowe instrukcje, jeśli to konieczne.

Dzięki naszej aplikacji, zarządzanie obowiązkami domowymi staje się prostsze i interaktywne, jednocześnie ucząc dzieci odpowiedzialności i nagradzając je za ich wysiłki. Idea jest wykształcenie pozytywnych nawyków, które pozwolą dzieciom być bardziej uporządkowanym i samodzielnym w dorosłym życiu.

 

Prosimy o 5 minut Waszego czasu, aby wypełnić poniższą ankietę, jako, że Wasze opinie są dla nas bezcenne i pomogą nam w dalszym doskonaleniu naszej aplikacji.

ANKIETA:   https://forms.gle/JY1KSvnKr2t2Gg8VA

Pozdrawiamy i dziękujemy,

Zespół Twojej ulubionej przyszłej aplikacji,

Adam, Michał, Karol

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...