Skocz do zawartości
Forum

Czy Wy też macie wrażenie że łatwiej jest znaleźć kulę śnieżną w pustyni, niż potrzebne informację na stronie przedszkola?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem Kira, jestem designerką, obecnie pracuje nad projektem wersji mobilnej strony internetowej przedszkola Montessori. Chciałabym prosić rodziców przedszkolaków o udział w krótkim wywiadzie, który pomoże mi lepiej  zrozumieć Wasze oczekiwania i potrzeby. Wasza opinia będzie niezwykle cenna w procesie tworzenia mojego projektu. Bardzo mi zależy na stworzeniu strony, która będzie intuicyjna, będzie zawierała wszystkie potrzebne informację, a także będzie atrakcyjna i przyjazna. Dlatego  potrzebuje Waszych pomysłów i sugestii! Jeżeli jak wchodzicie na stronę przedszkola do którego chodzą Wasze dzieci i ciagle Was cos tam wkurza albo szukacie przedszkola dla Waszego dziecka, przeglądacie strony i nie ma tam żadnych informacji o rekrutacji, wyprawce czy nawet numeru telefonu i chcecie z kimś o tym porozmawiać, ponarzekać i zasugerować rozwiązania to bardzo proszę o kontakt  albo na maila kaadonkina@gmail.com albo możecie zostawić wiadomość tutaj na forum. Dziękuję za uwagę i czekam bardzo na Wasze wiadomości

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...