Skocz do zawartości
Forum

Ciąża. Krwawienie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.  Mam dziewczyny problem.  Ostatnia miesiączka była 27 grudnia.  Okazuje się że jestem w 4 tygodniu i 4 dzień ciąży.  Byłam u ginekologa ale nic nie widział w swoim komputerze na USG. Za to robił mi cytologię i jakieś badanie macicy. I tu teraz problem bo byłam u niego w czwartek było okej natomiast zaczęłam krwawić wczoraj i zaczął brzuch mnie boleć pojechałam na SOR. Tam zrobili mi badanie krwi HCG beta i okazało się że jestem w ciąży. Lekarz mówił mi że mój wynik było bardzo niski żeby coś zobaczyć.  Ale u niego też nic nie było w USG tylko coś takiego.  I kazał mi przyjść na ponowne badanie jutro w poniedziałek i wtedy będzie myślała co robić. Krwawię i nie wiem dla czego.  Boje się., nie wiem co mam myśleć 

17064395216451458250663787106073.jpg

17064395754306926472709095823806.jpg

Odnośnik do komentarza

To jest tak wczesna ciąża, że rzeczywiście na usg może nic nie być widać. Robi się test z krwi beta hcg i powtarza co 48h, żeby zobaczyć czy rośnie. Krwawienie może być z wielu powodów, warto o siebie zadbać, jak najwięcej wypoczywać, nie robić prac fizycznych. Pozytywne myślenie też jest ważne, żeby nie dostarczać "złych hormonów".

Odnośnik do komentarza
W dniu 1/2/2024 o 2:25 PM, Kamila28. napisał(a):

Mam pytanie czy lekarz też powinien mi zlecić badanie HCG beta czy już nie? Bo tak patrzę że dzisiaj już krwawienia nie mam. Chyba ustąpiło. Czy jeszcze może być ? 

Krwawienie może trwać do 2 tygodni, czasem są to plamienia. Bywa i tak, że po kilku dniach macica jest już oczyszczona.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1/2/2024 o 7:42 PM, Kamila28. napisał(a):

Dziewczyny. Kończy mi się krwawienie. Prawie go nie ma wgl a dzisiaj z mężem uprawialiśmy seks i razem w tym samym czasie no wiecie co. A mam dzisiaj wysokie szansę na ciążę jak to jest 

Ze współżyciem lepiej się wstrzymać, żeby mieć pewność, że wszystko jest ok.
Nie da się przewidzieć czy po poronieniu już są dni płodne, bo organizm musi teraz najpierw "wyregulować" się hormonalnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...