Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Pisze tutaj pierwszy raz. Mam duży problem . Zacznę od tego że miesiączkę dostaje co 23-25 dni. Trwa z reguły 6-7 dni. W lipcu miesiączka spóźniła mi się tydzień. Miałam dostać 18-go lipca a dostałam 25-go. Trwała 3 dni. O ile mogę nazwać to miesiączka. Skąpe krwawienie , taka brudna krew, co zawsze jest u mnie końcem okresu.  Po tym miałam 4 dni jasnoróżowe plamienie z przezroczystym śluzem. Dodam że cały ten czas, odkąd dostałam ta " pseudo" miesiączkę bola mnie piersi okropnie, nie tylko przy dotyku, ale nawet jak mam założyć stanik to już marzę o tym żeby go zdjąć bo bola. Towarzyszy mi przy tym cały czas ból w dole brzucha, jakby ktoś mnie szarpał za macicę. Teraz we wtorek (01.08.) nagle poczułam że coś intensywnie mi leci na bieliznę. Poszłam do toalety i zobaczyłam że mam całą brudna bieliznę, taka czysta czerwona krew i jaka galareta przezroczysta.  Nie jest to okres bo niby przecież go miałam od 25-go do 28-go.  Cały czas mam krwawienie. Brzuch boli okropnie. Dzisiaj dzwoniłam do ginekologa ale wizytę mam dopiero na wrzesień.  Nie wiem co mam robić. Dodam że zrobiłam 3 testy ciążowe i każdy wyszedł negatywny. Nie wiem po co je robiłam. Zastanawiam się czy może był w ciąży ale poroniłam? Jest na to ogromna szansa bo współzylam z partnerem w dni płodne, W owulację, bez zabezpieczenia. 

Jutro będę dzwonić po innych lekarzach, może ktoś mnie przyjmie. Do szpitala nie pojade bo wiem że odeślą mnie z kwitkiem.  Może ktoś mi coś poradzić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...